Skocz do zawartości
Umino

SPRZEDAM Serwer MIR/DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Opis:   Sprzedam serwer CS:GO, TR128, 21 slotów, niestety serwer nie posiada autorskich pluginów, jedynie zmodyfikowane, serwer zarabia na siebie, host 1s1k
Cena:   100  zł.
Płatność:  Przelew/PayPal
Kontakt:  @cebula
Allegro (nie wymagane):  
Zdjęcia:  Zdjęcie nie, ale gt jest :D  https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125/
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabezpieczony ? 

Jaka pewność ,że twój serwer ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zorix niestety, ale serwer sprzedany a temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DaN
      Opis: Witam, kupię sieć serwerów lub serwery gier - cs 1.6 / cs go. 
      Serwery muszą być przynajmniej w połowie zapełnione.
      Cena: do 200 zł
      Płatność: przelew
      Kontakt: pw
    • Przez Ilovenoobs
      Cześć. Sprawa jest prosta, chciałbym wrócić do stawiania serwerów do CS:GO.
      Tym razem wolałbym jednak nie korzystać z hostingów oferujących gotowy serwer pod cs:go. Zastanawiam się, jakie parametry musiałby mieć VPS do działania dla jb/dr na minimum 25 slotów i 64 tr. Choć nie ukrywam, że bardziej interesuje mnie 128tr 32 sloty. Co do ramu, to myślę, że 4gb/32 sloty powinno starczyć. Ale ovh, na którym planuje postawić serwer oferuje jedynie 2.4ghz na wirtualnym rdzeniu. I tutaj pojawia się pytanie. Czy 1 wirtualny rdzeń 2,4ghz wystarczy na 25 slotów i 64 tr? Lub, czy 2 wirtualne rdzenie 2,4ghz wystarczą do 32 slotów, przy najlepiej tr 128. Jeśli nie, to jakie VPS'y polecacie i jakich parametrów bym potrzebował ;) Czekam na wasze sugestie.
    • Przez sdasdas
      Opis:    Paczka BaseBuilder
      Cena:  120 zł do negocjacji 
      Płatność:  Przelew/PSC
      Zdjęcia: https://imgur.com/a/Dysk2Qa
      Support Paczki: Nie, nie pomagam po zakupie przy paczce, bo nie mam na to czasu 🙂
      Baza danych nie tworzy się automatycznie, dlatego dodałem pliki, które należy wrzucić
      Opis plików:
      System RPG pisany od zera przeze mnie System EXP'a pisany przeze mnie na podstawie pluginu mastaha7991 działający w ten sposób, że co 5 lvl otrzymujemy nową broń. Bronie są kolejką w sensie zaczynamy z USP za 5 leveli będzie glock potem za kolejne 5 P250 itd. Sklep pisany przez mastaha7991 edytowany przeze mnie System Misji np. zabij 10 zombie mummy Autorski plugin System Daily Misji tez pisany przeze mnie VIP, który posiada Noclip podczas budowania, mozliwosc zmiany koloru blokow, exp x2, specjalne modele postaci, mozliwosc wyboru klas zombie, dostep do customowych modeli nozow, prywatny czat (zastosowanie u*wiadomosc), Info w HUD przy dolaczeniu na serwer Mozliwosc poruszania blokami kolegi z party Mozliwosc obracania blokami o 45 stopni Automatyczna blokada blokow Admin moze tylko usuwac bloki po czasie budowania w ct, natomiast w tt moze usuwac w czacie budowania itd. Gangi, w ktorych ulepszenia sa nastepujace: Damage (zwieksza o 5% kazdy upgrade), HP,  Bron Gangu, DMG broni z gangu, Wielkosc gangu. Po osiagnieciu max lvl czyli 151 to posiadamy menu z broniami gdzie wybieramy bBron pierwszą np.  AK47, AWP Lub ktoras z M4, a potem pistolet np. Deagle, tec9 lub five-seven, CZ75 Klasy zombie, jeżeli gracz nie posiada VIP,a przydzielane są losowo, dzięki temu misje mają sens 🙂 VIP Posiada także możliwość zmiany koloru bloków Dodatkowe pluginy:
      Blokada celowników Blokada Graffiti Plugin AntyReconnect Automatyczne usuwanie bloków z respa, gdy ktoś blokuje Wiadomosci w hud jak w cs 1.6 (Zastosowanie @@rSiema || Pokazuje wiadomosc "Siema" na srodku ekranu w kolorze czerwonym, jak damy @@y to w żółtym, @@c niebieskim, @@g w zielonym, @@ w bialym) VIP Info Blokada komend, ktore powodują samobójstwo Komenda !jakbudowac, ktora wyswietla menu z poradnikiem jak sie buduje GOD po zakonczeniu rundy, w czasie budowania oraz w czasie przygotowania Skill dla VIP w Zombie niewidzialnosc na 10 sekund do uzycia co 25 sekund, w CT DMG +50% na 20 sekund do uzycia co minute. (Skill jest pod F) Plugin na reklamy Plugin, który naprawia model rąk Filmik, na którym pokazany jest w skrócie ten mod:
    • Przez GULLSON
      Opis:    Wplny na 1s1k.pl 60
      Cena:   Do uzgodnienia 
      Płatność:  PayPal
      Kontakt:  gg 19001435 lub steam: https://steamcommunity.com/id/gullsonn/
      Allegro (nie wymagane):  Nie
      Zdjęcia: