Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
grzech2001

ROZWIĄZANE Podstawowe modele postaci

Recommended Posts

Witam gdy ktoś nie ma vipa i nie może wybrać modelu postaci w skinchooser to jest cały czas niewidzialny. Chciałbym dodać do tego pluginu podstawowy model ct i tt ale nie wiem gdzie znajdują się jakieś pliki mdl od nich. 

Okej dzięki za pomoc. Ale szczerze wolę skinchoosera. Modele postaci mam z gamebanana ale chodziło mi o to czy na ftp serwera są pliki mdl podstawowych modeli ct i tt abym mógł je dodać do skinchoosera. Najwyżej wgram jakiś inny model jako podstawowy. Ostatnie pytanie to czy jak wgram jakiś model dla graczy bez flag to da się jakoś wymusić aby automatycznie im go wybierało? Bo bez tego gracz czasem jest niewidzialny

1 minutę temu, grzech2001 napisał:

Okej dzięki za pomoc. Ale szczerze wolę skinchoosera. Modele postaci mam z gamebanana ale chodziło mi o to czy na ftp serwera są pliki mdl podstawowych modeli ct i tt abym mógł je dodać do skinchoosera. Najwyżej wgram jakiś inny model jako podstawowy. Ostatnie pytanie to czy jak wgram jakiś model dla graczy bez flag to da się jakoś wymusić aby automatycznie im go wybierało? Bo bez tego gracz czasem jest niewidzialny

Nie wiem jak działa skinchooser, nigdy go nie używałem, a teraz nie mam dostępu żeby sprawdzić. Jeżeli chcesz pobrać jakiś skin na serwer użyj sm downloadera ;-)

Sprzedaję gotowe paczki (i pluginy) i wykonuję zlecenia dla sourcemoda - http://fabko.ovh

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

?small=331

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NeXt
      Cześć,
      (Szukałem na internecie ale nic nie znalazłem)
      Mam pytanie czy wie ktoś może jak tworzyć własne modele graczy ? 
      Bądź podał link poście do poradnika filmiku ?

Z góry dziękuje za pomoc 
    • By NICKPLAYERPRO
      Siemka,występuje problem z logowaniem do sourebansa 
      już wyjaśniam
      Gdy próbuje zalogować się to wyskakuje tylko jedna opcja [przez steam]
      chciałbym mieć także możliwość logowania przez login i hasło i także przez steam
      a gdy loguje się przez steam to występuje problem
      Przepraszamy, strona nie została znaleziona.błąd 404
    • By Irek
      Mam coś takiego :(

• By GreenUp | ForceGame.pl
      Witajcie,

mam problem na serwerze, a mianowicie gdy ktoś pisze na u@ to wiadomość widzi każdy gracz. I druga sprawa być może źródło problemu jest to samo bo gdy Admin chce zbanować gracza i wpisuje powód bana na chat, to każdy widzi ten powód ale bana dodaje, także banowanie działa tylko ten chat nie do końca. Prosiłbym o pomoc 🙂 
    • By Oieamm
      Panowie ile serwerów CSGO jestem wstanie utworzyć poniżej specyfikacji komputera:
      E5-2690 2.9ghz (8 core 16 threads)
      motherboard x79 LGA2011
      2x DDR3 8gb 1866mhz
      M2 512gb or SSD 1tb
      source 600w 80 plus
  • Create New...