Zmoorg

Poszukuje Sieci

Recommended Posts

Witajcie

Poszukuję sieci która ma chęci przygarnięcia mnie , mam 23 lata znam całego sourcemoda od podstaw od około 6-7 lat lub więcej co do scriptingu ogarnąłem go tylko troszkę.

swoją ofertę oferuję w zakresie :

* pomocy przy serwerach , tagach itp

* zajmowanie się technicznie serwerami

* Opiekowanie się serwerami

* Opiekowanie się WWW

* I inne możliwości które dostaniesz jak bd chciał więcej informacji ode mnie.

jeżeli ktoś ma jakieś pytania zapraszam na każdą odpowiem , liczę na konkretne oferty.

P.S

Pisz w temacie albo bezpośrednio do mnie na steam : Steam Community :: Zmoorg

Edytowano przez Zmoorg

Posiadam serwer, którym trzeba się zająć, a ja nie mam na to zbyt dużo czasu.

Zapraszam na GG ;)

Zapraszam do Nas. Posiadamy wiele serwerów 1.6 oraz GO. Zapewniamy dobrą atmosferę oraz "pracę" z dorosłymi i bardzo ogarniętymi ludźmi.

Jeżeli chodzi o konkretne propozycje to potrzebujemy wsparcia i pomocy przy serwerach GO gdyż osoba która zajmowała się tym od strony technicznej nie ma już na to czasu. Poszukiwany jest też opiekun na serwer FFA GO.

W razie pytań proszę o kontakt na gg - 4583859

Posiadam sieć serwerów CS:GO mam aktualnie 4 serwery. Wszystkie stoją na dedyku. Jakby co więcej info na pw. Mam serwer only dd2 w top 25 w Polsce.

Posiadam serwer, którym trzeba się zająć, a ja nie mam na to zbyt dużo czasu.

Zapraszam na GG ;)

?nie interesuje mnie taka oferta.

Zapraszam do Nas. Posiadamy wiele serwerów 1.6 oraz GO. Zapewniamy dobrą atmosferę oraz "pracę" z dorosłymi i bardzo ogarniętymi ludźmi.

Jeżeli chodzi o konkretne propozycje to potrzebujemy wsparcia i pomocy przy serwerach GO gdyż osoba która zajmowała się tym od strony technicznej nie ma już na to czasu. Poszukiwany jest też opiekun na serwer FFA GO.

W razie pytań proszę o kontakt na gg - 4583859

?proszę powiedzieć na czym stoją serwery i co oferujecie.

To opisz łaskawie co Cię interesuje, bo nie podałeś żadnych niezbędnych informacji.

To opisz łaskawie co Cię interesuje, bo nie podałeś żadnych niezbędnych informacji.

?A więc tak interesuje mnie sieć serwerów która chcę dalej tworzyć serwery nie oczekuje prowadzenia serwera jednego z opcji opiekuna , chcę coś tworzyć a nie opiekować się 1 serwerem i nic więcej.

?

najpewniej odchodzę , VVirus olewa wszystko także ja też i mam go w dupie , a poniekąd VVirus zamyka wszystkie serwery i zostawia tylko portal , a jednak to potwierdzone info

• Like 1

Miałem kiedyś kontakt z virusem, pierwsze moje wrażenie to zadufany w sobie megaloman.

Zmoorg za jakieś dwa miesiące planuję reorganizację mojego projektu może wtedy coś wspólnie stworzymy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.