Jump to content
Sign in to follow this  
CannabisP62

Eskill Szuka Załogi!

Recommended Posts

Witajcie!

Jestem Właścicielem sieci Eskill.pl, jesteśmy starą siecią która własnie jest podczasz reaktywacji i poszukuje ludzi na stanowiska:

- Technik Serwerów CS:GO(Otrzymuje miesięczne wynagrodzenie - kwota jest kwestią dogadania się)

-Administrator Forum x2(Również może otrzymywać wynagrodzenie, zależy od doświadczenia)

-Właściciel Serwera

-Opiekun Serwera

-Oraz różnorodne serwery gier(CS 1.6/GO, SAMP, HURTWORLD itp.)

Co oferuje nasze forum?

-Silnik IPS 4.2, oczywiście legalnie z licencją

-Forum na bardzo wysokim poziomie

-Forum miłe dla oka

-Dopracowane Serwery

-Budżet na rozwój sieci

Jeżeli posiadasz doświadczenie w tego typu sprawach, i jesteś zainteresowany ofertą bądź masz jakieś wątpliwości lub pytania, pisz do mnie smiało na:

- PW MyGo.pl

-Pw eskill.pl

-Gadu-Gadu: 57106121

-Steam: http://steamcommunity.com/id/aimalrtc/

Nie chciałbym być częścią sieci która nie potrafi wyrobić sobie własnego stylu tylko kopiuje cudze 😄 Dla porównania:
image.png
image.png

Dobrze że przynajmniej obrazek w tle zmienili, brawo wy 🙂

A ja powiem że to robił krasnal i co?(eskilla) czyli ten sam typ co wam robił :)))

1 godzinę temu, Deather napisał:

Nie chciałbym być częścią sieci która nie potrafi wyrobić sobie własnego stylu tylko kopiuje cudze 😄 Dla porównania:
image.png
image.pngimageproxy.php?img=&key=8e6a184ec7edcda9

Dobrze że przynajmniej obrazek w tle zmienili, brawo wy 🙂

Edited by GoldeneK
  • Like 1

9 godzin temu, GoldeneK napisał:

A ja powiem że to robił krasnal i co?(eskilla) czyli ten sam typ co wam robił :)))

Wiesz czym różni się Design od Codera? Owszem styl został zakodowany przez Krasnala, ale ta marna podróbka stylu została "zaprojektowana" przez administratora sieci eskill.pl.
W przypadku naszego stylu kodował Krasnal, a projektował Damian. Jestem w trakcie wyjaśniania sprawy, jak to możliwe że zakodował on podróbkę stylu za który ja zapłaciłem i nie zauważył że nawet HEXy kolorów są takie same 🙂

Edited by Deather

1 godzinę temu, Deather napisał:

Wiesz czym różni się Design od Codera? Owszem styl został zakodowany przez Krasnala, ale ta marna podróbka stylu została "zaprojektowana" przez administratora sieci eskill.pl.
W przypadku naszego stylu kodował Krasnal, a projektował Damian. Jestem w trakcie wyjaśniania sprawy, jak to możliwe że zakodował on podróbkę stylu za który ja zapłaciłem i nie zauważył że nawet HEXy kolorów są takie same 🙂

Wskaż mi co jest takie same jedyne co widzę takiego samego to buttony

• Like 1

3 godziny temu, Arbuzek ^_^ napisał:

Zainteresowany jestem pisz GG:66342246

Konto założone 3 h temu i ktoś ma Ci zaufać i zapłacić? 

10 godzin temu, pcku napisał:

Konto ma mniej, niż miesiąc i sam spam, nie wypominaj koledze jak sam nie jesteś tutaj "zaufany" 

22 godziny temu, pcku napisał:

sorry ale bez zapłaty robię xD

• Haha 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Panczo
      Witam serdecznie wszystkich graczy Counter Strike oraz innych gier!
      Dzisiaj chciał bym ogłosić iż poszukujemy ekipy na różnego rodzaju stanowiska na nasze forum http://Grywamy.com/
      Poszukujemy osób na stanowiska : Redaktor/Grafik/Admin serwerów/Typer oraz Opiekunów serwerów CS GO (mody: Only Mirage, COD MOD, Deathmatch, Only AWP, BF2 Mod+BF, Arena 1vs1.
      Od opiekuna serwera oczekujemy zaangażowania, dojrzałości w podejmowaniu decyzji, steama, możliwość wpłacania składek na rozwój serwera (nie koniecznie).
      Chcemy stworzyć forum gier multiplayer które da dla graczy wybór z pośród wielu serwerów z różnych gier dla tego też poszukujemy serwerów gier do każdej gry takiej jak np. Garry's Mod, GTA, Hurtworld itp.

Parę istotnych rzeczy które jesteśmy w stanie zagwarantować:
      Zniżki na portalach partnerskich (LiveServer.pl, GoSetti.pl) Pomoc finansową na naszych warunkach. Darmowa pomoc przy instalacji oraz konfiguracji serwerów na silnikach AMXX oraz SourceMod. Nasze forum stoi na silniku Invision Community Suite wraz z zakupioną licencją. Prosty oraz przejrzysty wygląd forum. To jest jedynie część informacji które jesteśmy w stanie Ci zaoferować, resztę informację podaję po kontakcie z moją osobą.

Jesteśmy zainteresowani również na wszelkie propozycję z waszej strony, jeżeli masz jakiś pomysł pisz śmiało!
      Jeżeli interesuje Cię podjęcie z nami współpracy zachęcam do kontaktu ze mną poprzez kontakt podany poniżej a dogadamy warunki naszej współpracy.
      Prywatna wiadomość na Forum Steam: https://steamcommunity.com/id/panczobiceps/
    • By Flekus
      Witajcie Drodzy Użytkownicy!
      Nie tak dawno powstała nowa Sieć Serwerów na której brakuje osób do  administracji jak i użytkowników. Postanowiliśmy otworzyć rekrutacje na kilka stanowisk!
      *Poszukujemy osób na stanowisko:
      - Moderatora (Miejsce wolne "1").
      - Grafika (Miejsce wolne nie ograniczone).
      - Redaktora (Miejsca wolne nie ograniczone).
      - UnBan team (Miejsce wolne "1").
      - Adminów Serwerów (Miejsca wolne nie ograniczone).
      - Donatora (Miejsca wolne nie ograniczone).
      Jeśli byłbyś zainteresowany którąś posadą to zapraszam do kontaktu!
      *Oferujemy:
      - 3 serwery z 32 miejscami Counter-Strike 1.6.
      - Posiadamy silnik forum IPS z aktywną licencją.
      -Posiadamy aktywną i kulturalną administracje forum.
      *Czego oczekujemy od ciebie na posadzie?
      - Dużej aktywności.
      - Wykonywania obowiązków na danej randze.
      - Kultury osobistej.
      - Mile widziane osoby pełnoletnie.
      Zapraszamy również na forum do rejestracji jak i na serwery!
      *Kontakt:
      @MrFoxYOfficial | GG: 54626174 | Steam: MrFoxYOfficial
      @Flekus | GG: 54626174 | Steam: Flekus | Pw: W profilu.
    • By QQe
      Tak jak w temacie.
      CS:GO https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.86:27145/ - bez żadnej reklamy się jakoś trzyma.
      TS3 -  128 slot(licencja) na vps od netspeak 
    • By Kompetentny
      Wolne stanowisko: Przede wszystkim Technik, ale ranga i udział w sieci jest do uzgodnienia. 
      Ilość wolnych miejsc:  1
      Informacje dot. stanowiska:  Osoba, która odpłatnie będzie stale wykonywała prace dla sieci 1s2k.pl
      Kontakt z Administratorem: GG: 3508112

Więcej szczegółów po kontakcie. Proszę by nie pisały osoby, co uważają się za techników sklejając paczki z neta. Technik przede wszystkim AMXX ale SM dodatkowym atutem.