Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem z serwerem, ciagłe restarty


PIotrBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 3 dni zmagam się z serwerem i mega mnie boli fakt, ze serwer był cały czas pełen a zabijaka od 3 dni mnie zlewa ciepłym moczem :)

Czy jest ktoś w stanie mi pomoc bo szkoda mi serwera.

Serwer aktualizowałem kilkukrotnie, raz zostawiłem go na cała noc aby sie aktualizował i nic. Dalej ten sam bład

Prosze o jakiekolwiek wskazówki. 

 


MasterRequestRestart Your server needs to be restarted in order to receive the latest update. L 08/17/2015 - 09:36:45: Your server needs to be restarted in order to receive the latest update. CPU NetIn NetOut Uptime Maps FPS Players Svms +-ms ~tick 10.0 0.0 0.0 170 1 128.27 0 0.14 0.07 0.03 L 08/17/2015 - 09:40:06: rcon from "91.205.192.72:58062": command "stats" MasterRequestRestart Your server needs to be restarted in order to receive the latest update. L 08/17/2015 - 09:41:45: Your server needs to be restarted in order to receive the latest update.

 

Edytowane przez PIotrBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...