Zaloguj się, aby obserwować  
Sqower

Co zmienić żeby był low exp

Recommended Posts

Witam co zmienić żeby był low exp , korzystam z tej paczki 

new xp_kill = 1000;
new xp_kill_hs = 250;
new xp_winround = 2000;
new xp_objectives = 3200;

new xp_kill_vip = 1300;
new xp_kill_hs_vip = 325;
new xp_winround_vip = 2600;
new xp_objectives_vip = 4160; bo zmienienie tego nie załatwi wszystkiego i pytanie co muszę jeszcze zmienić ?

wiem ze jest jeszcze inna paczka lecz zależy mi na tej 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Lektor
      Witam poszukuje osoby, która ma include pod klasy z CodModa.
      Bardzo bym prosił o pomoc bo jak kompiluje na czystym Source Include to to wygląda mniej więcej tak:

//SourceMod Batch Compiler // by the SourceMod Dev Team //// Cmod_class_Kameleon.sp // // Cmod_class_Kameleon.sp(21) : error 017: undefined symbol "cod_register_class" // Cmod_class_Kameleon.sp(35) : error 017: undefined symbol "IsValidClient" // // 2 Errors. // // Compilation Time: 0,19 sec // ---------------------------------------- //// Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp // // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(18) : error 017: undefined symbol "cod_register_class" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(20) : error 029: invalid expression, assumed zero // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(20) : error 017: undefined symbol "OnClassEnabled" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(21) : warning 217: loose indentation // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(22) : error 017: undefined symbol "id" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(23) : error 017: undefined symbol "id" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(24) : error 017: undefined symbol "CLASS_DISABLE" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(24) : warning 213: tag mismatch // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(26) : error 017: undefined symbol "active" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(26) : error 017: undefined symbol "id" // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(26) : error 029: invalid expression, assumed zero // Cmod_class_[SuperVip]Deathruner.sp(26) : fatal error 190: too many error messages on one line // // Compilation aborted. // 10 Errors. // // Compilation Time: 0,22 sec // ---------------------------------------- //// Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp // // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(23) : error 017: undefined symbol "RegisterClass" // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(34) : error 017: undefined symbol "MOD_TAG" // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(35) : error 017: undefined symbol "CLASS_DISABLE" // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(38) : error 017: undefined symbol "CLASS_CONTINUE" // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(48) : error 017: undefined symbol "IsValidClient" // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(55) : error 017: undefined symbol "GetInt" // Cmod_class_[SuperVip]Talib.sp(58) : error 017: undefined symbol "GetInt" // // 7 Errors. // // Compilation Time: 0,19 sec // ---------------------------------------- Press enter to exit ...  
    • Przez ka3il
      witam , chce zrobic serwer codmod . Sa w internecie jakies pliki do takiego serwera ?? A moze chce ktos go dla mnie zrobic albo ktos ma na sprzedaz to chetnie kupie

wgralem ta paczke ale nic sie nie dzieje po wgraniu

kupie jakas paczke chetnie moze byc codmod albo cos innego
    • Przez GULLSON
      Hej, jeśli odwiedziłeś ten temat to zapewne szukasz osoby która mogła by ci pomóc zwiększyć ilość Aren na serwerze lub po prostu dodać/usunąć coś z mapy.
      Dobrze trafiłeś/aś za niewielką opłatą pomogę ci to osiągnąć

Jestem w stanie dodać do Aren jak i innych map:
      - więcej respawnów na mapie 
      - dodać więcej aren do istniejącej już mapy (przykładowo masz serwer 10 arenami na której zagra 20 osób ja pomogę by zmieściło się nawet i 32 lub 64 graczy)
      - edycja istniejacych map (dodawanie lub usuwanie obiektów,tekstur itp)
      - na zlecenie mogę stworzyć mapy aim map lub am map 
      i wiele innych rzeczy związanych z edycja map

Do kontaktu zapraszam na:
      Pw
      Steam

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane.
    • Przez fiksQ
      zapłace komus jak by ktos mi zrobi serwer codmod
      kontakt http://steamcommunity.com/id/fiksQX/
    • Przez fiksQ
      Witam ^^ kupie bardzo dobrą paczke na codmod max do 700 zl