Skocz do zawartości
karakantoziomal

Ustawienie czynności pod przycisk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę wymusić na graczu użycie danej funkcji pod przyciskami F1, F2 i F3? Ma ktoś taki kawałek kodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez 4LiveTV
      Mógłby ktoś wykonać prosty plugin który ustawia "na sztywno" (bez względu na cvary itp) czas rundy na 2.5 minuty? Jest to spowodowane tym ,że mam w plikach mam tą wartość ale w grze i tak się ustawia na 60 minut....
    • Przez TakaSytuacjaZiom
      Siema, mam prawdopodobnie problem z ustawieniem rund u siebie. Mianowicie problem objawia się tym, że pierwsza runda po zmianie drużyn tak jakby nie jest triggerowana jako nowa runda. Dochodzę do takiego wniosku po tym, że mam plugin, który na początku każdej rundy coś robi, dajmy na to przyznaje pieniądze graczowi. I tylko w pierwszej rundzie drugiej połowy to się nie dzieje. Plugin testowy zrobił dla mnie profesjonalista, więc raczej nie może to być wina pluginu.
      Macie jakieś pomysłu o co może chodzić lub gdzie szukać problemu? :/
    • Przez Młody Stark
      Witam,
      Czy wie ktoś w jaki sposób można ustawić dostęp do komendy !rs dla poszczególnej flagi? 
      Głównie mam na myśli plugin AbNeR_ResetScore_v1.5.
    • Przez Raa
      Witam, szukam pluginu który będzie mógł ustawić każdemu hp, coś w stylu 35hp na knife, tyle, że plugin 35hp ignoruje VIP'a od hanysa, który powinien mieć więcej HP, a mu też zabiera do 35 ;/