Jump to content
Sign in to follow this  
sdasdas

Podmienianie modeli tylko na wybranej mapie

Recommended Posts

Witam mam pytanie czy jest moze jakies inne rozwiazanie czy tylko to, na ktore ja wpadlem ale nie sprawdzalem czy bedzie dzialac. A mianowicie potrzebuje zrobic krotki kod, gdzie dana funkcja bedzie dzialal tylko na mapach pb_

Moj pomysl jest taki zeby pobrac nazwe mapy ktora jest aktualnie grana i zeby kod sprawdzal to przy OnMapStart, gdy sie bedzie zgadzac wszystko to wtedy reszta kodu bedzie dzialac. Nie wiem czy jest jakis inny sposob...

Pobranie nazwy mapy i sprawdzenie czy zawiera frazę pb_ można zrobić nawet w jednej linijce, więc prościej się już chyba nie da ...

Jest takie coś ze pluginy ładują się tylko jeżeli mapa to xx_ w UMC pogrzeb

zawszę możesz wyłączyć plugin plugin na danej mapie sm_rcon unload chyba ze coś zle zrozumiałem :p

Edited by Sqower

Ale mi nie chodzi o włączanie pluginu na daną mapę bo to jest ez :D Już zrobiłem, jeżeli ktoś by chciał na przyszłość: 

#include <sourcemod>
#include <cstrike>
#include <fpvm_interface>

#pragma newdecls required;

public Plugin myinfo =
{
	name = "Sprawdz Mape",
	author = "BlaKi",
	description = "Model na Mapy PB",
	version = "s5",
	url = "http://CSGdansk.pl"
};

public void OnMapStart()
{
	CreateTimer(0.1, Check_Map, _, TIMER_REPEAT);
}

public Action Check_Map(Handle timer, any client)
{
	char mapa[128];
	GetCurrentMap(mapa, sizeof(mapa))
	if(StrContains(mapa, "pb_", false) == 0)
	{
		//wykonywana funkcja :D
	}
}

Po prostu na mapach PaintBall musze dodac modele broni dla ct i tt :D I nie moze to działać na innych mapach. I widzę, że nie ma lepszego pomysłu niż ten mój <3 

Edited by sdasdas

Wystarczy, że 1 raz sprawdzisz mapę podczas forwarda OnMapStart i zapisać wynik do zmiennej globalnej. Nie musisz wtedy co 0.1 sec przy każdym wywołaniu timera pobierać nazwę mapy. Ten timer nie jest w ogóle tutaj potrzebny.

Edited by live4net

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DzikuMod
      Witam mam problem z konfiguracją pluginu do modeli gracza ponieważ nie widać ich na liście.Czy pomógł by mi ktoś skonfigurować ten plugin? https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87597 chciałbym wgrać te modele https://gamebanana.com/skins/download/159479. Model o nazwie Phoenix chciałbym ady dostępny był dla każdego, a reszta tylko dla VIP'a i aby menu nie wyświetlało się od razu po starcie rundy tylko po wpisaniu komendy
    • By Negative
      Cześć poszukuję pluginu na rangi na serwerze a dokladniej prefixy zeby mozna bylo adminowi ustawic czerwony prefix przed nickiem jako [ADMIN] tak samo vipowi. Oraz pluginu na regulamin ktory sie bedzie wyswietlal za kazdym razem po dolaczeniu na serwer. I pluginu na AntiCrash bo jest taki exploit ktory wysyla pakiety tak jakby czy cos takiego i potrafi scrashowac kazdy serwer ktory nie ma zabezpieczenia przed tym. Rowniez plugin ktory by ograniczal mape tylko do jednej mapy mianowicie Mirage i po skonczeniu meczu zeby mapa nie wczytywala sie ponownie tylko zeby bylo takie cos ze po skonczeniu da sie wybrac druzyne spowrotem i znow mozna grac. Wiec tak jak wyzej. Potrzebuje bardzo tych pluginow. Z gory dziekuje. ✌😎
    • By wujekbrayan
      Witam poszukujemy serwerów i graczy za równo na aktywne udzielanie się na naszej witrynie jak i składania podań na adminow oraz utrzymywanie porządku i chęć zadbania o wysoka jakość porządku, bezpieczeństwa, zasad fair play i emocji jakie nam towarzyszą podczas rozgrywek

Stanowiska wolne:

~ Admin Serwera (brak limitu)
      ~ Moderator (0 - 4)
      ~ Ub Team (2 - 4)
      ~ Redaktor (0 - 3)
      ~ Grafik (0 - 3)
      ~ Opiekun Serwera (Możliwość stworzenia cos nowego)
      ~ Sponsora (Tworzenie nowych serwerów lub dofinansowanie reklam ewentualnie starać się być opiekunem)

Nasze zalety:

~ Pełen profesjonalizm
      ~ Wysoki stopień bezpieczeństwa (zabezpieczenia)
      ~ Unikalne projekty wyróżniających się na tle konkurencyjnych sieci forum jak i serwerów
      ~ Dojrzałość
      ~ Równouprawnienie

Jeśli jesteś ,,normalną" osobą, potrafisz się zachować i nie boisz się współpracy z poważnymi ludźmi możesz dołączyć już teraz
      Serdecznie zapraszamy graczy, hakerów bonzo i cała resztę nawet serwery które chcą dołączyć tylko ze względu na wykradniecie danych i wyczyścić rekordy z mysql
      Jesteśmy przygotowani na wszystko

~ Po okresie probnym nowego serwera podpinamy Sklep SMS, a na wejście AMXBANS

~ Jesteśmy otwarci na nowe współpracę oraz nowe unikalne projekty

Pozdrawia Ekipa,
      Cs-Harnas

Kontakt:

~ gg:5710731
      ~ steam: http://steamcommunit...561198127901790
    • By HEADSHOT
      Siema
      Jak dodać logo sieci np. na mirage albo cache? Jest to osobny plugin czy trzeba mape zedytować?
    • By Heihi
      Witam, poszukuję pluginu timer z strefami bez zadnego god moda itp wystarczy mi aby to był timer strefy i !wr czyli kto przeszedł mape o danym czasie
  • Create New...