Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

pytanie dotyczące pluginu na skiny i noże.


bvrtusss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu stworzyłem swój serwer deathrun, nawet wyszedł, trochę osób wchodziło, na początku nie chciałem wgrywać pluginu na skiny i noże na swój serwer, żeby nie dostać bana, ale już po jakimś czasie coraz więcej osób chciało, żebym je dodał. No to próbowałem znależć tę dwa pluginy, gdzieś tam znalazłem wskazówkę, żeby poszukać na jakimś ruskim forum to znalazłem, wgrałem ale coś do końca nie grało. Póżniej zainstalowałem public wersje od samego developera/twórcy tego pluginu. Wszystko chodziło aż do czasu gdy dostałem bana i mój serwer został zablokowany.

Teraz nachodzi pytanie - jak zrobić żeby wgrać ten plugin, nie dostając bana, albo jakąś inną wersje jego? Może jest jakieś obejście które eliminuje zgłaszanie serwera i wyłapywanie przez valve tego pluginu? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, bvrtusss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...