Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Oceń temat:


karakantoziomal
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie antycheat? Nadal SMAC? Czy może https://github.com/eedson/Cow-Anti-Cheat ?

Jeśli SMAC, dajcie linka do ostatniej wersji, chyba, że to 8.6.0 jest ostatnią :/ iii które pluginy na dzień dzisiejszy działają jak należy i powinno się je mieć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMAC'a używałem dość dawno temu (w zasadzie do teraz mam go na serwerze), ale jak na moje sprawdzał się dobrze (wyłapywał darmowe gówno wyśmienicie)

 

12121.png

 

Na 4,6k banów - 885 ze SMAC'a.

 

Używałem także tego - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=72354

I nie widziałem ani jednej blokady, więc tutaj mogę od razu odradzić.

 

Co do pluginów, no to na pewno podstawowe - kosy / ws / rekawice / bs limiter / vipy / kolorki chat & togsclantags / losowy vip / Inne pierdoły z aliedów i będzie fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wrzucę sobie SMACa na spróbowanie :D

Kigens już ostro przestarzały raczej :/

A jeśli chodzi o pluginy to źle sformułowałem pytanie, chodziło mi o pluginy SMAC ? W sensie te moduły, wh, aim, spinbot, cvars, itd itp ???

Ale dziękuję za odpowiedź w każdym razie ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karakantoziomal napisał:

Też właśnie o tym słyszałem, dlatego wolę zapytać, które moduły warto mieć ;D gdzieś wyczytałem, że moduł wh ostro obciąża serwer i nie działa jak powinien często, ale w tym celu właśnie założyłem ten temat :)

 

Działać działa lecz dla graczy gdzie będą mieć ping 60,70 itp będzie to udręką granie z lagami.

 

6 minut temu, GoldeneK napisał:

CowAC

 

Sam autor ma vaca, a po za tym " Recommend disabling aimbot detection at the moment. " i tak już od pewnego czasu a tym bardziej nie wspiera blokowania wh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoldeneK działa jak trzeba? Banuje prawidłowo? Kiedyś go testowałem i tylko za bh bany leciały :/

1 minutę temu, szogun napisał:

Sam autor ma vaca, a po za tym " Recommend disabling aimbot detection at the moment. " i tak już od pewnego czasu a tym bardziej nie wspiera blokowania wh

Skoro testuje antycheata to nic dziwnego, że korzysta z cheatów xD co do aimbota to tak samo jak w smac, aktualizacja CSa na to wpłynęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SnowWolf napisał:

SMAC'a używałem dość dawno temu (w zasadzie do teraz mam go na serwerze), ale jak na moje sprawdzał się dobrze (wyłapywał darmowe gówno wyśmienicie)

 

12121.png

 

Na 4,6k banów - 885 ze SMAC'a.

 

Używałem także tego - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=72354

I nie widziałem ani jednej blokady, więc tutaj mogę od razu odradzić.

 

Co do pluginów, no to na pewno podstawowe - kosy / ws / rekawice / bs limiter / vipy / kolorki chat & togsclantags / losowy vip / Inne pierdoły z aliedów i będzie fajnie :D

Można jeszcze zaptać za co najczęściej bany leciały? i które moduły masz na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karakantoziomal napisał:

Można jeszcze zaptać za co najczęściej bany leciały? i które moduły masz na serwerze?

 

Wszystkie bany są podpisane jako 'SMAC 0.8.6.0: ConVar sv_cheats violation' (w bazie danych przynajmniej).

 

Z tego co pamiętam to miałem na serwerze wszystkie moduły jakie były dostępne poza "anty wh", ponieważ powodował on lagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 16.12.2018 o 13:26, Erwin1s2k napisał:

Podpinam się ?

Chyba tylko EAC ale żeby dostać licencję od niech to nie takie chop siup bo z tego co wiem to koszt około 1300 euro/rok ewentualnie zatrudnić programistę żeby Ci napisał specjalnie dla ciebie tylko że to też kosztuje około 3,5-5 tyś i co tego musisz "zamknąć" serwer czyli wejście na Twoją serwerownię tylko przez klienta coś jak pvpro lub esea ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...