Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Poszukuję serwerów na sieć Polski-Skill.pl


Maxer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek:

Witam sieć polski-skill.pl poszukuje serwerów w celu zawarcia współpracy. Mile widziane rozkręcone serwery ewentualnie jeśli potrafisz szybko postawić serwer na nogi również jesteś mile widziany!

 

Co oferujemy:

Oferujemy wolną rękę, Wasz serwer, więc to Wy decydujecie o tym co z nim robicie. Oferujemy również pomoc w zakresie pomocy technicznej po stronie serwera jak i na forum (kłopoty z działem etc). Jedyne czego tak naprawdę wymagamy, to respektowanie naszej opinii oraz zasad u nas panujących.

 

 

Kontakt do mnie:

Steam: Maxer[PS] https://steamcommunity.com/id/maxertojacs16/

GG: 52060550

PW tutaj https://mygo.pl/profile/5828-maxer/ lub u mnie na forum http://polski-skill.pl/user-1.html

 

Daję:

Dział z grafiką serwera, wypisanymi właścicielami/opiekunami oraz poddziałami.

Rangę, która nie posiada za wiele ale wyróżnia się tym że jest się właścicielem serwera.

Moderację działu daje on,a uprawnienia nad działem które są bardzo potrzebne.

pomoc z mojej strony i innych, która pozwoli nam stworzyć jedność.

 

Oczekuję:

Dobrej współpracy co pozwoli na szybszy rozwój twój oraz nasz.

Nie nagannej opinii dzięki niej jesteś kimś więcej niż "osobnikiem na forum"

W miarę Profesjonalne podejście do serwera wywołujące w graczach zachwyt

 

Aktualnie posiadamy 2543 użytkowników, 376 polubień na fanpage, unikalny styl sieci, kodowany z layouta przez naszego technika, cały czas próbujemy być jak na najlepszym poziomie, ale w tym okresie niestety nie idzie więc szukamy właśnie serwerów dzięki nim możemy wrócić do formy my jak i wy razem tworzymy rodzinę.

 

Coś o nas:

 

Polski-Skill.pl to sieć serwerów counter-strike'a stworzona przez nas graczy.. dla Was graczy. Funkcjonujemy juz od 05.25.2016 i od samego początku po dziś dzień wkładamy całe serca aby nasza sieć była tą która skradnie Twoje serce! Tą sieć na którą będziesz wracał każdego dnia wiedząc, że tutaj czekają na Ciebie wartościowi ludzie z którymi możesz dzielić się swoimi zainteresowaniami! Wchodzisz na nasze forum i co widzisz? Miłą atmosfere - oczywiście, nie może być inaczej. Ekipa naszego forum - najlepsi z najlepszych, to oni dbają o porządek i wysoki poziom forum. Serwery na których zaznasz gry na poziomie iście e-sportowym pilnowane przez bardzo doświadczone osoby, zawsze zwarte i chętne do działania! Polski-Skill - Polski, bo nasz.. Skill, bo najlepszy! Już dzisiaj i Ty możesz zostać członkiem tej zacnej społeczności, czym prędzej zakładaj konto przyjacielu i ciesz się razem z Nami! Zapraszamy, Administracja Polski-Skill.pl
Edytowane przez Maxer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...