Zaloguj się, aby obserwować  
Inext

Top10 Graczy

Recommended Posts

Witam mam problem a mianowicie potrzebuje do pluginu ,aby pobierało mi z bazy danych 10 graczy z największa liczba punktów, jest to rzecz z którą mam drobne problemy dlatego proszę o pomoc. Z góry dziękuje  za odpowiedz..

Kolego, a jakie to mają być punkty ? W sensie, plugin ma dodawać jakieś nowe i np. za zabójstwo +2, za hs +4 coś takiego czy jak? :P 

• Thanks 1

SELECT * FROM nazwa tabeli ORDER BY XXX DESC LIMIT 10; zapytanie do db

A sortowanie w menu od największej ilości pkt do najmniejszej?

Masz gotowce na necie zobacz jak maja to zrobione przerozne rankingi

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Arnaksik
      Siemka jak wiecie po ostatnim update cs:go wiele serwerów w tym nawet mój straciło sporą bądź mniejszą ilość graczy, spowodowane to jest plikami w (tutaj podam dokładną ścieżkę)
      Steam > steamapps > common > Counter-Strike GlobalOffensive > csgo > sound > player Po wyczyszczeniu tego folderu można wchodzić już na każdy serwer społecznościowy, i teraz mam takie pytanie do was czy można było by napisać plugin który by podczas łączenia z serwerem sam automatycznie czyścił ten folder? 

Bo generalnie inni też piszą o problemie przez OnConfigsExecuted którze trzeba było by zamienić na OnMapStart ale plik sklepu nie chce mi się zkompilować wtedy. 
    • Przez Samiec1shot2kill
      Witam, mam pytanie czy są komendy bądź jakiś plugin na przekierowanie graczy na inny serwer przy zapełnieniu serwera? Tak jak to było kiedyś na 1.6? 
    • Przez Nonie
      Cześć,

Chciałbym każdego z właściciela sieci serwerów czy odczuwa znaczące spadki graczy na serwerach czy też serwery Wasze dobrze prosperują.
      Czekam na konkretną dyskusję i czy macie ewentualnie hipotezy, skąd one się biorą, skoro analogicznie w tamtym roku wyglądało to znacznie lepiej.

Pozdrawiam
    • Przez PyNiO
      Witam.

Jak zrobić by pobierało dane np. 10 pierwszych osób pod względem ilości punktów, z bazy danych i wyświetlało ich tak jakby w menu ?