Jump to content
Sign in to follow this  
GGBVSKY.

CS cały czas działający w tle?

Recommended Posts

Cześć,

jest jakaś komenda żeby dodać ją do autoexec, która pozwala na to, żeby CS na streamie podczas ALT+TAB'a działał cały czas w tle (bez tego jest jakby freeze ekranu).

Wyczytałem coś o engine_no_focus_sleep "30" ale nie wiem czy działa, testował ktoś? 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Beskidek
      Poszukuję DZIAŁAJĄCEGO pluginu na spadochron, który mogę przypisać pod jakąś flagę. Chciałabym, aby to nie był taki, który trzeba kupić. Po prostu VIP używa klawisza E i od razu działa. Wszystkie dotychczasowe pluginy, które testowałam nie działały, albo zwyczajnie nie były takie jak ten, którego potrzebuję. 
      Dodatkowe pytanie: Chciałabym, aby spadochron do użycia pojawiał się tylko na niektórych mapach (większych, na których po upadku można się od razu z full hp zabić). Czy map configs berniego podoła zadaniu?
      Da się coś wykombinować? ;D
    • By W4T1AT
      Witam mam problem chodzi o plugin Ultimate Mapchooser 3.4.6 mam go wgranego i 6 minut przed koncem mapy jest glosowanie ludzie wybieraja mape i po zmianie mapy jest ta sama mapa pod !nextmap jest ta inna mapa ale cały czas jest ta sama powielana.
    • By MichaelKosa | CSWroclaw.pl
      Witam, szukam dobrego i kompatybilnego cod moda pod surcemoda 1.9, może być płatny, jeśli ktoś ma proszę o info
    • By wesink123
      Siemka mam problem taki że dodałem plugin z super mocami ale gdy wchodzę na serwer to nic się nie dzieje i teraz takie pytanie czy to dlatego że coś mam źle zrobione czy trzeba jakoś uaktywnić plugin ?
      Bardzo proszę o pomoc bo w sumie pierwszy raz zajmuje się takimi rzeczami

dodam że mój hosting serwera csgo to 1shot1kill
      oczywiście zaistalowałem najnowszego podanego source moda
  • Create New...