Skocz do zawartości
GGBVSKY.

CS cały czas działający w tle?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jest jakaś komenda żeby dodać ją do autoexec, która pozwala na to, żeby CS na streamie podczas ALT+TAB'a działał cały czas w tle (bez tego jest jakby freeze ekranu).

Wyczytałem coś o engine_no_focus_sleep "30" ale nie wiem czy działa, testował ktoś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierz zródło: pełny ekran w oknie

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Beskidek
      Poszukuję DZIAŁAJĄCEGO pluginu na spadochron, który mogę przypisać pod jakąś flagę. Chciałabym, aby to nie był taki, który trzeba kupić. Po prostu VIP używa klawisza E i od razu działa. Wszystkie dotychczasowe pluginy, które testowałam nie działały, albo zwyczajnie nie były takie jak ten, którego potrzebuję. 
      Dodatkowe pytanie: Chciałabym, aby spadochron do użycia pojawiał się tylko na niektórych mapach (większych, na których po upadku można się od razu z full hp zabić). Czy map configs berniego podoła zadaniu?
      Da się coś wykombinować? ;D
    • Przez W4T1AT
      Witam mam problem chodzi o plugin Ultimate Mapchooser 3.4.6 mam go wgranego i 6 minut przed koncem mapy jest glosowanie ludzie wybieraja mape i po zmianie mapy jest ta sama mapa pod !nextmap jest ta inna mapa ale cały czas jest ta sama powielana.
    • Przez Maciej
      Witam, szukam działającego spadochronu na flage.
    • Przez Viva
      Opis: Sprzedam JackPot CS:GO (Unikalny wygląd, działający bot). Skrypt posiada listę ostatnich gier, TOP graczy, czat oraz ostatniego zwycięzcę.
      Cena: 150zł
      Płatność: PayPal/Przelew/PSC +10zł
      Kontakt: GG: 52162259
      Allegro (nie wymagane): Na życzenie
      Zdjęcia: Podam link do demo po kontakcie na GG.