Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zapraszamy na naszą Multi Arene 1v1 - 137.74.0.162:27030

Jedna z najlepszych w Polsce!

Edytowane przez Dudnes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Dudnes napisał:

Zapraszamy do zapisów - Turniej 1vs1 AWP

Pula nagród 400 zł

https://katujemy.eu/topic/26762-zapisy-csgo-1on1-katujemyeu-turniej-awp-1/?tab=comments#comment-163393

"

By  Dudnes, 14 godzin temu

Przy starcie turnieju nie możesz mieć aktywnego VAC'a co było przed nie jest istotne." 

Czyli rozumiem, że dopuszczacie graczy którzy posiadali/posiadają blokady vac tylko muszą mieć inne konta? Słabo 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Udasie
      Witam.Zainstalowałem na swoim serwerze dedykowanym serwer CS:Go zgodnie z opisem z linuxgsm. Serwer zainstalował się bez problemu.
      Po zalogowaniu się do konsoli rcon nie działa praktycznie żadna komenda - zmiana mapy , kick itd.
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    • Przez Krystian Marek Kubiak
      Witam, poszukuje pluginu, który będzie alternatywą dla [CS:GO] Web Shortcuts CS:GO version (again functional with the panorama update), który wymagania korzystania teraz z ASteambot'a,  z którego nie chciałbym korzystać na swoim serwerze.
      Próbowałem już pluignu [CS:GO] Easy Web Shortcuts (V1.11, 31/12/2017), ale ten również nie działa. Ma ktoś sprawdzony alternatywny plugin?
    • Przez paczo121
      Witam,
      Czy ktoś sie może orientuje jak wyłączyć pokazywanie graczy w panelu bocznym z jednej jak i drugiej strony tak jak ma to miejsce na rankingowych? Dokladnie chodzi o wylaczenie tego co przedstawia ss. Przed panorama nie mialem takiego problemu ale teraz nie wiem jak to offnac.

Z gory dziekuje za pomoc

• Przez Dudnes
      Opis: Kupię serwer CS:GO z dowolnym modem. Tylko i wyłącznie hosting 1shot1kill, minimum 2k w gt.
      Cena: do 1000zł
      Płatność: przelew / paypal / paysafecard co dusza zapragnie
      Kontakt: pw bądź;
      steam - https://steamcommunity.com/id/dudnes
      gg - 50231904
    • Przez Beskidek
      Rozwiązanie dla mojego pytania może okazać się banalnie proste, ale jestem w takiej sytuacji, że workshop jest mi cholernie potrzebny. Na liveserver nie ma dostępu do linii startowej, aby dodać authkey. Mogę dodać link do kolekcji map, mapę startową z workshopu i to tyle. Kolekcji jak nie było tak nie ma, startowa mapa też nie działa. Hostowanie mapy przez konsolę na serwerze też nie łapie. Jest jakiś sposób, aby to obejść i zrobić to poza panelem czy coś?