Zaloguj się, aby obserwować  
Skill Podlasia

PRZESTARZAŁY Poszukuję paczki Gun Game do CS:S

Recommended Posts

fabko.ovh masz nawet gunxpmoda ;-)

19 minut temu, fabko napisał:

fabko.ovh masz nawet gunxpmoda ;-)

Tylko byś kasę za wszystko brał, a tak szczerze mówiąc to kilka "Twoich" pluginow to marne kopie.

• Like 2

Napisano (edytowany)
8 minut temu, SeeQ napisał:

Tylko byś kasę za wszystko brał, a tak szczerze mówiąc to kilka "Twoich" pluginow to marne kopie.

Większość pluginow przechodzi aktualnie aktualizacje, które sprawia, ze będą dużo lepsze, a nie mam zamiaru udostępniać swoich paczek za darmo, za dużo czasu w nie włożyłem, dałeś mu wersje darmowa - ok, ode mnie dostał płatna - zrobi co chce :-)

//właściwie to nieważne, bo nie zuauwazylem , ze to cs:s

Edytowano przez fabko

1 minutę temu, fabko napisał:

Większość pluginow przechodzi aktualnie aktualizacje, które sprawia, ze będą dużo lepsze, a nie mam zamiaru udostępniać swoich paczek za darmo, za dużo czasu w nie włożyłem, dałeś mu wersje darmowa - ok, ode mnie dostał płatna - zrobi co chce :-)

Wystarczy przeczytać, że osy użytkownik szuka darmowej wersji. Ale chociaż nie zaprzeczyłes,  że nie kopiujesz, dzięki ^^

• Like 1

@SeeQ Dziękuję za paczuszkę i miło wiedzieć ze są tutaj jeszcze normalni ludzie nie żerujący na ludziach by wyrwać za jakies nie wiadomo co kasę @fabko wiesz coś o tym nie?

9 minut temu, Euforia Sieć napisał:

@SeeQ Dziękuję za paczuszkę i miło wiedzieć ze są tutaj jeszcze normalni ludzie nie żerujący na ludziach by wyrwać za jakies nie wiadomo co kasę @fabko wiesz coś o tym nie?

Skoro to takie "Nie wiadomo co", to czemu sam sobie paczki nie napiszesz?

A no tak ... jak ktoś ma problem z wpisaniem w google "gun game css" i kliknięcie w pierwszy link, to pewnie programowania nie ogarnia.... W zasadzie jak wielu właścicieli serwerów, dlatego są potrzebni tacy ludzie jak fabko... Jak ktoś poświęcił swój czas i wykorzystał swoją wiedzę, to ma prawo domagać się za to wynagrodzenia i nie widzę tu powodu, żeby taką osobę szykanować. Tym bardziej, że autor wątku, nie napisał, że interesuje go TYLKO niepłatna paczka.

• Like 7

19 godzin temu, live4net napisał:

Tym bardziej, że autor wątku, nie napisał, że interesuje go TYLKO niepłatna paczka.

Właściwie to napisał

Dnia 5.06.2018 o 01:20, Skill Podlasia napisał:

Tak jak w temacie poszukuje gotowej paczki GG pod CS:S najlepiej niepłatnej !!!

Napisano (edytowany)
Cytat

Poszukuję paczki najlepiej niepłatnej !!!

vs

Cytat

Poszukuję paczki tylko niepłatnej !!!

Nie żartuj, że nie widzisz różnicy, pomiędzy tymi dwoma zdaniami.

@down: dodałem te wykrzykniki, ale moim zdaniem to nie zmienia znaczenia tych zdań

Edytowano przez live4net

6 minut temu, live4net napisał:

vs

Nie żartuj, że nie widzisz różnicy, pomiędzy tymi dwoma zdaniami.

No pomiedzy twoimi zdaniami owszem, ale jezeli kolega napisal najlepiej nieplatnej paczki dodajac aż 3 wykrzykniki na koncu zdania to oznacza, że chce niepłatną i nie jest chętny do kupywania takowej paczki :) 

@sdasdas, dopisz sobie punkt obłędu.

Niepotrzebnie ciskacie się na typa, który chce coś zarobić. Nie chcecie, nie kupujcie. Autor nie napisał że interesuje go tylko nieodpłatny plugin, widziałem na własne oczy!:D

• Like 1

Fajnie tylko ten typ za napis na hudzie bierze 30 zl co jest smieszne....

Jego pluginy, jego cena.

Pragnę zaznaczyć, że niektóre z tych pluginow, które ma na stronie, można znaleźć na innych forach za darmo :) 

• Like 1

1 godzinę temu, Qesik napisał:

Jego pluginy, jego cena.

Pragnę zaznaczyć, że niektóre z tych pluginow, które ma na stronie, można znaleźć na innych forach za darmo :) 

Bo to na zasadzie "zmienię kilka linijek" to zmienię opis modyfikacji i jego działania. 

3 godziny temu, NWayne napisał:

Fajnie tylko ten typ za napis na hudzie bierze 30 zl co jest smieszne....

Gdzie jest taka cena? ;-)

2 godziny temu, Qesik napisał:

Jego pluginy, jego cena.

Które można znaleźć?

1 godzinę temu, Botownia.pl napisał:

Bo to na zasadzie "zmienię kilka linijek" to zmienię opis modyfikacji i jego działania. 

Wytknie mi o jakim dokładnie pluginie mowisz, chętnie to sprawdze

Ok Panowie dość tego!!! Poprosiłem o pomoc, poprosiłem o GG najlepiej darmową jakąś gotową paczuszkę by zobaczyć jak to wygląda od strony technicznej czy podołam sobie z tym by założyć sieć serwerów source  dostałem 2 propozycje i dostałem 2 odpowiedzi 1 bezpłatna 2 płatna [Do koloru do wyboru] Więc spytam tylko o jedno czy za chwilę też bede oczerniany na tym forum? i dla czego ? ze szukam darmówki do testów < ze nie znam sie na soursie{ Mam ku temu prawo} Nie każdy jest orłem. Pod moim postem powinny pojawić sie 2 odpowiedzi a nie cały sznurek 

Wku wia mnie takie coś to samo jest z 1.6 na amxx Prosisz o poradę na forum a typ ci pisze wpisz w Google co to ku wa za pomoc???

To wy Panowie jesteście tu dla takich jak ja by nam pomóc a skoro uważacie inaczej to nie miejsce dla was Fabko jeśli będę uważał ze dam radę stworzyć sieć source to z pewnością jeszcze na siebie trafimy. Pozdrawiam wszystkie mordy te bardziej lub mniej pomocne 

Administrację proszę o zamknięcie tego wątku bo puki co pomoc udzielona  ze strony SeeQ któremu dziękuję 

• Sad 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Rafał Rybicki
      Zasponsoruję Serwer max 24 slotów zwykły hosting pukawka , warunki:
      -18+
      -Techniczne sprawy
      -zaangażowanie

Oferuję:
      -Opłacanie serwa
      -reklamę
      -Może jakieś teamspeak
      -zaangażowanie
      -Loginy i hasła do hostingów

kontakt: 
      gg 8864155
      steam https://steamcommunity.com/id/thiisissspartaa/
    • Przez SnowWolf
      Opis:   68 pkt na serwisie pukawka.pl
      Cena:   34zl 
      Płatność:   przelew / paypal
      Kontakt:   https://steamcommunity.com/id/SnowWolfik albo pw forum
      Allegro (nie wymagane):   na koszt kupujacego
      Zdjęcia: http://pukawka.pl/portfel,snowwolf,black.png

Pkt sprzedaje w skali [2pkt : 1zl].
      Potrzebuje pieniążków na szybko. 
    • Przez fabko
      Witam,
      moja strona przeszła mały 'remont'. Paczki, które aktualnie się na niej znajdują są bardzo odświeżone względem poprzednich. Pełen opis zawarty jest na stronie: http://fabko.ovh
      Do końca majówki na stronie pojawi się jeszcze przynajmniej jedna paczka! :-)
      Przedstawienie paczek na filmie:

• Przez Maxer
      Na początek:
      Witam sieć polski-skill.pl poszukuje serwerów w celu zawarcia współpracy. Mile widziane rozkręcone serwery ewentualnie jeśli potrafisz szybko postawić serwer na nogi również jesteś mile widziany!

Co oferujemy:
      Oferujemy wolną rękę, Wasz serwer, więc to Wy decydujecie o tym co z nim robicie. Oferujemy również pomoc w zakresie pomocy technicznej po stronie serwera jak i na forum (kłopoty z działem etc). Jedyne czego tak naprawdę wymagamy, to respektowanie naszej opinii oraz zasad u nas panujących.

Kontakt do mnie:
      Steam: Maxer[PS] https://steamcommunity.com/id/maxertojacs16/
      GG: 52060550
      PW tutaj https://mygo.pl/profile/5828-maxer/ lub u mnie na forum http://polski-skill.pl/user-1.html

Daję:
      Dział z grafiką serwera, wypisanymi właścicielami/opiekunami oraz poddziałami.
      Rangę, która nie posiada za wiele ale wyróżnia się tym że jest się właścicielem serwera.
      Moderację działu daje on,a uprawnienia nad działem które są bardzo potrzebne.
      pomoc z mojej strony i innych, która pozwoli nam stworzyć jedność.

Oczekuję:
      Dobrej współpracy co pozwoli na szybszy rozwój twój oraz nasz.
      Nie nagannej opinii dzięki niej jesteś kimś więcej niż "osobnikiem na forum"
      W miarę Profesjonalne podejście do serwera wywołujące w graczach zachwyt

Aktualnie posiadamy 2543 użytkowników, 376 polubień na fanpage, unikalny styl sieci, kodowany z layouta przez naszego technika, cały czas próbujemy być jak na najlepszym poziomie, ale w tym okresie niestety nie idzie więc szukamy właśnie serwerów dzięki nim możemy wrócić do formy my jak i wy razem tworzymy rodzinę.

Coś o nas:

Polski-Skill.pl to sieć serwerów counter-strike'a stworzona przez nas graczy.. dla Was graczy. Funkcjonujemy juz od 05.25.2016 i od samego początku po dziś dzień wkładamy całe serca aby nasza sieć była tą która skradnie Twoje serce! Tą sieć na którą będziesz wracał każdego dnia wiedząc, że tutaj czekają na Ciebie wartościowi ludzie z którymi możesz dzielić się swoimi zainteresowaniami! Wchodzisz na nasze forum i co widzisz? Miłą atmosfere - oczywiście, nie może być inaczej. Ekipa naszego forum - najlepsi z najlepszych, to oni dbają o porządek i wysoki poziom forum. Serwery na których zaznasz gry na poziomie iście e-sportowym pilnowane przez bardzo doświadczone osoby, zawsze zwarte i chętne do działania! Polski-Skill - Polski, bo nasz.. Skill, bo najlepszy! Już dzisiaj i Ty możesz zostać członkiem tej zacnej społeczności, czym prędzej zakładaj konto przyjacielu i ciesz się razem z Nami! Zapraszamy, Administracja Polski-Skill.pl