Zaloguj się, aby obserwować  
GoldeneK

SPRZEDAM MONEY LOBBY GTA V ORAZ MODOWANIE KONTA

Recommended Posts

✘ Co chcesz sprzedać?: Money lobby GTA V oraz Modowanie Konta GTAV

✘ Opis przedmiotu: Potrzebujesz kasy lub poziomu w GTAV? X80 Proto to tylko złudzenie? Zakup money lobby aby zarobić 100mln GTA$ lub modowanie konta aby zarobić 1MLD GTA$ oraz 120 poziom postaci.

✘ Cena: Wszystko dostępne pod https://tipanddonation.com/roberrt

✘ Kontakt:https://tipanddonation.com/roberrt oraz [email protected]

✘ Zdjęcia (biblioteka, profil świeża data i godzina): https://tipanddonation.com/roberrt  2018-06-13_01-19-36.jpg

• Haha 1

Robisz powtórkę z Nemo czy jak mu bylo z gtaforum? Mam nadzieję że lepiej traktujesz klientów 😂

A klientów od debili wyzywa, tam trochę więcej niż debile też czasami zabiera lobby za nieprzestrzeganie zasad które potem dopisuje. Rozlicza się w raju podatkowym no i trochę tego jeszcze pewnie jest. Ogólnie właściciel tego forum o gta.

• Like 1

1 godzinę temu, TerminatorXL napisał:

Robisz powtórkę z Nemo czy jak mu bylo z gtaforum? Mam nadzieję że lepiej traktujesz klientów 😂

Namo

Haha, poczytałem tam jego posty, poezja co za kretyn (cenzura) :p a jeszcze większymi baranami są kupujący, dają się dymać i obrażać jednocześnie :p

Znam namo ale taki nie jestem, sam wstawił taki obrazek:

b88eac722b2b7fb6ad3b7f030f3df464.jpg

• Haha 1

Na czym polega modowanie konta?

Czy ten hajs jest legalny? Skąd go bierzecie? Z czystej ciekawości. Gry nie mam nawet kupionej :p

Napisano (edytowany)

Modowanie konta = większy poziom, więcej hajsu

hajs legalny? można powiedzieć że tak, system teleportuje npcty i je zabija za jednego npc jest 2k hajsu i gracz chodzi sobie po ulicy i zbiera hajs więc nie rzucam workami

Edytowano przez GoldeneK

3 godziny temu, GoldeneK napisał:

system teleportuje npcty i je zabija za jednego npc jest 2k hajsu i gracz chodzi sobie po ulicy i zbiera hajs więc nie rzucam workami

Nie próbowałeś modowania przez trainer, który z automatu wrzuca Ci hajs na bank?

59 minut temu, Bioły napisał:

Nie próbowałeś modowania przez trainer, który z automatu wrzuca Ci hajs na bank?

Posiadam prywatne oprogramowanie

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Akeno|AdvancedNet napisał:

NPC jest najszybciej wykrywalnym sposobem :)

Jakiś dowód statystyka? Modowanie konta przezmnie nie ped lobby odbywa się w inny sposob

Edytowano przez GoldeneK

12 godzin temu, GoldeneK napisał:

Jakiś dowód statystyka? Modowanie konta przezmnie nie ped lobby odbywa się w inny sposob

Dowód wystarczy wejść na gtaforum lub na zagraniczne strony z cheatami do GTA i jest pełno wypowiedzi że to najszybciej wykrywalny sposób :)

Co do tego jak ty modujesz konta to już twoja sprawa nie moja, ważne jest to że spawn npc i automatyczne zabijanie ich jest wykrywalne. Już lepszym sposobem jest Maverick (w pełni nie wykrywalny) który w darmowej wersji dodaje Ci 1.000.000/min a w płatnej 100.000.000/sek

1 godzinę temu, Akeno|AdvancedNet napisał:

Dowód wystarczy wejść na gtaforum lub na zagraniczne strony z cheatami do GTA i jest pełno wypowiedzi że to najszybciej wykrywalny sposób :)

Co do tego jak ty modujesz konta to już twoja sprawa nie moja, ważne jest to że spawn npc i automatyczne zabijanie ich jest wykrywalne. Już lepszym sposobem jest Maverick (w pełni nie wykrywalny) który w darmowej wersji dodaje Ci 1.000.000/min a w płatnej 100.000.000/sek

Nie korzystam z maverica ponieważ miał ostatnio detekcję i przy zachowaniu pewnych ostrożności npcy są mało wykrywalne

1 godzinę temu, Bartosz Borowski napisał:

A dlaczego trzeba się z tym chować? Skoro pisałeś, że to legalne.

Oprogramowanie do tp npc nie, zbieranie = r* ma wyje*ane

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez bobpixel
      Opis: Sprzedaje wszystko co jest na steam i da się wysłać 2 graczowi. Jak to działa ? Mnożysz sobie cene tego czego potrzebujesz razy 0.75 (85%) i wychodzi ci cena ostateczna. Gry są wysyłane za pomocą gift’ów, a skiny itp. za pomocą trade’a. Cena: wszystko zależy co się chce kupić Płatność:  paypal,przelew Kontakt:   Steam: https://steamcommunity.com/id/BobPixel/ E-mail: [email protected] PW forum Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia: brak
    • Przez Qesik
      Opis:   Sprzedam wPLN w serwisie GoSetti. Chodzi oczywiście o doładowanie konta, a nie zakup z mojego konta, używając środków na koncie
      Cena:   Przelicznik 0,65-0.7 (do uzgodnienia)
      Płatność:  PayPal/Przelew bądź PSC (tutaj doliczam prowizję)
      Kontakt:  PW
      Allegro (nie wymagane):  
      Zdjęcia:  Nie wymagane
    • Przez TyTuS
      Opis: 500pln 
      Cena: 325zł
      Płatność: Przelew bankowy/paypal
      Kontakt: PW FORUM, http://steamcommunity.com/id/Spedra/
      Allegro: na koszt klienta