Jump to content
GULLSON

Dodanie blokady na używanie komendy co 30sek

Recommended Posts

Witajcie,

Możliwe jest dodanie ogranicznika, aby można było używać poleceń co 30 sek / 60sek

Lub napisanie prostego pluginu do blokady komend

Plugin https://github.com/KewaiiGamer/Store-Roulette

Plugin będzie działał na arenie czyli co 30sek nowa runda

Jeśli ktoś się na tym zna prosiłbym o pomoc w edycji

Ja to tak bym zrobił:

Cytat

float OstatnieUzycie[MAXPLAYERS + 1];
ConVar delay;

public void OnPluginStart()
{
    RegConsoleCmd("sm_czesc", test123);

delay = CreateConVar("delay", "30", "Cos sada");
}

public void OnClientPutInServer(int client) {

OstatnieUzycie[client] = GetGameTime();

}

public Action test123 (int client, int args)
{
    if(OstatnieUzycie[client] + GetConVarFloat(delay) > GetGameTime())
    {
        ReplyToCommand(client, "Musisz odczekac 30 sekund, przed ponownym użyciem tej komendy!");
        /// %s czasu jaki pozostal przed uzyciem ponownie komendy RoundFloat((OstatnieUzycie[client] + RoundFloat(GetConVarFloat(delay))) - RoundFloat(GetGameTime())));
        return Plugin_Handled;
    }

/// Tutaj Twoj KOD

return Plugin_Continue;
}

Edited by Husarz
  • Thanks 1

A najlepszym rozwiązaniem było by co 2-3 rundy ponieważ co rundę to trochę za dużo by można wygrać kredytów ;d 

Jeśli ktoś ogarnie temat mogę nawet wrzucić coś na paypal ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By chrzastka
      Jak w tytule. Zlecę lekką modyfikację szablonu mybb (np. zmiana folderu źródłowego w plikach szablonu; poprawa wyglądu niektórych elementów) oraz wgranie kilku wskazanych przeze mnie pluginów. Jest to dla kogoś kto ogarnia temat drobnostka, a dla mnie sporo zaoszczędzonego czasu. Kontakt PW lub steam "chrzastka" z pikaczu w avku. 
    • By Łukasz Pawłowski
      Siemka poda ktoś kod do pluginu aby tylko osoby z flagą "a" mogły używać tej komendy którą chce? lub powiedzcie jak zablokować dostęp do przycisku "," bo jak się klika to wyskakuje innym menu i nie wiem jak to zablokować 😕
    • By Derko
      Cześć, przychodzę do Was z pytaniem jak dodać nowe bronie do dość popularnego pluginu na !ws , a konkretnie https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 chciałbym sobie dodać po 2 bronie do każdego typu broni, tylko za bardzo nie mam pojęcia jak, dodatkowo nie ukrywam, ze byłoby super jakby były one dostępne tylko dla graczy z flagą "o", liczę na pomoc 
    • By Player222
      Mam problem z usunięciem kropek przed nickiem na serwerze. Ktoś wie jak to usunąć ?
      Też mam problem z ustawieniem długości czasu czekania na następną rundę jak wszyscy zginą już.

• By theoxy
      Cześć, mam plugin vipmenu który na początku rundy pokazuje vipmenu. W pluginie nie ma opcji żeby była na komendę więc zrobiłem to.
      Ale mam problem z tym żeby można ją było użyć tylko raz jeśli żadna funkcja z vipmenu nie była wcześniej użyta.
      W jaki sposób mogę to zrobić?
  • Create New...