Skocz do zawartości
zorix

Problem z cs:go

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Mam mały problemik i może ktoś umie  coś zaradzić ,a mianowicie jak gram rankedy to po pewnym czasie (średnio co h) mam timeout niby brak internetu z czego mam internet bo równolegle słucham muzyki w full hd 

Ktoś umie może coś zaradzić z tym ? bo zazwyczaj podczas akcji wywala mi do menu cs go z czego na panoramie jest napisane "Łączenie z serwerami cs:go" i jest to uciążliwe 

Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przed panoramom miałeś też takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grasz na kablu czy wifi ? to słuchaj nie w full hd i powinno być oki jak nie masz dobrego internetu to wiele nie zdziałasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Internet mam dobry i to nie to bo mówię że słucham w fullhd i w CS mam max 40 pingu (zależy jaki serwer na rankedzie) i mi się buferuje (czy jak to się nazywa) wszystko na momencie cały "film" czy klip czy jak tam to nazwać 

Od momentu aktualizacji steama mnie rozłącza co jakiś czas i od razu łączy i przez to mnie z rankeda wywala ,a mogę nawet podczas gry coś pobierać i jest płynnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez NarVo
      Nikt nie może dołączyć do mojego serwera w CS:GO postawionego na vps. Porty przekierowałem, zaporę skonfigurowałem, token ustawiłem, hibernowanie wyłączyłem. Z poziomu konsoli (chyba) wszystko wygląda dobrze. Gdy jednak ktokolwiek próbuje wejść na serwer to spotyka się z dosłownym brakiem reakcji ze strony serwera. W konsoli nie wyświetla się nawet standardowy komunikat o dołączaniu. Próbowałem reinstalla, innej komendy startowej [ktoś na steam forums pisał, że mu pomogło] i nic nie pomogło. Co mogę zrobić?

Console Logs:

• Przez styllek
      Opis: Sprzedam Layout pod tematykę CS:GO i silnik IPS. 
      Autor projektu: FiFi.ART (Ja)
      Cena:  ~320zł. Zależy czy klient wymaga jakiś zmian.    
      Płatność: PayPal/Przelew  
      Kontakt: GG: 43690537, Steam: tenstyll4ever lub PW.  
      Allegro (nie wymagane): Jestem w stanie wystawić Allegro, ale prowizję opłaca kupujący.
      Zdjęcia:  

• Przez WhiteBlue
      Cześć. Mam pewien problem otóż zainstalowałem shavit'a plugin bhoptimer. Niestety ale po zainstalowaniu i skonfigurowaniu bazy danych nie mogę wejść na serwer ładuje się do połowy i widzę w konsoli że serwer cały czas restartuje. Tabelki do tego pluginu się utworzyły w bazie danych ale nie mogę sobie poradzić z tym błędem. W logach zero błędów. Najnowsza wersja sourcemoda i metamoda. Proszę o pomoc. Wszystko wgrałem jak należy.