Skocz do zawartości
twojamarionetka

ZLECĘ Zlecę zrobienie serwera MTA GTA SAN ANDREAS

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: Tak jak w nazwie, zlecę zrobienie unikalnego serwera pod grę GTA SA Multiplayer od podstaw wszystkie szczegóły dogadamy.

Cena: Do dogadania się.

Płatność: Przelew/paypal

Kontakt: STEAM: https://steamcommunity.com/id/TwojaMarionetka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAMP czy MTA ? W tytule piszesz o MTA a w opisie o SAMP ie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez NarVo
      Nikt nie może dołączyć do mojego serwera w CS:GO postawionego na vps. Porty przekierowałem, zaporę skonfigurowałem, token ustawiłem, hibernowanie wyłączyłem. Z poziomu konsoli (chyba) wszystko wygląda dobrze. Gdy jednak ktokolwiek próbuje wejść na serwer to spotyka się z dosłownym brakiem reakcji ze strony serwera. W konsoli nie wyświetla się nawet standardowy komunikat o dołączaniu. Próbowałem reinstalla, innej komendy startowej [ktoś na steam forums pisał, że mu pomogło] i nic nie pomogło. Co mogę zrobić?

Console Logs:

• Przez BarteK.
      Cześć. Ruszamy z ekipą z serwerem EasyHC, wypuszczamy go w świat. Jak się przyjmie - jeszcze nie wiadomo. Najważniejsze jest zebrać ekipę dodatkową tj. Administrator. Potrzebuję osób znających się na rzeczy.
      Jeśli jesteś osobą dla której kolorek jest najważniejszy możesz zmienić kartę. Planowany start serwera pod koniec stycznia. 
      Wolne stanowiska:
      [17 lat wzwyż] - Administrator Serwera - osoba znająca podstawy sprawdzania graczy na serwerze, umiejętność współpracy, znajomość podstawowych komend, kreatywność.
      [15 lat wzwyż] - Moderator - podobnie jak wyżej
      [mutacja] - Helper - spostrzegawczość, umiejętność sprawdzania graczy, pilnowanie porządku.
      [14 lat wzwyż] - Budowniczy - osoba mająca doświadczenie w tworzeniu; budowli, kreatywność, udostępnianie nowo stworzonych projektów budowli, aktywność.
      [Technik / Developer ]  Forum - potrzebujemy developera który zajmie się ogarnianiem forum, szczegóły przedstawię na rozmowie.
      Osoby zainteresowane odsyłam na prywatną wiadomość, ewentualnie steam na którym często bywam: https://steamcommunity.com/id/KLIKNIJ/ 
      Poszukuję osoby, która ma wolny czas i weźmie projekt na poważnie.

• Przez Angelofdeath
      Witam
      Czy na forum znajduje się osoba która wykonuje modele pod CSGO
      Zależy mi na kilku prostych modelach
      Kontakt poprzez PW ewentualnie STEAM
      https://steamcommunity.com/id/Angelofdeath92
    • Przez Szesnasty.
      Hejka, szukam kogoś kto zna source moda od podszewki i będzie w stanie mi zrobić serwer na 100%.
      Jeśli chodzi o wynagrodzenie to bez problemu, pieniądze się znajdą 😉.
      Chcę dopracowaną Arenę 1VS1, z sklep sms (licencja już kupiona), skinami i kosami dla vipa, przyjemnymi mapami oraz dodatkami.
      Ja osobiście sam zrobiłem swój pierwszy serwer, ale coś się psuje.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu, a jeśli ktoś chce to jest możliwość zostania opiekunem serwera/technikiem.
      Kontakt - Steam!