Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sprzedam wszystkie pliki BaseBuilder jakie mam :)


sdasdas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis:    Paczka BaseBuilder

Cena:  120 zł do negocjacji 

Płatność:  Przelew/PSC

Zdjęcia: https://imgur.com/a/Dysk2Qa

Support Paczki: Nie, nie pomagam po zakupie przy paczce, bo nie mam na to czasu ?

Baza danych nie tworzy się automatycznie, dlatego dodałem pliki, które należy wrzucić

Opis plików:

  • System RPG pisany od zera przeze mnie
  • System EXP'a pisany przeze mnie na podstawie pluginu mastaha7991 działający w ten sposób, że co 5 lvl otrzymujemy nową broń. Bronie są kolejką w sensie zaczynamy z USP za 5 leveli będzie glock potem za kolejne 5 P250 itd.
  • Sklep pisany przez mastaha7991 edytowany przeze mnie
  • System Misji np. zabij 10 zombie mummy Autorski plugin
  • System Daily Misji tez pisany przeze mnie
  • VIP, który posiada Noclip podczas budowania, mozliwosc zmiany koloru blokow, exp x2, specjalne modele postaci, mozliwosc wyboru klas zombie, dostep do customowych modeli nozow, prywatny czat (zastosowanie u*wiadomosc), Info w HUD przy dolaczeniu na serwer
  • Mozliwosc poruszania blokami kolegi z party
  • Mozliwosc obracania blokami o 45 stopni
  • Automatyczna blokada blokow
  • Admin moze tylko usuwac bloki po czasie budowania w ct, natomiast w tt moze usuwac w czacie budowania itd.
  • Gangi, w ktorych ulepszenia sa nastepujace: Damage (zwieksza o 5% kazdy upgrade), HP,  Bron Gangu, DMG broni z gangu, Wielkosc gangu.
  • Po osiagnieciu max lvl czyli 151 to posiadamy menu z broniami gdzie wybieramy bBron pierwszą np.  AK47, AWP Lub ktoras z M4, a potem pistolet np. Deagle, tec9 lub five-seven, CZ75
  • Klasy zombie, jeżeli gracz nie posiada VIP,a przydzielane są losowo, dzięki temu misje mają sens ?
  • VIP Posiada także możliwość zmiany koloru bloków

Dodatkowe pluginy:

  • Blokada celowników
  • Blokada Graffiti
  • Plugin AntyReconnect
  • Automatyczne usuwanie bloków z respa, gdy ktoś blokuje
  • Wiadomosci w hud jak w cs 1.6 (Zastosowanie @@rSiema || Pokazuje wiadomosc "Siema" na srodku ekranu w kolorze czerwonym, jak damy @@y to w żółtym, @@c niebieskim, @@g w zielonym, @@ w bialym)
  • VIP Info
  • Blokada komend, ktore powodują samobójstwo
  • Komenda !jakbudowac, ktora wyswietla menu z poradnikiem jak sie buduje
  • GOD po zakonczeniu rundy, w czasie budowania oraz w czasie przygotowania
  • Skill dla VIP w Zombie niewidzialnosc na 10 sekund do uzycia co 25 sekund, w CT DMG +50% na 20 sekund do uzycia co minute. (Skill jest pod F)
  • Plugin na reklamy
  • Plugin, który naprawia model rąk

Filmik, na którym pokazany jest w skrócie ten mod:

Edytowane przez sdasdas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...