Jump to content
Sign in to follow this  
g

Problem po update

Recommended Posts

Witam mam problem po update, mapa zamiast się zmieniać przeładowuję się i jest ciągle ta sama komendy, które mam wpisane:

mp_match_end_restart 1
mp_match_end_changelevel 1

Coś nie tak z tym?

mp_match_end_restart - koniec meczu, restartuje mapę
mp_match_end_changelevel - koniec meczu, zmienia mapę

W twoim wypadku ma być tak:

mp_match_end_restart 0
mp_match_end_changelevel 1

• Thanks 1

Dodam jeszcze info, że po aktualizacji config gamemode_competitive.cfg został przywrócony do standardowych ustawień :)

Dlatego najlepiej korzystać z prostego pluginu, w którym mamy zapisany cały "config"

4 godziny temu, Blokers napisał:

A jak sie wyłącza kamere po zabiciu?

spec_replay_enable 0

?

Chyba ta komenda za to odpowiada

13 godzin temu, Qesik napisał:

Dlatego najlepiej korzystać z prostego pluginu, w którym mamy zapisany cały "config" 

spec_replay_enable 0

?

Chyba ta komenda za to odpowiada

Wystarczy aktualizacja z validacją i już nie nadpisze pliku

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By KsiadzPatulak
      Co w tym pluginie jest nie tak? Ustawione jest że po rozegranym challengu trzeba przeczekać 3 rundy lecz zamiast 3 rund czeka się tylko 2 😕 Nie ważne ile rund by się ustawiło w cvarze.

• By KsiadzPatulak
      Witam posiadam serwer na liveserver i aktywowany sourceTV wszystko niby działa, demka się nagrywają lecz pojawiają się w głównym folderze i w ogóle ich nie widać na stronce : https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=12130
    • By xewer
      Witam mam pewien problem z tym pluginem: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677.
      Otóż wygląda to tak że żadnych errorów nie ma do tego a jest takie coś, że niektórzy nie mogą wbić na serwer gdy jest właśnie wgrany ten plugin bez żadnym dodatków czyli skinów graczy itp (to co jest do pobrania przy pluginie).
      Jak nie może wbić? Wbija ktoś  na serwer wszystko mu się pobiera fastdll jest włączone i gdy jest już inicjowanie to robi się czarny ekran i wywala cs:go.
    • By paczo121
      Witam,
      Mam problem z pluginem shavit bhoptimer (najnowsza wersja z przed 2dni) na serwer deathrun. Problem leży w tym że jak dodam strefy startu i końca to terrorystów odradza też po w start zone. Czy wie ktoś może jak to naprawić.
      Z góry dziękuję.