Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Poszukuje projektu na stałe


Pietrek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Z tej strony Pietrek. Po dość sporej przerwie w branży jednak tak się nie da. Nadmiar wolnego czasu i stare hobby powróciło, bez cs'a się jednak nie da. A więc wracam na stare śmieci i poszukuję jakiegoś ambitnego projektu związanego ze starym dobrym cs'em, (najlepiej jego najnowszą odsłoną, cs;go) Szukam czegoś z dojrzałą administracją, nie zamierzam walczyć z napalonymi 13 latkami, którzy nie potrafią nic samemu wykonać, tylko zlece to jemu to tamtemu itp.  Nie interesują mnie puste sieci, czy serwery które 24/7 świecą pustkami, a mają 6 slotów :)

 

Coś o mnie:

20 letni chłopaczek, ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie (student informatyki PwR, także takie bawienie się w sieć to nie jest żaden problem). Jestem osobą dość mocno dyspozycyjną, wiadomo aktywność spada w czasie sesji, ale poza tym prawie 24/7, po bliższym zapoznaniu podam kontakt telefoniczny i w razie "W" zawsze można do siebie przedzwonić. Tak jak z telefonem w razie dalszej współpracy jestem w stanie wspierać sieć finansowo, to nie jest żaden problem.

 

Rozważę każda propozycję co do sieci, lecz wiadomo interesuje mnie projekt gdzie mogę coś dać od siebie, pomóc doświadczeniem i wiedzą jaką już uzyskałem przez parę lat zarządzania projektami.

 

GG: 66394247

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...