Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem właścicielem małymi krokami budującej się sieci serwerów CS:GO. W związku z tym poszukujemy ekipy(administracji), która będzie zżyta z naszą siecią.

Poszukujemy:

SPONSORÓW

OFERUJEMY:

- 50% z zarobków serwera po opłaceniu maszyn itp

- Comiesięczny wykres inwestycji oraz zarobków serwera

- Odpowiednia ranga na forum

- Permisje administratora w grze (jeśli chce)

- Gadżety marketingowe

WYMAGAMY:

- Wkładu gotówkowego na rozwój naszego serwera

- Teamspeak

- Sprawny mikrofon

ADMINISTRATORÓW SERWERA:

OFERUJEMY:

- Rangę na forum

- Rangę na serwerze

- Gadżety marketingowe

- Od czasu do czasu karty zniżkowe lub PaySafeCard'y

- Możliwość awansu na Opiekuna serwera

- Raz na miesiąc darmowy klucz steam

WYMAGAMY:

- Sprawnego mikrofonu

- Doświadczenie w pilnowaniu serwerów

- Wiek minimum 16 lat

- Teamspeak

- Minimum 500h w CS:GO

TECHNIK TEAMSPEAK:

OFERUJEMY:

- Rangę na forum

- Rangę na serwerze

- Gadżety marketingowe

- Od czasu do czasu karty zniżkowe lub PaySafeCard'y

- Możliwość awansu na Opiekuna serwera

- Raz na miesiąc darmowy klucz steam

WYMAGAMY:

- Umiejętności konfigurowania botów

- Znajomość permisji teamspeak

- Mikrofon

Kontakt: https://www.fb.com/radoslaw.pochopien

Email: [email protected]

Tutaj się budujemy: http://ghost-team.pl

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losowe klucze zniżki, wszystko fajnie ale będzie to coś lepszego niż klucze od ruskich po 4 euro za 100 sztuk?.

Jednak to już wygląda poważniej niż poprzednia pewnego użytkownika 😄 

Na start nie pchajcie się w gadżety marketingowe i "maszyny" kupcie normalne serwery i jak wam się uda myślcie nad rozwojem, nie marnujcie niepotrzebnie kaski. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Radosław Pochopień napisał:

Maszynki już mamy, gorzej z reklamą, masz może jakiś pomysł?.

Tak, klucze będą miały wartość około 30-50 zł.

Najlepsza reklama są gracze 😁

Na początek dobrze zróbcie te serwery najlepiej pod obecne "wymagania", spróbujcie postawić coś nowego. A gracze przyjdą z czasem lub poskaczcie po forach i reklamujcie, nie róbcie nic na siłę bo nie fajnie jest myśleć, że chcesz na siłę kogoś przyciągnąć. Gracie z kilkoma znajomymi ja serwerze ludzie zobaczą, że ktoś jest ocenia serwer na dobry i zapisza. Niestety tak to teraz działa, trzeba się troszkę pomeczyc.Sa też różne boosty płatne, listy serwerów itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, daffik napisał:

Najlepsza reklama są gracze 😁

Na początek dobrze zróbcie te serwery najlepiej pod obecne "wymagania", spróbujcie postawić coś nowego. A gracze przyjdą z czasem lub poskaczcie po forach i reklamujcie, nie róbcie nic na siłę bo nie fajnie jest myśleć, że chcesz na siłę kogoś przyciągnąć. Gracie z kilkoma znajomymi ja serwerze ludzie zobaczą, że ktoś jest ocenia serwer na dobry i zapisza. Niestety tak to teraz działa, trzeba się troszkę pomeczyc.Sa też różne boosty płatne, listy serwerów itp

Czy jesteś w stanie mi polecić jakieś strony do boostowania, które coś dają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Radosław Pochopień napisał:

Maszynki już mamy, gorzej z reklamą, masz może jakiś pomysł?.

Tak, klucze będą miały wartość około 30-50 zł.

Jeżeli masz losować klucze za 30-50 zł a np dać na boosta to lepiej boosta i tak co można polecić to gosetti ale najlepiej wjechać topkę na głosach ,które chyba można kupić to wtedy reklama działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Radosław Pochopień napisał:

Czy jesteś w stanie mi polecić jakieś strony do boostowania, które coś dają?

Do csgo raczej mało dają, ludzie schodzą gdzie chcą i gdzie grają ich znajomi. Poszukaj w Google i pododawaj serwery na listy. Z boostow to największym do csgo jest chyba gosetti, do 1.6 cssetti, plsetti. 

Poza tym macie vpsa z nazwy (77.55.211. Xx) stoi na nim serwer jak i forum, nie gwarantuje to ani stabilności ani bezpieczeństwa. Nazwa to najgorszy hosting i bez zabezpieczeń przeciwko atakom ddos. 

Edytowane przez daffik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, daffik napisał:

Do csgo raczej mało dają, ludzie schodzą gdzie chcą i gdzie grają ich znajomi. Poszukaj w Google i pododawaj serwery na listy. Z boostow to największym do csgo jest chyba gosetti, do 1.6 cssetti, plsetti. 

Poza tym macie vpsa z nazwy (77.55.211. Xx) stoi na nim serwer jak i forum, nie gwarantuje to ani stabilności ani bezpieczeństwa. Nazwa to najgorszy hosting i bez zabezpieczeń przeciwko atakom ddos. 

lub umowa w polcom data center xd

-------------------------

jeżeli chodzi o stanowisko technika ts3 to zapraszam na gspeak.eu, lub wiadomość prywatna http://steamcommunity.com/id/imroberrt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TerminatorXL
      Witajcie, sprzedaje autorskie pluginy.
      -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
      Najbardziej rozbudowany system rankingu zintegrowany z RankMe
      Funkcje:
      - Zniżki lojalnościowe*/VIP (w ilości pkt)
      - Wyświetlanie rang na tabie.
      - Automatycznie ustalanie zniżek przez skrypt.
      - Ikony rang nad głowami graczy.
      - Dźwięk i graficzne przedstawienie awansu.
      - Automatycznie generująca się lista rang.
      - Wymagane KDR do wbicia rangi.

Cena: 80 ZŁ - W tym pełne wsparcie. 
      -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
      Runda nożowa
      Co tu dużo opisywać taki system jak na faceit, tylko tyle, że wybór strony jest przez głosowanie w wygranej drużynie.

Cena: 40 ZŁ - Częściowe wsparcie.
      Rundy NoScope/Nożowe
      To również jest bardzo rozbudowany plugin, umożliwia on administratorowi włączenie rundy noscope/nożowej. Jednak umożliwia on też aktywacje tych rund poprzez głosowanie graczy. Dodatkowo na zwykłych rundach plugin zmniejsza obrażenia zadawane przez nóż.
      Głos VIPa liczy się podwójnie.
      Możliwe jest też wyzywanie graczy na pojedynek knife/noscope w sytuacji 1vs1. 

Cena 70 ZŁ - W tym pełne wsparcie. 
      Zestaw - Music Kit - Żetony
       Do wyboru przez graczy na serwerze połączone z RankMe.
      Topka rankingu odblokowuje specjalne odznaki. 
      Do odblokowania wykorzystuje się także:
      - Liczbę oddanych strzałów
      - Pkt w rankingu
      - Liczbę trafionych strzałów
      - Liczbę killi

Cena: 40 ZŁ - Częściowe wsparcie.
      * Jeśli plugin wykorzystuje zniżki lojalnościowe dołączam za darmo drugi plugin, który udostępnia API do sprawdzania czy gracz znajduje się w serwerowej grupie STEAM i czy posiada nazwę sieci w nicku.
      W wyżej podanych kwotach znajdują się drobne modyfikacje na życzenie klienta. 

Ze swojej strony oferuję pełen profesjonalizm.
      Wykonuje także paczki/pluginy na zlecenie.

Kontakt: PW/Steam
      https://steamcommunity.com/id/PolskiTerminator
      Płatności PayPal/przelew
    • Przez Blokers
      Opis:    Sprzedam sieć w której w skład wchodzą. VPS z forum na licencji IPS, VPS TS3 z licencja. Pare wtyczek na invisionpower, oraz serwery. 2 domeny csgdansk.pl i csgspeak.pl . Sprzedaje z powodu wypalenia i braku czasu na prowadzenie. Chce aby ktoś to dalej pociągnął. Siec istnieje prawie 5 lat. Każdy z serwerów posiada maksymalna znizke 12%
      Cena:    do uzgodnienia
      Płatność:   przelew
      Kontakt:   pw, https://steamcommunity.com/id/piotrbe
      Allegro (nie wymagane):   moge wystawić
      Wszelkie dodatkowe informacje podam na PW
    • Przez kamilkrzesin
      Witam zlecę komuś za rozsądne chajsy zrobienie unikatowej paczki ONLY MIRAGE.
      Szczegóły priv GG: 65579469 
      Lub na mojej sieci : CHUCK NORRIS http://feelthegame.eu/profile/11375-chuck-norris/
    • Przez GoldeneK
      Cześć, zahostuję u siebie na dedyku serwery CS:GO i CS 1.6 port można sobie wybrać jaki oprócz 27015 i 25565.
      Cena: 1.5zł za slot 64 tick | 2.0zł za slot 128 tick.
      Bez głupot typu @ Nazwahostingu, typ prywatny/publiczny każdy sobie ustawia to co chce oczywiście z fastdl'em w pakiecie każdy serwer ma dla siebie +/- 40gb ssd.
      Jeżeli ktoś chciałby przetestować maszynę var ping przed zakupem to mogę udzielić pakietu testowego na 2 dni. (Lokalizacja: kochany Deutschland - ~30ms - niestety IP wskazuje na US)
      Po więcej informacji zapraszam na PW, Steam (http://steamcommunity.com/id/imroberrt), mail: robert[at]roberrt.ovh .

--- wzór:
      Opis: Serwery CS:GO | CS 1.6 (host) 
      Cena: 1.5zł za slot 64 tick | 2.0zł za slot 128 tick.
      Płatność: przelew sms paypal   
      Kontakt: wyżej podany
      Zdjęcia:   https://zapodaj.net/3e1fd00ec1a30.png.html
    • Przez Kr3atyn
      Witam, mam na imię Adrian i chętnie dołączę do sieci serwerów jako moderator czy też administrator. Zacznijmy od mojego wieku, mam 15 lat. Wiem, że nie jestem najstarszy i oszczędźcie sobie komentarzy typu... Rok szkolny się zaczął etc. Bo zauważyłem połowa użytkowników piszące takie komentarze ma na awatarze pierwsze zdjęcie po wpisaniu w google ,,dziewczyna" ,,kobieta" ortografia 2/10 i myślą że pisząc w ten sposób się dowartościują. Dobra wracajmy do meritum, a więc tak:
      Zajmuje się moderowaniem stron, for czy też grup od prawie 3 lat. Mam znajomość ACP, MCP - znam to praktycznie można powiedzieć na pamięć. Doświadczenie mam duże bo zajmowałem się min. EStrike.pl, Legendary.eu, Cebulandia.pl, csgoland.pl, placzabaw.pl. 3 z tych sieci niestety zamknęły swoją działalność, ale niektórzy mogą je znać :). Posiadałem też własne forum lecz było ono o tematyce ,,stricte" cs 1.6 i nie miało ono zbyt wielkiego grona użytkowników. Oferuje także: + Codzienną aktywność, + Zaangażowanie, + Pomoc finansową w późniejszej współpracy. Chętnych proszę o kontakt GG:66643706 lub pw, w komentarzu. UPRZEDZAM NA PYTANIA,WYPOWIEDZI NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM SIĘ NIE WYPOWIADAM. 

Myślę, że ktoś mi zaufa i pomyśli o współpracy.

Skrót:
      Gwarantuje:
      - Wysokie doświadczenie 
      - Codzienną aktywność
      - Współprace
      - Pomoc finansową *w późniejszych etapach współpracy*

Oczekuje
      - Stanowiska min. Moderator (może być okres próbny)
      - Zaufania
      - Sieci z potencjałem.