Jump to content
Radosław Pochopień

Poszukujemy Załogi dla naszej sieci serwerów. Możesz dołączyć do nas i ty !

Recommended Posts

Witam, jestem właścicielem małymi krokami budującej się sieci serwerów CS:GO. W związku z tym poszukujemy ekipy(administracji), która będzie zżyta z naszą siecią.

Poszukujemy:

SPONSORÓW

OFERUJEMY:

- 50% z zarobków serwera po opłaceniu maszyn itp

- Comiesięczny wykres inwestycji oraz zarobków serwera

- Odpowiednia ranga na forum

- Permisje administratora w grze (jeśli chce)

- Gadżety marketingowe

WYMAGAMY:

- Wkładu gotówkowego na rozwój naszego serwera

- Teamspeak

- Sprawny mikrofon

ADMINISTRATORÓW SERWERA:

OFERUJEMY:

- Rangę na forum

- Rangę na serwerze

- Gadżety marketingowe

- Od czasu do czasu karty zniżkowe lub PaySafeCard'y

- Możliwość awansu na Opiekuna serwera

- Raz na miesiąc darmowy klucz steam

WYMAGAMY:

- Sprawnego mikrofonu

- Doświadczenie w pilnowaniu serwerów

- Wiek minimum 16 lat

- Teamspeak

- Minimum 500h w CS:GO

TECHNIK TEAMSPEAK:

OFERUJEMY:

- Rangę na forum

- Rangę na serwerze

- Gadżety marketingowe

- Od czasu do czasu karty zniżkowe lub PaySafeCard'y

- Możliwość awansu na Opiekuna serwera

- Raz na miesiąc darmowy klucz steam

WYMAGAMY:

- Umiejętności konfigurowania botów

- Znajomość permisji teamspeak

- Mikrofon

Kontakt: https://www.fb.com/radoslaw.pochopien

Email: [email protected]

Tutaj się budujemy: http://ghost-team.pl

• Like 1

Losowe klucze zniżki, wszystko fajnie ale będzie to coś lepszego niż klucze od ruskich po 4 euro za 100 sztuk?.

Jednak to już wygląda poważniej niż poprzednia pewnego użytkownika 😄 

Na start nie pchajcie się w gadżety marketingowe i "maszyny" kupcie normalne serwery i jak wam się uda myślcie nad rozwojem, nie marnujcie niepotrzebnie kaski. 

2 minuty temu, Radosław Pochopień napisał:

Maszynki już mamy, gorzej z reklamą, masz może jakiś pomysł?.

Tak, klucze będą miały wartość około 30-50 zł.

Najlepsza reklama są gracze 😁

Na początek dobrze zróbcie te serwery najlepiej pod obecne "wymagania", spróbujcie postawić coś nowego. A gracze przyjdą z czasem lub poskaczcie po forach i reklamujcie, nie róbcie nic na siłę bo nie fajnie jest myśleć, że chcesz na siłę kogoś przyciągnąć. Gracie z kilkoma znajomymi ja serwerze ludzie zobaczą, że ktoś jest ocenia serwer na dobry i zapisza. Niestety tak to teraz działa, trzeba się troszkę pomeczyc.Sa też różne boosty płatne, listy serwerów itp

2 minuty temu, daffik napisał:

Najlepsza reklama są gracze 😁

Na początek dobrze zróbcie te serwery najlepiej pod obecne "wymagania", spróbujcie postawić coś nowego. A gracze przyjdą z czasem lub poskaczcie po forach i reklamujcie, nie róbcie nic na siłę bo nie fajnie jest myśleć, że chcesz na siłę kogoś przyciągnąć. Gracie z kilkoma znajomymi ja serwerze ludzie zobaczą, że ktoś jest ocenia serwer na dobry i zapisza. Niestety tak to teraz działa, trzeba się troszkę pomeczyc.Sa też różne boosty płatne, listy serwerów itp

Czy jesteś w stanie mi polecić jakieś strony do boostowania, które coś dają?

9 minut temu, Radosław Pochopień napisał:

Maszynki już mamy, gorzej z reklamą, masz może jakiś pomysł?.

Tak, klucze będą miały wartość około 30-50 zł.

Jeżeli masz losować klucze za 30-50 zł a np dać na boosta to lepiej boosta i tak co można polecić to gosetti ale najlepiej wjechać topkę na głosach ,które chyba można kupić to wtedy reklama działa

12 minut temu, Radosław Pochopień napisał:

Czy jesteś w stanie mi polecić jakieś strony do boostowania, które coś dają?

Do csgo raczej mało dają, ludzie schodzą gdzie chcą i gdzie grają ich znajomi. Poszukaj w Google i pododawaj serwery na listy. Z boostow to największym do csgo jest chyba gosetti, do 1.6 cssetti, plsetti. 

Poza tym macie vpsa z nazwy (77.55.211. Xx) stoi na nim serwer jak i forum, nie gwarantuje to ani stabilności ani bezpieczeństwa. Nazwa to najgorszy hosting i bez zabezpieczeń przeciwko atakom ddos. 

Edited by daffik
  • Like 1

2 godziny temu, daffik napisał:

Do csgo raczej mało dają, ludzie schodzą gdzie chcą i gdzie grają ich znajomi. Poszukaj w Google i pododawaj serwery na listy. Z boostow to największym do csgo jest chyba gosetti, do 1.6 cssetti, plsetti. 

Poza tym macie vpsa z nazwy (77.55.211. Xx) stoi na nim serwer jak i forum, nie gwarantuje to ani stabilności ani bezpieczeństwa. Nazwa to najgorszy hosting i bez zabezpieczeń przeciwko atakom ddos. 

lub umowa w polcom data center xd

-------------------------

jeżeli chodzi o stanowisko technika ts3 to zapraszam na gspeak.eu, lub wiadomość prywatna http://steamcommunity.com/id/imroberrt

1 godzinę temu, Radosław Pochopień napisał:

W sensie to tak wygląda, że to przerwałem na jakiś czas a dzisiaj kupie reklame na GOSETTI tylko powiedz czy się ona opłaca

XDD

Jeśli chcesz rzucić pieniądze w błoto, to jak najbardziej polecam, bo tylko do tego ten serwis się nadaje. 

Nawet gdyby coś tam przyszło w co wątpię, bo to nie ma prawa nic dawać, to sieci tym nie rozkręcisz 😂

Godzinę temu, Beskidek napisał:

Jeśli chcesz rzucić pieniądze w błoto, to jak najbardziej polecam, bo tylko do tego ten serwis się nadaje. 

Nawet gdyby coś tam przyszło w co wątpię, bo to nie ma prawa nic dawać, to sieci tym nie rozkręcisz 😂

Kolejny komentarz godny uwagi tej Pani, zero.

Na tą chwilę- gosseti(daje coś bo daje więc jej nie słuchaj, szczególnie jeżeli serwer jest noprime), youtuberzy/streamerzy(lecz to efekt dniowy, maximum kilkudniowy i cena wychodzi drożej niż 1 opcja). Najszybciej przez te źródła.  🙂 

Dodatkowo po tej aktualizacji zrób jakąś arenkę, klasyka typu. mirage, 2-3-4-5 maps, FFA ino i startuj. 😉 

Edited by Samiec1shot2kill

1 minutę temu, Radosław Pochopień napisał:

Mam only mirage 32 sloty

Taki FFA

Myślę, że jak najbardziej warto, możesz podbić 8-10, aczkolwiek jest ona wystarczająca. FFA jest to prosty mod, tutaj bezproblemowo. 

Lecz ogarnij kilku adminów, bądź często. Wiesz jak wygląda sytuacja z f2p, pełno cheaterów. Najbardziej oblegają takie 1v1 czy właśnie klasyki jak FFA.

4 minuty temu, Radosław Pochopień napisał:

A serwer z vaciem jest dostępny dla f2p czy musze f2p włącyzć jakąś komendą?

Chodzi Ci o OCHRONĘ VAC- polegającą, że gracz z vac'iem nie może wbić, tak? 

f2p może wbijać na serwery zabezpieczone, gracz z vac'iem natomiast już nie.

Jeżeli chcesz wyłączyć ochronę vac:

-insecure do linii startowej, a do server.cfg/autoexec.cfg sv_pure "0" 

Natomiast jeżeli chcesz włączyć blokadę dla graczy f2p, to łap plugin:

https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=2627229&postcount=3 / ponoć też komenda działa= sv_prime_accounts_only

Kolejny naciągacz z 1s1k. Ehhh, szkoda słów. Zarabiać na niewiedzy ludzi, żałosne. Tylko takich ludzi można zerem nazwać.

Edited by Beskidek

6 godzin temu, Beskidek napisał:

Kolejny naciągacz z 1s1k. Ehhh, szkoda słów. Zarabiać na niewiedzy ludzi, żałosne. Tylko takich ludzi można zerem nazwać.

Naciągacz? 🙂

Wiesz kto to jest naciągacz? Czy ja mu coś wciskam na siłę bądź naciągam go na coś? Nie, staram się mu pomóc.

Jesteś żałosna, naprawdę. Zamiast pomóc mu to robisz bezsensowny syf, starasz zabłysnąć inteligencją, lecz na tą chwilę Ci to nie wychodzi. Szukając atencji jedynie siebie pogrążasz. 

Edited by Erwin1s2k

56 minut temu, Erwin1s2k napisał:

Naciągacz? 🙂

Wiesz kto to jest naciągacz? Czy ja mu coś wciskam na siłę bądź naciągam go na coś? Nie, staram się mu pomóc.

Jesteś żałosna, naprawdę. Zamiast pomóc mu to robisz bezsensowny syf, starasz zabłysnąć inteligencją, lecz na tą chwilę Ci to nie wychodzi. Szukając atencji jedynie siebie pogrążasz. 

Inteligencją? Po prostu zerujecie na ludziach, którzy nie mają pojęcia w tych kwestiach. Żałosne jest wyciąganie pieniędzy od ludzi próbując im wcisnąć jakieś pseudo metody. Taka jest Twoja pomoc? Idź się trachnij człowieku. 

Tobie wciskanie gówna też nie wychodzi, pajacowanie za to owszem. Kończę te dyskusje, bo Twój iloraz inteligencji = 0, a o moim będziesz gadał 😂 Dalej próbuj wciskać kity ludziom. Powodzenia Ci życzę. Nagle strona ożyła i dostała kontrakt ze skinchangerem, na którym mowy nie ma o tym śmiesznym gosetti. Ciekawe jakie oni by mieli mieć z tego pseudo serwisku korzyści. 😂😂 F2P i ruch się zrobił, to logiczne. Jedynie czego gratuluję to wybrania dobrego momentu na to przedstawienie. To forum coraz bardziej na psy schodzi. Ciekawe gdzie ranga przedstawiciela dla Pana Kacpra się podziała xD

Edited by Beskidek
  • Confused 1

14 minut temu, Beskidek napisał:

Inteligencją? Po prostu zerujecie na ludziach, którzy nie mają pojęcia w tych kwestiach. Żałosne jest wyciąganie pieniędzy od ludzi próbując im wcisnąć jakieś pseudo metody. Taka jest Twoja pomoc? Idź się trachnij człowieku. 

Tobie wciskanie gówna też nie wychodzi, pajacowanie za to owszem. Kończę te dyskusje, bo Twój iloraz inteligencji = 0, a o moim będziesz gadał 😂 Dalej próbuj wciskać kity ludziom. Powodzenia Ci życzę. Nagle strona ożyła i dostała kontrakt ze skinchangerem, na którym mowy nie ma o tym śmiesznym gosetti. Ciekawe jakie oni by mieli mieć z tego pseudo serwisku korzyści. 😂😂 F2P i ruch się zrobił, to logiczne. Jedynie czego gratuluję to wybrania dobrego momentu na to przedstawienie. To forum coraz bardziej na psy schodzi. Ciekawe gdzie ranga przedstawiciela dla Pana Kacpra się podziała xD

Jak widać te pseudo metody dają sporą ilość graczy, ale Pani i tak będzie gadać, że to wciskanie komuś na siłę, a także wyciąganie pieniędzy od ludzi.. 

Moją opinię widziałaś w temacie o gosseti, była ona w 100% szczera i napisałem prawdę również WYTYKAJAC błędy dla Kacpra, nie polecałbym tej strony gdyby nie działała, sam się o tym przekonałem gdy zaprzestałem kupowania reklamy na swojego mirka i niestety, ale liczba graczy spadła.. 

Do drugiej części wypowiedzi nawet nie ma co się odnosić, jest Pani poprostu głupia. 

@Radosław Pochopieńwybacz za ten offtop w temacie 🙂

• Like 1