Skocz do zawartości
jaros

Gdzie i co.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanoo. 

Chciałem dodaćna mój serwer skiny, plugin mam ze stronki https://www.csgotokens.com/index.php?plugins w instrukcji mam  

1. Add to sourcemod/configs/databases.cfg:

"ws_csgotokens"
        {
            "driver"                        "mysql"
            "host"                          "your db host"
            "database"                      "your db name"
            "user"                          "your db user"
            "pass"                          "your db password"
            "timeout"                       "2"
            "port"                          "3306"
        }

skąd mam wziąć host database user i pass?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 

Chodzi o to ,że jeżeli chcesz aby zapisywało pliki na mysql to musisz je po 1. mieć po 2. podać tutaj 

Na hostingu serwera masz mysql ? 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, zorix napisał:

Cześć 

Chodzi o to ,że jeżeli chcesz aby zapisywało pliki na mysql to musisz je po 1. mieć po 2. podać tutaj 

Na hostingu serwera masz mysql ? 

tak mam i widzę że tam są wszystkie dane 😄 thx 

Jak wchodzę na serwer wpiszę !ws to wyskakuje mi menu ale jak jużwybiore jakis skin to na broni się nie zmienia 

edit a wtyczka na tokeny chyba dobrze dodana bo na stronie wyswietla się mój serwer 

Edytowane przez jaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jaros napisał:

tak mam i widzę że tam są wszystkie dane 😄 thx 

Jak wchodzę na serwer wpiszę !ws to wyskakuje mi menu ale jak jużwybiore jakis skin to na broni się nie zmienia 

A to nie zależy od bazy danych tylko innej kwestii 

Jak nie masz bazy danych to skin się wybiera ale jak wyjdziesz z serwera to się nie zapisuje i jak wchodzisz to go już nie ma 

Jeżeli chodzi o to ,że się nie wybiera to spróbuj ustawić w pliku core.cfg:

Cytat

"FollowCSGOServerGuidelines"    "no"

Potem zrestartuj serwer 😉

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, zorix napisał:

A to nie zależy od bazy danych tylko innej kwestii 

Jak nie masz bazy danych to skin się wybiera ale jak wyjdziesz z serwera to się nie zapisuje i jak wchodzisz to go już nie ma 

Jeżeli chodzi o to ,że się nie wybiera to spróbuj ustawić w pliku core.cfg:

Potem zrestartuj serwer 😉

Przy wgrywaniu tokena zmieniałem to na "no" a teraz mam na "yes" może zapomniałem zapisać. Wielkie dzięki !! ++ lecą 

Temat do zamknięcia 

Edytowane przez jaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luzik lubię pomagać 😜 Powodzonka z serwerem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
37 minut temu, zorix napisał:

Luzik lubię pomagać 😜 Powodzonka z serwerem 

hmm przestało działać crash serwera i koniec ;/ Zrobiłem reinstalacje wgralem na nowo i nie dziala 

edit nie chce utworzyć się ten plik cfg/sourcemod/csgotokens_ws.cfg

Edytowane przez jaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, zorix napisał:

Hmm nie wiem nie korzystam z tamtego pluginu ale możesz zobaczyć ten https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 i tak nic na tym nie stracisz bo ma chyba więcej opcji 

hm a nie trzeba utworzyć noewgo tokenu ? Bo zrobiłem reinstalację serwera i musiałęm wgrać wszystko na nowo, użyłem tego tokena co miałem przed reinstalacją. Może być ? 

Edytowane przez jaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie został zbanowany, to możesz. Na csgotokens używasz klucza API, a plugin automatycznie sprawdza czy token ma bana i Ci go zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie wiem czemu nie działają mi sikiny na 80 % wszystko dobrze wgrywam, sa tylko dwa pliki reszta powinna sie stworzyć się sama. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to ciężko cokolwiek stwierdzić tokeny będą ci się banowały więc najlepiej mieć plugin csgotokens na automatyczną podmianę a w skinach jedyne co trzeba zrobić to podmienić to w core co pisałem no chyba ,że po resinstalacji serwera tego nie zrobiłeś to nie będę ci działać skiny ,a reszta to jest już kwestia czy plugin działa czy nie chociaż powinien działać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, zorix napisał:

Szczerze mówiąc to ciężko cokolwiek stwierdzić tokeny będą ci się banowały więc najlepiej mieć plugin csgotokens na automatyczną podmianę a w skinach jedyne co trzeba zrobić to podmienić to w core co pisałem no chyba ,że po resinstalacji serwera tego nie zrobiłeś to nie będę ci działać skiny ,a reszta to jest już kwestia czy plugin działa czy nie chociaż powinien działać 

Takie logi co źle zrobiłem ? 

L 09/09/2018 - 19:59:43: Rozpoczęto sesję błędów SourceMod 
L 09/09/2018 - 19:59:43: Info (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log") 
L 09/09 / 2018 - 19:59:43: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so: nie można otworzyć udostępnionego obiektu plik: Brak takiego pliku lub katalogu 
L 09/09/2018 - 19:59:43: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie pliku "SteamWorks" ("SteamWorks.ext") nie działa 
L 09 / 09/2018 - 20:00:10: Rozpoczęto sesję błędów SourceMod 
L 09/09/2018 - 20:00:10: Info (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log")
L 09/09/2018 - 20:00:10: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so : nie można otworzyć pliku obiektu współdzielonego: brak takiego pliku lub katalogu 
L 09/09/2018 - 20:00:10: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie pliku "SteamWorks" ("SteamWorks.ext" ) nie działa 
L 09/09/2018 - 20:00:25: Rozpoczęto sesję błędów SourceMod 
L 09/09/2018 - 20:00:25: Info (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log") 
L 09 / 09/2018 - 20:00:25: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so: can not otwórz plik współdzielonego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu
L 09/09/2018 - 20:00:25: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie pliku "SteamWorks" ("SteamWorks.ext") nie działa 
L 09/09/2018 - 20: 03:19: Rozpoczęto sesję błędów SourceMod 
L 09/09/2018 - 20:03:19: Informacje (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log") 
L 09/09/2018 - 20:03:19: [ SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so: nie można otworzyć pliku obiektu współdzielonego: brak takiego pliku lub katalogu 
L 09 / 09/2018 - 20:03:19: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie pliku "SteamWorks" ("SteamWorks.ext") nie działa 
L 09/09/2018 - 20:04: 37: Rozpoczęto sesję błędu SourceMod 
L 09/09/2018 - 20:04:37:Informacje (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log")
L 09/09/2018 - 20:04:37: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so : nie można otworzyć pliku udostępnionego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu 
L 09/09/2018 - 20:04:37: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagany plik rozszerzenia "SteamWorks" ("SteamWorks.ext" ) nie działa 
L 09/09/2018 - 20:11:15: Sesja błędów SourceMod rozpoczęła się 
L 09/09/2018 - 20:11:15: Informacje (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log") 
L 09 / 09/2018 - 20:11:15: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so: can not otwórz plik współdzielonego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu
L 09/09/2018 - 20:11:16: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie pliku "SteamWorks" ("SteamWorks.ext") nie działa 
L 09/09/2018 - 21: 07:54: Rozpoczęto sesję błędu SourceMod 
L 09/09/2018 - 21:07:54: Info (mapa "de_dust2") (plik "errors_20180909.log") 
L 09/09/2018 - 21:07:54: [ SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so: nie można otworzyć pliku obiektu współdzielonego: brak takiego pliku lub katalogu 
L 09 / 09/2018 - 21:07:54: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie pliku "SteamWorks" ("SteamWorks.ext") nie działa 
L 09/09/2018 - 21:39: 45: Rozpoczęto sesję błędu SourceMod
L 09/09/2018 - 21:39:45: Informacje (mapa "de_dust2") (plik "/home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/logs/errors_20180909.log") 
L 09 / 09/2018 - 21:39:45: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so: can not open shared object file: Brak takiego pliku lub katalogu 
L 09/09/2018 - 21:39:45: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie "SteamWorks" plik ("SteamWorks.ext") nie działa 
L 09/09/2018 - 22:06:09: Rozpoczęto sesję błędów SourceMod 
L 09/09/2018 - 22:06:09: Info (mapa "de_dust2") (plik "/ home / servers / users / srv54892 / CS_GO /csgo/addons/sourcemod/logs/errors_20180909.log ")
L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so : nie można otworzyć pliku udostępnionego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu 
L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "csgotokens_ws.smx": Wymagany plik rozszerzenia "SteamWorks" ("SteamWorks.ext" ) nie działa 
L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie "SteamWorks" plik ("SteamWorks.ext") nie działa

Edytowane przez jaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź tam wgraj sobie poprawnie sourcemod'a + metamoda 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko masz wyjaśnione tutaj:

L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so : nie można otworzyć pliku udostępnionego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu 
L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "csgotokens_ws.smx": Wymagany plik rozszerzenia "SteamWorks" ("SteamWorks.ext" ) nie działa 
L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie "SteamWorks" plik ("SteamWorks.ext") nie działa

Zainstaluj SteamWorksy http://users.alliedmods.net/~kyles/builds/SteamWorks/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi