Skocz do zawartości
Bartek Niemiec

Nowe skiny w pluginie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki malutki problem dlatego że niedawno dodali nowe skiny do skrzynek i chciałbym dodać również te skiny na mój serwer i stąd moje pytanie jak je dodać trzeba edytować plugin? Zainstalować nowy? Z góry dziękuję. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz config od pluginu, w nim dopisujesz skiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Okej a mógłbyś mi napisać jak ten config się nazywa? Bo go właśnie szukałem od 2 dni ale nie umiem znaleźć. I jak byś był taki miły jak ja mam je dopisać bo jestem "nowy" w tych tematach.

.

Edytowane przez Bartek Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cfg/weapons XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bartek Niemiec napisał:

No dobrze mam ale jak je tam dopisać?

Tak samo jak te poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez aleksy32
      Witam 
      Kupiłem tokeny na swój serwer cs:go wrzuciłem plugin i jak pisze !knife, !ws nic się nie dzieje nwm co robić.
    • Przez Cotuo
      Opis: Sprzedam skiny i konto fortnite, skiny które są na steamie załączonym w "kontakt" oraz konto fortnite grane od 3 sezonu zrobione do 5 sezonu karneciki na 100 lvl, full ulepszenia, różne bajery za vdolki, Twitch prime nick cotuo ; ) sprzedam, oddam nawet maila, na koncie są nawet jakieś v dolki
      Cena:  DO UZGODNIENIA!
      Płatność: PAYPAL
      Kontakt: GG: 44302010, steam https://steamcommunity.com/id/cotuos , pw
      Allegro: ----
      Zdjęcia:
    • Przez Heniek Suchy
      Kupię Plugin na kosy, skiny i rękawiczki. Plugin musi być aktualizowany i BEZPIECZNY (nie banowany TOKEN)

• Przez bobpixel
      Opis: Sprzedaje wszystko co jest na steam i da się wysłać 2 graczowi. Jak to działa ? Mnożysz sobie cene tego czego potrzebujesz razy 0.75 (85%) i wychodzi ci cena ostateczna. Gry są wysyłane za pomocą gift’ów, a skiny itp. za pomocą trade’a. Cena: wszystko zależy co się chce kupić Płatność:  paypal,przelew Kontakt:   Steam: https://steamcommunity.com/id/BobPixel/ E-mail: [email protected] PW forum Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia: brak
    • Przez sdasdas
      Słuchajcie mam pytanie do was odnośnie rozszerzenia na serwery csgo, które powoduje, że token nie jest banowany pomimo wgranych pluginów na kosy, skiny itp.
      Chciałbym się dowiedzieć tylko jak to się dokładnie nazywa po angielsku, wiem że tego nie znajde ale chciałbym wiedzieć jak to się dokładnie nazywa :D