Skocz do zawartości
Kr3atyn

Poszukuje Redaktorów i AntiCheaterów [UBTEAM]

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć ZBL poszukuje:

Redaktorów oraz UBTEAM

Więcej informacji pw lub GG:66643706.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Byłeś kiedyś u nas?, świetnie wracaj i Pomóż nam stworzyć jedyną Najlepszą Atmosferę z możliwych!, Tylko u nas możesz zacząć swoja Karierę od Użytkownika do Rangi Właściciela Stawiam na Młodość pomysłowość i Zaangażowanie w powierzone zadanie! 😉"

Brzmi jak żart niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ortograficznie też jest żartem XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez beken1996
      Witam, jak w temacie poszukuje kodera mybb, co sie zna praktycznie na wszystkim, wszystko opisal bym na steam,  Chetnych zapraszam https://steamcommunity.com/profiles/76561198244667790/
      Oczywiscie wynagrodzenie gwarantowane ;) 

• Przez MullAs
      FullSkill to świeża sieć, która pilnie poszukuje różnego typu serwerów! 
      MASZ SWÓJ SERWER? SPEŁNIASZ PONIŻSZE WYMAGANIA? ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA NASZYM FORUM I SKŁADANIA PODAŃ: Dołącz do nas! (FullSkill)
      WYMAGANIA:
      Przepisanie serwera na konto właściciela forum. (Z powodu oszustw!)  Serwer minimum 18 slotów.  Średnia grających graczy +10. Po dołączeniu zmienić nazwę na (Full-Skill.pl) Pozycja GT min. 3000. Serwer musi być na znanym oraz postawiony na dobrym hostingu. Właściciel musi być dojrzały i dobrze ogarniać swój serwer.  
      OFERUJEMY:
      Ranga na forum Moderacje w swoim dziale. Dostęp do działu z administracją wszystkich serwerów.  Współprace z doświadczonymi ludźmi w miłej atmosferze. Pomoc techniczną przy serwerze. Pliki AMXBANS'a na serwer. Dodanie serwera do tabeli forum. Dział dla serwera. I wiele, wiele więcej. Dołącz i sprawdź to sam!

~ Moderator sieci FullSkill.PL 

KONTAKT:
       GG:54135917

• Przez Pietrek1
      Cześć,
      Z tej strony Pietrek. Po dość sporej przerwie w branży jednak tak się nie da. Nadmiar wolnego czasu i stare hobby powróciło, bez cs'a się jednak nie da. A więc wracam na stare śmieci i poszukuję jakiegoś ambitnego projektu związanego ze starym dobrym cs'em, (najlepiej jego najnowszą odsłoną, cs;go) Szukam czegoś z dojrzałą administracją, nie zamierzam walczyć z napalonymi 13 latkami, którzy nie potrafią nic samemu wykonać, tylko zlece to jemu to tamtemu itp.  Nie interesują mnie puste sieci, czy serwery które 24/7 świecą pustkami, a mają 6 slotów :)

Coś o mnie:
      20 letni chłopaczek, ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie (student informatyki PwR, także takie bawienie się w sieć to nie jest żaden problem). Jestem osobą dość mocno dyspozycyjną, wiadomo aktywność spada w czasie sesji, ale poza tym prawie 24/7, po bliższym zapoznaniu podam kontakt telefoniczny i w razie "W" zawsze można do siebie przedzwonić. Tak jak z telefonem w razie dalszej współpracy jestem w stanie wspierać sieć finansowo, to nie jest żaden problem.

Rozważę każda propozycję co do sieci, lecz wiadomo interesuje mnie projekt gdzie mogę coś dać od siebie, pomóc doświadczeniem i wiedzą jaką już uzyskałem przez parę lat zarządzania projektami.

GG: 66394247

Pozdrawiam
    • Przez Wenter
      Witam!

Poszukuje pluginu na reklamę na ścianie. Próbowałem używać Map Decals, natomiast za każdym razem wyskakuje mi błąd, że delay nie znajduje się na liście pomimo że wszystko jest prawidłowo ustawione.

Czy ktoś miał może z tym problem i potrafi to rozwiązać, lub zna plugin który jest kompatybilny z aktualną wersją serwerów?

Pozdrawiam