Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Paweł z Mytylkogramy.com | nie polecam


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat. Nie polecam typa, odkupiłem od jego współwłaściciela (Ramzi) styl, za który płacił Ramzi. W celu zakupy kontaktowałem się z Ramzim, a Paweł nie miał nic do gadania. Odkupiłem ten styl na wyłączność, więc miałem prawo robić z nim co chcę. Nie miałem zakazu udostępniać go dalej itp, chociaż tego nie zrobiłem. Przed zakupem wmawiał mi że stylu nikt nie posiada, a jak się okazało styl posiadało kilka osób, łącznie z layoutem.

Paweł udostępnił ten styl w Internecie https://www.pecetowicz.pl/mytylkogramy-v1-orange-gaming-theme-for-ips-community-suite-42x-t93140/,  bo jest jebanym frajerem który leci na kasę, i myślał że sobie zarobiłem sprzedając go dalej, chociaż tego nie zrobiłem, wgrałem tylko na swoje forum. Mógłbym tutaj wypisywać dużo rzeczy, co potwierdziło by że leci tylko na kasę, ale szkoda mi czasu. Już nie będę wspominał o banie na pecetowiczu, co wpisywałeś do administratora xD ?? 

 

Podsumowując udostępnił rzecz za którą zapłaciłem. 

Dowody? - nie chcę udostępniać ze względu na dane moje jak i Ramziego, gdzie transakcja odbyła się na Facebooku. Jeśli będzie taka potrzeba to jutro dołączę ?

 

"ZAKAZ UDOSTĘPNIANIA BEZ MOJEJ ZGODY!" - powiadasz? A ty co zrobiłeś? Udostępniłeś rzecz za którą zapłaciłem i była moją własnością xD

 

Ps. Nie płaczę o tą kasę, bo dużo nie zapłaciłem, ale udostępnia rzecz która jest moją własnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...