Jump to content
Sign in to follow this  
pcku

ZLECĘ Zlecę wykonania unikatowego serwera CS:GO, panel na stronie www

Recommended Posts

Witajcie. Tak jak w temacie, zlecę wykonanie paczki CS:GO według moich upodobań. Wszystkie pluginy itp mają być napisane od zera. Ma to być paczka Mirage, lecz nie taka jakie są obecnie dostępne (lista po podpisaniu umowy). Do tego panel na stronie www itp. 

Opis:  

Cena: myślę że w granicach 1000 zł

Płatność:  tylko przelew

Kontakt: tutaj na forum

Osoba ma być odpowiedzialna, i koniecznie musi podpisać umowę o dzieło. 

Pytanie mam xd

Co Ci to da jak będziesz miał wszystkie pluginy napisane od zera? 

Potencjalny gracz i tak nie zauważy czy jakiś plugin jest z neta czy napisany od zera. 

• Thanks 1

A nie lepiej zrobić sklejkę za jakieś 100 zł i masz 900 zł na autorski panel www z jakimiś nowymi pluginami których nie ma na necie ?

Jak to lista po podpisaniu umowy? Jak ktoś podpisuje umowę o dzieło to musi chyba wiedzieć co się od niego wymaga przed podpisaniem tej umowy. Napisz co chcesz, a będzie łatwiej ocenic czy ta praca jest warta tych pieniędzy. Nikt odpowiedzialny nie podpisze umowy w ciemno, w zwiazku z czym Twoje wymagania się wykluczają.

• Like 1

5 godzin temu, live4net napisał:

Jak to lista po podpisaniu umowy? Jak ktoś podpisuje umowę o dzieło to musi chyba wiedzieć co się od niego wymaga przed podpisaniem tej umowy. Napisz co chcesz, a będzie łatwiej ocenic czy ta praca jest warta tych pieniędzy. Nikt odpowiedzialny nie podpisze umowy w ciemno, w zwiazku z czym Twoje wymagania się wykluczają.

Źle to ująłem, nie to miałem na myśli, tzn nie chcę listy dawać tutaj, tylko odrazu programiście, a jeśli byłby w stanie wykonać to w tedy umowa 🙂 dużo osób jest takich co kopiują, więc tutaj listy nie dam 😄

7 godzin temu, zorix napisał:

A nie lepiej zrobić sklejkę za jakieś 100 zł i masz 900 zł na autorski panel www z jakimiś nowymi pluginami których nie ma na necie ?

Nie, nie lepiej. Nie z internetu bo takich nie znajdziesz, przynajmniej większej części. Gdybym chciał zlepkę to pobrał bym z internetu gotowca, lub zlecił komuś 😛

• Like 2