Jump to content
Sign in to follow this  
Beskidek

Instalacja workshopu cs:go na liveserver.

Recommended Posts

Rozwiązanie dla mojego pytania może okazać się banalnie proste, ale jestem w takiej sytuacji, że workshop jest mi cholernie potrzebny. Na liveserver nie ma dostępu do linii startowej, aby dodać authkey. Mogę dodać link do kolekcji map, mapę startową z workshopu i to tyle. Kolekcji jak nie było tak nie ma, startowa mapa też nie działa. Hostowanie mapy przez konsolę na serwerze też nie łapie. Jest jakiś sposób, aby to obejść i zrobić to poza panelem czy coś?

3 godziny temu, Beskidek napisał:

Rozwiązanie dla mojego pytania może okazać się banalnie proste, ale jestem w takiej sytuacji, że workshop jest mi cholernie potrzebny. Na liveserver nie ma dostępu do linii startowej, aby dodać authkey. Mogę dodać link do kolekcji map, mapę startową z workshopu i to tyle. Kolekcji jak nie było tak nie ma, startowa mapa też nie działa. Hostowanie mapy przez konsolę na serwerze też nie łapie. Jest jakiś sposób, aby to obejść i zrobić to poza panelem czy coś?

pisałaś do supportu?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Haze_5g
      Witam, zlecę konfigurację, wykonanie paczki (only mirage) dla serwera CS GO. Chciałbym też uzyskać pomoc dotyczącą wyboru hostingu. Zapłacę do 500zł.
      Kontakt tutaj na forum. 
    • By Pablo
      Opis: Kupię w miarę rozkręcony serwer cs go
      Cena: do 400 zł
      Płatność: Paypal
      Kontakt:PW
    • By Paweł Krajewski
      Opis:   Kupie Serwer CS:GO Rozkręcony każdy mod
      Cena:  Do uzgodnienia
      Płatność: PayPal
      Kontakt: GG: 57222698 Steam:https://steamcommunity.com/id/dsnon  Discord: Paweł#8547
    • By koziar
      Opis:  Kupię w miarę rozkręcony serwer CS:GO z dowolnym modem lub zostanę współwłaścicielem serwera
      Cena: do 500 zł
      Płatność: przelew, najlepiej allegro (płacę za wystawienie)
      Kontakt: PW, gg: 37866662
    • By Thommen
      Witajcie! 😉
      Szukam pluginu na dodanie do zwykłego trybu turniejowego tych fajniutkich bombeczek które zwią Breach Charge, jest to broń z Danger Zone.
      Na alliedzie nie znalazłem nic konkretnego, może ktoś z Was bawił się tymi rzeczami związanymi z DZ. 

Pozdrawiam 😉
  • Create New...