Skocz do zawartości
Beskidek

Instalacja workshopu cs:go na liveserver.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązanie dla mojego pytania może okazać się banalnie proste, ale jestem w takiej sytuacji, że workshop jest mi cholernie potrzebny. Na liveserver nie ma dostępu do linii startowej, aby dodać authkey. Mogę dodać link do kolekcji map, mapę startową z workshopu i to tyle. Kolekcji jak nie było tak nie ma, startowa mapa też nie działa. Hostowanie mapy przez konsolę na serwerze też nie łapie. Jest jakiś sposób, aby to obejść i zrobić to poza panelem czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Beskidek napisał:

Rozwiązanie dla mojego pytania może okazać się banalnie proste, ale jestem w takiej sytuacji, że workshop jest mi cholernie potrzebny. Na liveserver nie ma dostępu do linii startowej, aby dodać authkey. Mogę dodać link do kolekcji map, mapę startową z workshopu i to tyle. Kolekcji jak nie było tak nie ma, startowa mapa też nie działa. Hostowanie mapy przez konsolę na serwerze też nie łapie. Jest jakiś sposób, aby to obejść i zrobić to poza panelem czy coś?

pisałaś do supportu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, w weekend nie odpowiadają, a że zależy na czasie - piszę tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Udasie
      Witam.Zainstalowałem na swoim serwerze dedykowanym serwer CS:Go zgodnie z opisem z linuxgsm. Serwer zainstalował się bez problemu.
      Po zalogowaniu się do konsoli rcon nie działa praktycznie żadna komenda - zmiana mapy , kick itd.
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    • Przez Krystian Marek Kubiak
      Witam, poszukuje pluginu, który będzie alternatywą dla [CS:GO] Web Shortcuts CS:GO version (again functional with the panorama update), który wymagania korzystania teraz z ASteambot'a,  z którego nie chciałbym korzystać na swoim serwerze.
      Próbowałem już pluignu [CS:GO] Easy Web Shortcuts (V1.11, 31/12/2017), ale ten również nie działa. Ma ktoś sprawdzony alternatywny plugin?
    • Przez paczo121
      Witam,
      Czy ktoś sie może orientuje jak wyłączyć pokazywanie graczy w panelu bocznym z jednej jak i drugiej strony tak jak ma to miejsce na rankingowych? Dokladnie chodzi o wylaczenie tego co przedstawia ss. Przed panorama nie mialem takiego problemu ale teraz nie wiem jak to offnac.

Z gory dziekuje za pomoc

• Przez Dudnes
      Opis: Kupię serwer CS:GO z dowolnym modem. Tylko i wyłącznie hosting 1shot1kill, minimum 2k w gt.
      Cena: do 1000zł
      Płatność: przelew / paypal / paysafecard co dusza zapragnie
      Kontakt: pw bądź;
      steam - https://steamcommunity.com/id/dudnes
      gg - 50231904
    • Przez f00g
      Opis:    Sprzedam czyste konta z Counter-Strike Complete (csgo, cs1.6, css)
      Cena:   22zl
      Płatność: przelew/paypal/psc  
      Kontakt:  
      https://steamcommunity.com/profiles/76561198870361096
      Allegro (nie wymagane):   Jest opcja
      Zdjęcia:  brak