Skocz do zawartości
Prorok ★

Jak rozreklamować swój serwer CS:GO?

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj zamieszczam kawałek rozmowy z pewnej nowej sieci serwerów którego jeden z właścicieli (tj. Piweks) nakłania do reklamowania swojej sieci w nietypowy sposób.

xd.png

Co sądzicie o takim rodzaju reklamy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 100% chodziło o serwery csgo? Może chodziło o inne discordy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że jest to właściciel overcore-gaming.com? (Po wpisaniu tego nicku w google mi wyskoczyło xD) Ale co to ma wspólnego z tym forum i co ten temat wnosi? Każdy reklamuję jak chcę, a to w jaki sposób on reklamuję to jest wyłącznie jego sprawa i świadczy to tylko o nim. Widać że brakuję im pomysłów na  rozreklamowanie  serwerów, więc nie wróżę przyszłości temu projektowi, oraz życzę powodzenia w reklamowaniu. (Nikt na tyle głupi chyba nie będzie żeby reklamować ich serwer po innych serwerowniach i zbierać bany na serwerach, bo na większości serwer zakazane jest reklamowanie.) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, pcku napisał:

Rozumiem że jest to właściciel overcore-gaming.com? (Po wpisaniu tego nicku w google mi wyskoczyło xD) Ale co to ma wspólnego z tym forum i co ten temat wnosi? Każdy reklamuję jak chcę, a to w jaki sposób on reklamuję to jest wyłącznie jego sprawa i świadczy to tylko o nim. Widać że brakuję im pomysłów na  rozreklamowanie  serwerów, więc nie wróżę przyszłości temu projektowi, oraz życzę powodzenia w reklamowaniu. (Nikt na tyle głupi chyba nie będzie żeby reklamować ich serwer po innych serwerowniach i zbierać bany na serwerach, bo na większości serwer zakazane jest 

To niezla serwerownia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Husarz napisał:

To niezla serwerownia 

Dzięki, słownik zmienił, nawet nie zauważyłem, ale cóż mój błąd 😛 przyznaję się :x 

sieciach* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze? Temat jak temat no ale co w związku z tym. Niech sobie reklamują w sposób jaki chcą, jeśli myślą, że łażenie po innych serwerach i wysyłanie IP innego serwera jest w ogóle w jakikolwiek sposób skuteczną reklamą i coś to da, to jedynie mogę pogratulować fantazji i trzeźwego myślenia. Myślę, że nie ma co tu się rozwodzić więcej.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Marshall napisał:

Szczerze? Temat jak temat no ale co w związku z tym. Niech sobie reklamują w sposób jaki chcą, jeśli myślą, że łażenie po innych serwerach i wysyłanie IP innego serwera jest w ogóle w jakikolwiek sposób skuteczną reklamą i coś to da, to jedynie mogę pogratulować fantazji i trzeźwego myślenia. Myślę, że nie ma co tu się rozwodzić więcej.

Kiedys tak robiłem no i nie powiem, bo pomagało z 2/3 graczy zareklamowałem na innym serwerze i 20/20, więc cos tam pomaga 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, TerroR napisał:

Kiedys tak robiłem no i nie powiem, bo pomagało z 2/3 graczy zareklamowałem na innym serwerze i 20/20, więc cos tam pomaga 😄

Wyobraź że wypędzają graczy tak z twojego serwera, miło?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie zawsze wchodzili reklamować swoje serwery na cudze, to się nigdy nie zmieni więc nie wiem skąd te zaskoczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, GoldeneK napisał:

Wyobraź że wypędzają graczy tak z twojego serwera, miło?

Roberrto to było z 1.5 roku temu, jak jeszcze zajmowałem się serwerami Cs:Go. Zresztą jak ja miałem te serwery to admini byli cały czas, jak gracze byli, więc nie mieli szans, żeby zareklamować inny serwer 😉 

Edytowane przez TerroR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha to niezłe szpiegowanie , tylko co to miało na celu? Wogóle to nie rozumie co kto ma do tego jak reklamować sieć. Ta wypowiedź była napisana spontanicznie a poza za tym przekazywanie treści z discorda sieci do innych obcych użytkowników nie jest chyba fajna.. Krótko mówiąc temat jest wogóle śmieszny i bez jakiegokolwiek sensu. Jedynie co widać to zdecydowane działanie choćby na szkodę sieci. Ale spoko jesteśmy na to przygotowani. Poza tym to tylko głupia gra, wyjdzie albo nie wyjdzie proste.. Tyle w moim temacie. A na przyszłość nie życzę sobie publikowania treści z moja osobą gdyż nie wyraziłem na to zgody. Pozdrawiam PIWEKS "Overcore-Gaming.pl"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat trochę z dupy, wygląda jak prowo..

Konkurencyjna sieć panie prorok? 🙂

Takie rzeczy dzieją się od 1.6 więc nie wiem co w tym dziwnego? Jak boli to ban i idziemy dalej, a nie płacz na forum totalnie nie związanym tematyką 🙄

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Np my na naszej sieci banujemy swoich graczy za reklamowanie nas na innych serwerach, i łamanie czyjegoś regulaminu żeby "polepszyć" nasz wizerunek finalnie.

Oczywiście skutkuje to na plus :))

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie temat mnie nie obchodzi ale serio te zjeby to robią XD

XDD.png

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowe dzieci, co zrobić. 

Lepsze to niż zagrania szanownego Pana Akeno (niektórzy wiedzą o co chodzi). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat Cie nie obchodzi ale i tak bumpujesz temat z kolejnego konta?

Prorok co nas to obchodzi? Ten caly Kepsior jest na ich discordzie zwykłym uzytkownikiem wiec watpie zeby prosili o to jakiegos pojedynczego randomka.

Idz sie wyplacz gdzie indziej 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty Prorok, nie rozumiem po co wklejasz tutaj te screeny... Grasz na konkurencyjnej serwerowni i  atakujesz w taki sposób? XD Śmiech na sali, skończcie lizać tę brudną dupe Kamixowi bo i tak nic z tego nie macie, pozdroo. A i Kamix co do Ciebie, sam jesteś "zjebem" XDDD Wchodzisz do nas na serwer, sprawdzasz co mamy a czego ty nie masz i zaraz dodajesz do siebie. I drugie to to że wysyłasz też do tego ludzi, więc z czym ty wgl wyskakujesz typie? Weź się najlepiej nie wypowiadaj i zajmij się pożytecznymi sprawami.

Edytowane przez bennwll1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhh...
Jako właściciel OVCG bardzo mi Was wszystkich Państwa szkoda 🙂
Naprawdę brakuje tematów... 😄

Po 1. Bardzo to niegrzecznie wyrywać urywki rozmowy  p. @Prorok ★ z całej kowersacji Discord.
          Gracz zapytał jak może reklamować sieć/serwer/discord na zewnątrz.
          Nikt tam nikogo do robienia złych rzeczy nie namawiał. Gracz zapytał - gracz dostał odpowiedź.
          Czy to tolerujemy? Raczej nie. Jeśli ktoś by taką sytuację do Nas zgłosił zapewne sprawa zakończyła by się inaczej.

Po 2. @KaMix My sobie już chyba wszystko wyjaśniliśmy i chyba nie potrzebujesz wyciągania brudów tutaj na forum.
          Gdyby ktoś nie wiedział, to byłem mocno związany z J4K.pl, długo jako [email protected] później przez jakiś okres nawet jako Współwłaściciel,
          dlatego ktoś ma teraz ból dupy, że zabrakło mu osoby, która odwalała brudną robotę za freeko.
          Stąd to całe szpiegowanie każdego naszego kroku.
          Wbijanie na naszego discorda, podsłuchiwanie rozmów, podsyłanie szpiegów, zgapianie.
          Wszystko po to aby "nam nie wyszło" 🙂
          Projekt jest dla Fun'u, nie dla pieniędzy, jak to ktoś już wyżej napisał.
          Wyjdzie to wyjdzie, nie to płakać nie będziemy, wrócimy grać na J4K 😄

Po 3. Jesteśmy świeżym projektem i chcemy być neutralnie i pokojowo nastawieni do całej społeczności CSa.
          Niestety, nie pozwolimy sobie aby ktoś z łapami wchodził w naszą działalność i wszelkie wybryki szpiegowania itd będziemy bardzo nie fair odbijać 🙂

Po 4. Serwerownia - sieć serwerów...

Wszyscy na tym forum tworzymy pewną społeczność i pewne pojęcia mimo wszystko naginają rzeczywistość 🙂
          Wszyscy bardzo dobrze wiemy o co chodzi i tłumaczyć pojęć nie trzeba 🙂

Po 5. Gdyby ktoś miał jakieś problemy, pytania czy skargi, zapraszamy na naszego discorda,
           Tam razem z naszą cudowną społecznością zawsze postaramy się odpowiedzieć i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia 🙂

Myślę, że temat domaga się zamknięcia, bo przeszedł w stronę innego nieporozumienia 🙂

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Kamil [OWL`].

Edytowane przez Kamil Szpak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

delete

Edytowane przez KaMix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi