Skocz do zawartości
hunterek1321

KONIEC RUNDY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a raczej potrzebuje pomocy, nie wiem czy dobry dział ale potrzebuje pluginu lub cos aby zabijało każdego jak jest koniec rundy ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Edward69
      Witam. Mam problem z ustawieniem czasu trwania rundy na modzie: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=93977
      Na mapach typu gg_ nie ma problemu. Rundy nie kończą się i trwają cały czas. Problem pojawia się na mapach typu de_ . Runda trwa daną ilość minut i niestety kończy się przez co wszyscy są respieni od nowa. Jak to można poprawić? Dzięki za odp 😉
    • Przez Danndy$
      Witam!
      Od pewnego czasu zastanawiam sie co zrobic, aby po zabiciu przez ct terrorysty, pod koniec rundy losowalo nowego i go respilo jeszcze przed nowa runda. Chodzi mi o tryb deathrun. Cos tam majsterkowalem i niestety nie osiagnalem tego co chcialem. 
      Moje pytanie brzmi: Jak to zrobic i czy da sie to jakos ustawic przez abner_deathrun.
      Z gory dzieki i pozdro,
      DanndyS
    • Przez Kaneś
      Witam, Szukam komendy na wydłużenie czasu końca rudny.
      Dokładnie: Zwiększyć czas między końcem 1 rundy a początkiem 2 (w tedy co round shound'y graja) 
    • Przez 4LiveTV
      Mógłby ktoś wykonać prosty plugin który ustawia "na sztywno" (bez względu na cvary itp) czas rundy na 2.5 minuty? Jest to spowodowane tym ,że mam w plikach mam tą wartość ale w grze i tak się ustawia na 60 minut....
    • Przez 4LiveTV
      Tutaj chodzi mi o to żeby HP na początku rundy było wymuszone do 35HP i żeby nie mogło wzrosnąć wyżej niż 35 np. w skutek dodania HP przez plugin.
      Jeżeli możecie napisać coś co spełnia dowolny z 2 warunków piszcie :D
      Z góry dzięki :D