Skocz do zawartości
Pietrek1

Reaktywacja sieci Counter-Strike'a!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jesteśmy "byłą" czołową  siecią serwerów która jest projektem reaktywowanym po dłuższej przerwie. Wracamy jako grupa trochę ale starszych ale bardziej doświadczonych i napalonych ludzi! Projekt powstał równo 5 lat temu w 2013 roku, przez parę lat ciągle się rozwijał ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie... Ale my postanowiliśmy, że nasza sieć będzie!

123.png

Kogo szukamy?

• naszym priorytetem są użytkownicy, więc szukamy każdego z Was!
  • rozważymy każdą ofertę współpracy od innych sieci serwerów, od logotypów po fuzję innych projektów
  • chętnie przyjmiemy serwery pod swoje skrzydła, możemy zaoferować Ci przejrzyste forum, pomoc merytoryczną jak i techniczną 🙂
  • szukamy również osób na różnorakie stanowiska administracyjne, lecz po więcej szczegółów musisz pytać na PW
  • zapraszamy  każdego z jakąkolwiek ofertą współpracy 🙂 

Czego oczekujemy?

Chęci, chęci i jeszcze raz zaangażowania. Proszę o w miarę przemyślane i racjonalne propozycję 🙂 

Kontakt :

1.  GG 66394247.
  2. Wiadomość prywatna na forum.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia/usłyszenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No okej, zapraszacie ale gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, pcku napisał:

No okej, zapraszacie ale gdzie?

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszam na Pw. 

Proszę o brak zbędnych komentarzy w temacie. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Pietrek1 napisał:

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszam na Pw. 

Proszę o brak zbędnych komentarzy w temacie. 🙂

To napisz tutaj a nie każdy z osobna będzie pytał o link do sieci na priv, boisz się czegoś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, pcku napisał:

To napisz tutaj a nie każdy z osobna będzie pytał o link do sieci na priv, boisz się czegoś? 

Forum i tak w tej chwili jest wyłączone. Wolimy wystartować mając pełna ekipę niż startować z błędami i pustym forum.

Pozdrawiam

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale i tak lepiej chyba napisać tu niż, żeby każdy pisał na pw w celu o adres strony to trochę dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kr3atyn
      Witam, mam na imię Adrian i chętnie dołączę do sieci serwerów jako moderator czy też administrator. Zacznijmy od mojego wieku, mam 15 lat. Wiem, że nie jestem najstarszy i oszczędźcie sobie komentarzy typu... Rok szkolny się zaczął etc. Bo zauważyłem połowa użytkowników piszące takie komentarze ma na awatarze pierwsze zdjęcie po wpisaniu w google ,,dziewczyna" ,,kobieta" ortografia 2/10 i myślą że pisząc w ten sposób się dowartościują. Dobra wracajmy do meritum, a więc tak:
      Zajmuje się moderowaniem stron, for czy też grup od prawie 3 lat. Mam znajomość ACP, MCP - znam to praktycznie można powiedzieć na pamięć. Doświadczenie mam duże bo zajmowałem się min. EStrike.pl, Legendary.eu, Cebulandia.pl, csgoland.pl, placzabaw.pl. 3 z tych sieci niestety zamknęły swoją działalność, ale niektórzy mogą je znać :). Posiadałem też własne forum lecz było ono o tematyce ,,stricte" cs 1.6 i nie miało ono zbyt wielkiego grona użytkowników. Oferuje także: + Codzienną aktywność, + Zaangażowanie, + Pomoc finansową w późniejszej współpracy. Chętnych proszę o kontakt GG:66643706 lub pw, w komentarzu. UPRZEDZAM NA PYTANIA,WYPOWIEDZI NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM SIĘ NIE WYPOWIADAM. 

Myślę, że ktoś mi zaufa i pomyśli o współpracy.

Skrót:
      Gwarantuje:
      - Wysokie doświadczenie 
      - Codzienną aktywność
      - Współprace
      - Pomoc finansową *w późniejszych etapach współpracy*

Oczekuje
      - Stanowiska min. Moderator (może być okres próbny)
      - Zaufania
      - Sieci z potencjałem. 
    • Przez daffik
      Witam,
      Przez ostatni czas dużo myślałem nad powrotem do cs'a i wpadłem na pomysł zbudowania społeczności, pomyślicie "Kolejna sieć których wiele" i to bardzo zgubna myśl. Chcę zbudować coś co bedzie miało przyszłośc, skupic się na graniu, ale tez na ludziach bo to oni są fundamentem każdej sieci, nie ma to działać na zasadzie "wchodzimy banujemy, liczymy zarobek itp". Zdaję sobię sprawę, że na początku może być cięzko o coś wiecej niż tylko normalne forum z serwerami, ale wszystko przychodzi z czasem i przy odrobinie chęci bylibyśmy w stanie  z odpowiednia ekipą pchnąć coś nowego dalej.
      Poszukujemy kilka osób (starej daty (trochę wiek, ale liczy sie doświadczenie)) które byłyby w stanie zasilic nasze szeregi. Aktualnie jest nas 4, to zdecydowanie za mało jeżeli brać pod uwagę czas jaki trzeba poświęcać w opiekę i rozwój dlatego też próbujemy znaleźć kogoś do pomocy na stałe. Nie wymagamy żadnych wpłat, własnych serwerów, nie liczy się portfel tylko co możesz wprowadzić i czy bedzie fajna atmosfera między nami.
      Od siebie oferujemy:
      Forum na IPS; Autorski styl; Doświadczenie; Serwer Dedykowany (możesz otrzymać serwer/y do np. cs:go za darmo wraz z tokenami, ty masz za zadanie opiekować się nimi); Pomoc niezależnie od sytuacji (sprawy prywatne / sieciowe); Dzielenie się posiadaną wiedza; ... i jest tego wiecej, temat ma tylko zadanie informacyjne, wszystko zależy od Ciebie i twojego zaangażowania.
      (( wybaczcie za brak grafiki i chaotyczność tekstu, ale więcej informacji zostanie przekazane i uzgodnione z ew. zainteresowanymi))
      Kontakt: GG: 419077 ; PW: MYGO.PL

• Przez KaMix
      Witam, chciałbym wycenić serwery sieci Just4Players.pl. Serwery które do niej należą:
      DUST2
      MIRAGE#1
      MIRAGE#2
      CACHE
      FFA
      DD2/MIR
      DD2/MIR/CACHE
      4MAPS
      4FUN
      AWP
      BFMOD
      ARENA 1vs1
      Tutaj link do GT wszystkich serwerów: https://www.gametracker.com/search/?query=JUST4PLAYERS
      Dodam jeszcze że na serwerach działa ext dzięki któremu tokeny nie są banowane.
      Bez hejtu, dzięki!