Skocz do zawartości
Akeno|AdvancedNet

Update 6/12/2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiada już ktoś może fix do sourcemod/metamod tak aby serwer się uruchomił ? ponieważ po najnowszej aktualizacji valve wywala poniższy error:

Cytat

PreMinidumpCallback: updating dump comment

crash_20181206235043_1.dmp[2207]: Uploading dump (out-of-process)

/tmp/dumps/crash_20181206235043_1.dmp

./srcds_run: line 318:  2163 Naruszenie ochrony pamięci   $HL_CMD

Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem

czw, 6 gru 2018, 23:50:47 CET: Server restart in 10 seconds

crash_20181206235043_1.dmp[2207]: Finished uploading minidump (out-of-process): success = yes

crash_20181206235043_1.dmp[2207]: response: Discarded=1

crash_20181206235043_1.dmp[2207]: file ''/tmp/dumps/crash_20181206235043_1.dmp'', upload yes: ''Discarded=1''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba po prostu czekać na aktualizację sourcemoda. Ale jazda, ciekawe jak nam ta aktualizacja odbije sie na spolecznosciowe. Na pewno wiecej graczy bedzie, ale kazdy zbanowany, bedzie mogl zalozyc nowe konto i grac dalej. Podejrzewam, ze raptem kilka serwerow zdecyduje sie na blokowanie kont, ktore nie sa prime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak chcesz sprawdzić czy ktoś jest prime skoro nawet faceity mogą grać? 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, GoldeneK napisał:

Co dzisiaj jakiś update wyszedł? Zmiany?

SourceMod powinien już działać bo aktualizacja była a z csgo na non prime i społeczności będzie HvH takie zmiany xd i mordo to nie ten update, u nich najpierw się pisze miesiąc w update xd

Edytowane przez daffik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez g
      Witam mam problem po update, mapa zamiast się zmieniać przeładowuję się i jest ciągle ta sama komendy, które mam wpisane:
      mp_match_end_restart 1
      mp_match_end_changelevel 1

Coś nie tak z tym?
    • Przez Arnaksik
      Siemka jak wiecie po ostatnim update cs:go wiele serwerów w tym nawet mój straciło sporą bądź mniejszą ilość graczy, spowodowane to jest plikami w (tutaj podam dokładną ścieżkę)
      Steam > steamapps > common > Counter-Strike GlobalOffensive > csgo > sound > player Po wyczyszczeniu tego folderu można wchodzić już na każdy serwer społecznościowy, i teraz mam takie pytanie do was czy można było by napisać plugin który by podczas łączenia z serwerem sam automatycznie czyścił ten folder? 

Bo generalnie inni też piszą o problemie przez OnConfigsExecuted którze trzeba było by zamienić na OnMapStart ale plik sklepu nie chce mi się zkompilować wtedy. 
    • Przez Umino
      Witam. 
      Mam problem z kodem, dokładniej muszę przerobić tak, aby klasa na COD MODzie mogła zabić 1/1 z kosy ponieważ teraz nie ma takiej opcji (dokładniej po update cs:go).
      Mam taki kod, ale nie wiem jakby go tutaj przerobić, aby mieć wreszcie 1/1 z tej kosy. Za wszelką pomoc z góry dziękuję i dam serduszko :D
    • Przez styllek
      Jak wiadomo był Update CS:GO 2 dni temu...
      No i po aktualizacji trzeba zaktualizować SourceMod'a. 
      Wgrałem i podmieniłem wszystkie potrzebne pliki z do Update SourceMod'a z najnowszej paczki Stable 1.8 - build 5998 oraz wgrałem najnowszego MetaMod'a.
      Posiadam 5 serwerów. I na 3 mi wszystko działa, ale na 2 (2MAPS i 5MAPS) po wejściu na serwer np. Admina (w tym przypadku mnie) serwer wywala i się resetuje. 

Wywala dokładnie taki błąd w konsoli, gdy wejdzie Crash: 

Crash ID: https://crash.limetech.org/ztswtzmexbdc

I no w sumie nie mam już pomysłów od czego to może być. Coś jakby z flagami. Bo normalni gracze, mogą wejść, ale przy Adminie serwer wywala. Z góry dzięki za pomoc.