Skocz do zawartości
Kacper GOSetti.p

GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Jako przedstawiciel serwisu GOSetti.pl chciałbym dumnie przedstawić nową promocję przygotowaną dla naszych aktualnych oraz nowych klientów. Wspomniana promocja dotyczy klasycznej reklamy MasterBoost. Wykup reklamę o dowolnej stawce na minimum 10 dni, a my dodamy do niej 2 DNI GRATIS

Aby odebrać bonus należy skontaktować się z naszym supportem i w wiadomości podać ID reklamy, lub IP serwera. Kontakt:
GG: 64044029
E-mail: [email protected]

Promocja trwa do 12 grudnia włącznie. 

Dlaczego warto skorzystać z promocji i wykupić właśnie teraz reklamę GOSetti MasterBoost?

Po świetnym starcie oraz późniejszej stagnacji serwisu nadszedł przełomowy moment. Z dumą informujemy o podpisaniu kontraktu z bardzo dużym dostawcą ruchu. W związku z tym nasze statystyki już w pierwszych dwóch dniach wzrosły 3-krotnie i ciągle rosną. Ilość odświeżeń bije rekordy w blisko 350-ciu dniowej historii naszego serwisu. Aby zobaczyć jak wygląda to w praktyce zapraszamy na naszą stronę https://gosetti.pl/. Każdy z Państwa będzie mógł samodzielnie ocenić wzrost zapełnienia serwerów posiadających reklamę TOP3 lub MasterBoost. 

Poniżej prezentujemy parę screenów z serwerów posiadających reklamę wraz z ich gwałtownym skokiem zapełnienia:

Serwer powstał 3 dni temu:
H0R4lv6.png

I5V0rls.png

bTBlySJ.png

jc7eOgZ.png

BcJ2Ans.png

Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami zapraszamy do skontaktowania się z supportem. Z dumą zaprezentujemy osiągi naszego serwisu. Przypominamy także, iż jesteśmy otwarci na współpracę z sieciami serwerów. Interesuje Cię zniżka na reklamy, lub masz jakieś indywidualne wymagania bądź spostrzeżenia? Po prostu napisz! 😃

Z wyrazami szacunku
Support GOSetti.pl

Edytowane przez Kacper GOSetti.p
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, GoldeneK napisał:

A ja się tak zapytam kim jest nowy dostawała ruchu i w jaki sposób on jest generowany?

@Kacper GOSetti.p

Nie mamy zamiaru robić z tego większej tajemnicy także chętnie odpowiem Panu na to pytanie. Nawiązaliśmy stałe partnerstwo z największym na świecie skin changerem. Wraz ze skin changerem każdy gracz ma możliwość zainstalowania naszego dodatku GlobalServerify. Oczywiście ruch jest w pełni odfiltrowany, dzięki czemu dostarczamy jedynie polskich graczy. Jeśli ma Pan bardziej szczegółowe pytania chętnie na nie odpowiem, dlatego zapraszam do kontaktu. 

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, GoldeneK napisał:

A ja się tak zapytam kim jest nowy dostawała ruchu i w jaki sposób on jest generowany?

@Kacper GOSetti.p

Wszędzie ty.. 🤔

Moje odczucia, podsumowanie moich serwerów. Zacznijmy od surfa:

https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044/

Od poprzedniej soboty do tej stał na 4 miejscu reklamy za głosowanie, niestety nie skorzystałem w pełni- ataki, aktualizacja i walka o "przetrwanie". Mimo wszystko nie wyszło najgorzej, widać nawet wzrost gdzie bez reklamy pewnie efekt byłby inny. Od wczoraj, godziny koło 21 zakupiłem reklamę, za stawkę wynoszącą 5 złotych/ dzień. Udało się- serwer full, co odwzorowuje GT. Mega zadowolenie! 😌 

Kolejny serwer, który stoi na reklamie to serwer only mirage, dość prosty i grywalny mod. Link:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015

Serwer stoi od wczoraj na reklamie za stawkę 6 złotych/ dzień. Udało się- najlepszy wynik od startu serwera, dużo nowych graczy i fajny, porządny efekt taki, który chciałby widzieć pewnie każdy właściciel serwera.. Także ogromny plus 2:0!

Ostatni serwer wbił dziś, serwer ten to 5 maps na stawce wynoszącej 8 złotych/ dzień. Link:

http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125

Teraz krótki dylemat, jaki byłby happy end? Ostatni tydzień- ataki, aktualizacja, ataki od strony byłego opiekuna (namieszanie w plikach, powgrywanie syfu za czasów byłego właściciela w celu zabezpieczenia.) serwer spadł do 0, lecz walka trwała, podjęta decyzja o gosseti była strzałem w dziesiątkę, nagle dzisiejszy dzień również najlepszy dla serwera conajmniej w miesiącu, prawdopodobnie i w całym żywocie ów serwera. Dodatkowo otrzymaliśmy dwa dni gratisu, ponieważ dokonaliśmy zakupu na 10 dni. Także sztyniooo. 

Reasumując:

Nie ma nad czym zwlekać, nie ma co się zastanawiać. Jeżeli chcecie wypromować serwer swój- najlepszy czas. Z głębi duszy mogę polecić ów inwestycje. Dziękuję, pozdrawiam. 

Edytowane przez Samiec1shot2kill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żeby coś, ale przy fali darmowych kont to może być rzeczywiście dobry strzał.. ale nie musi.

My bez żadnych boostów zanotowaliśmy mega wzrost graczy, nawet na serwerach, na których wcześniej ich w ogóle nie było 🙂

// w sumie nie napisałem meritum - polecam poczekać. 😛

boosty o których mówicie niekoniecznie muszą być efektem setti, tj. mogą, ale nie muszą. 

Na pewno dużo osób będzie z tego skinchangera korzystało, zwłaszcza na darmowych kontach, więc to na duży +

Edytowane przez suppatimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Samiec1shot2kill napisał:

Wszędzie ty.. 🤔

Moje odczucia, podsumowanie moich serwerów. Zacznijmy od surfa:

https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044/

Od poprzedniej soboty do tej stał na 4 miejscu reklamy za głosowanie, niestety nie skorzystałem w pełni- ataki, aktualizacja i walka o "przetrwanie". Mimo wszystko nie wyszło najgorzej, widać nawet wzrost gdzie bez reklamy pewnie efekt byłby inny. Od wczoraj, godziny koło 21 zakupiłem reklamę, za stawkę wynoszącą 5 złotych/ dzień. Udało się- serwer full, co odwzorowuje GT. Mega zadowolenie! 😌 

Kolejny serwer, który stoi na reklamie to serwer only mirage, dość prosty i grywalny mod. Link:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015

Serwer stoi od wczoraj na reklamie za stawkę 6 złotych/ dzień. Udało się- najlepszy wynik od startu serwera, dużo nowych graczy i fajny, porządny efekt taki, który chciałby widzieć pewnie każdy właściciel serwera.. Także ogromny plus 2:0!

Ostatni serwer wbił dziś, serwer ten to 5 maps na stawce wynoszącej 8 złotych/ dzień. Link:

http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125

Teraz krótki dylemat, jaki byłby happy end? Ostatni tydzień- ataki, aktualizacja, ataki od strony byłego opiekuna (namieszanie w plikach, powgrywanie syfu za czasów byłego właściciela w celu zabezpieczenia.) serwer spadł do 0, lecz walka trwała, podjęta decyzja o gosseti była strzałem w dziesiątkę, nagle dzisiejszy dzień również najlepszy dla serwera conajmniej w miesiącu, prawdopodobnie i w całym żywocie ów serwera. Dodatkowo otrzymaliśmy dwa dni gratisu, ponieważ dokonaliśmy zakupu na 10 dni. Także sztyniooo. 

Reasumując:

Nie ma nad czym zwlekać, nie ma co się zastanawiać. Jeżeli chcecie wypromować serwer swój- najlepszy czas. Z głębi duszy mogę polecić ów inwestycje. Dziękuję, pozdrawiam. 

Mam rozumieć, że serwer otwarty dla każdego? 

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/sourcebans/index.php?p=banlist

Przyznam szczerze, że ładna ban lista (ponad 10 stron z banami, z czego większość to permy w jeden dzień)

Co do reklamy, to na pewno działa, lecz głównie na modach popularnych. Dodam też, że warto skorzystać teraz, tym bardziej, że oferują 2 dni gratisowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Qesik napisał:

Mam rozumieć, że serwer otwarty dla każdego? 

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/sourcebans/index.php?p=banlist

Przyznam szczerze, że ładna ban lista (ponad 10 stron z banami, z czego większość to permy w jeden dzień)

Co do reklamy, to na pewno działa, lecz głównie na modach popularnych. Dodam też, że warto skorzystać teraz, tym bardziej, że oferują 2 dni gratisowo

Owszem, dla każdego. Nie rozumiem- to było raczej do przewidzenia, że będzie również spora ilość cheaterów. Żadna nowość. 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można zablokować dostęp takim graczom i tym samym nie wkurzać stałych graczy tym, że muszą się użerać z takim gównem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, suppatimo napisał:

Nie żeby coś, ale przy fali darmowych kont to może być rzeczywiście dobry strzał.. ale nie musi.

My bez żadnych boostów zanotowaliśmy mega wzrost graczy, nawet na serwerach, na których wcześniej ich w ogóle nie było 🙂

// w sumie nie napisałem meritum - polecam poczekać. 😛

boosty o których mówicie niekoniecznie muszą być efektem setti, tj. mogą, ale nie muszą. 

Na pewno dużo osób będzie z tego skinchangera korzystało, zwłaszcza na darmowych kontach, więc to na duży +

W odpowiedzi na Pana wątpliwości zaznaczę, iż w ten weekend nasze statystyki wynosiły 13 tysięcy odświeżeń dziennie. Sama promocja ma przede wszystkim ponownie zachęcić właścicieli do przetestowania naszych usług i wybadaniu efektu. 

W ten weekend spędziliśmy mnóstwo czasu na analizie jak wyglądają serwery z reklamą, a jak te bez. Akurat złapałem świetny moment utwierdzający, jaką przewagę daje reklama. Proszę spojrzeć na serwer z ówczesnego rankingu na pozycji 137 (godzina 4:30 rano):
jy33STj.png
Tutaj GT tego serwera: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.201:27195/
Reklama została zakupiona w sobotę, godzinach wieczornych i od razu przyniosła pożądany efekt. Wcześniejsze dni tego serwera nie wyglądały zbyt okazale (mimo aktualizacji). Po dodaniu reklamy ten serwer jako jedyny z czołówki był grywalny całą noc. Dlatego też monitorując poszczególne serwery jesteśmy w pełni przekonani, iż nasze starania przynoszą coraz większy sukces.

Temat ten miał służyć przede wszystkim ogłoszeniu promocji, aczkolwiek jeśli ktoś chce wyrażać opinię po przetestowaniu usługi (a nie domysłach) - nie mamy nic przeciwko temu. 

Od siebie mogę jedynie dodać, iż 13 tysięcy odświeżeń na 35 serwerów reklamowanych to jak Black Friday x5. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to aby na pewno najlepszy przykład serwera?

https://1shot2kill.pl/topic/13021-propozycjeuwagi-dot-only-mirage/?page=10&tab=comments#comment-255410

Cytat

Jest godzina 12, graczy 14, odpałów 6. Dziekuję dobranoc.

Jak mam tutaj grać?

Cytat

Wydaje mi się że mogę to napisać serwer upada. Jeśli nic się nie zmieni to nie wróżę dobrze.

Cytat

Chcecie całkowite ffa to prosze bardzo. Oddajcie nam pieniądze za vipy i niech sobie biega zwierzyna po serverze. Obudzicie sie, jak gracze odejdą i zostaną same odpały.

Cytat

I mówi to człowiek, który tyle czasu gada o zmianie rankingu a dalej nie widać różnicy XDDDDDD, stary, jesteś hipokrytą.

"Cziterzy będą tak z prime czy bez grać w cs:go"
Ale na pewno da rade jakoś to obejść, aby ludzie, którzy mają darmowego csa nie mieli dostępu do serwera, aktualnie każdy jedynie się wkurwia, bo na serwerze jest syf..
@selfie szanuj stałych graczy, dopóki oni są i reaguj, działaj. Otwórz szybką rekrutację i zbierz jak największą ekipę, która chociaż do czasu aż nie ogarnie się sytuacja będą panować nad serwerem..

Cytat

Nie ważne, o tym ilu odpałów jest, decyduje gościu który nie gra na tym serwerze. Wejdź sobie teraz na serwer, z full slotów zrobiło się 10 ludzi bo ze dwóch odpałów biega. 

Cytat

Wczoraj wszedłem na serwer na około godzinę w sumie i widziałem jakieś 10 banów, dzisiaj wszedłem na 15min i poszło z 5 banów, wnioskuj sam proszę.

Cytat

(cenzura) jaja jak berety xD

Piszesz o cziterach na prime, dziś widziałem chyba z 5 na serwerze. Nie mam zamiaru pomagać pfu. Wole przejść na serwer gdzie jest to wyłączone.

Cytat

Nie wierzę co ja czytam, ameryki nie odkryłeś z tymi cziterami  tylko wyobraź sobie, że dzisiaj było na serwie więcej czitów niż przez ostatni tydzień, DZIWNE... Poza tym f2p to będą również totalne silvery, z którymi niefajnie się gra. Co do naszego gadania/pisania to wyobraź sobie, że DO TEGO JEST FORUM żeby dyskutować, a na serwerze siedzimy dużo czasu więc wiemy jak wyglądają pewne sprawy i jakie są opinie graczy. BTW czy admini mają wpływ na "ogarnianie" serwera czyli również na ustawienia pluginów? Bo samo bycie maszynką do banowania i pilnowania serwera nikogo raczej nie zainteresuje, do tego dalibyście adminom free vip to by może więcej ludzi się zgłosiło (to taka luźna propozycja).

itd, itd

Szkoda czasu na kopiowanie paru stron w tym temacie.

@Kacper GOSetti.p z ich tematu jasno wynika, że stali gracze mają problem oto jak działa serwer, a Pan chwali się wynikami takiego serwera.
Z tymi cziterami to tak jak botami. Zapełnianie nimi serwera, to żadne osiągnięcie.

Edytowane przez Qesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Qesik Nie odpowiadamy za zarządzanie serwerami, my dostarczamy jedynie graczy na serwer. Jeśli serwer ma 33 sloty i stoi pełny przez 14 godzin w ciągu doby to wymaga on kontroli i opieki ze strony adminów. Stąd nie wiem o co dokładniej Panu chodzi, bo odbiega to od treści tematu. 

Edit: @Qesik Jako iż sugeruje Pan rzeczy, które nie mają związku z naszym serwisem jasno zadeklaruję, iż 100% naszego ruchu pochodzi z pewnych i sprawdzonych źródeł. GlobalServerify nie jest instalowane z cheatami, dlatego równie dobrze mogę powiedzieć, że Ci gracze pochodzą z aktualizacji i darmowej wersji gry. Osoby posiadające GlobalServerify, a osoby posiadające cheaty to dwie odrębne i nie mające ze sobą związku rzeczy. GOSetti nie jest serwisem odpowiadającym za zabezpieczanie i kontrolę serwerów. Pomimo Pana spostrzeżeń, i opinii jakie Pan dostarczył, serwer ten był pełny po czubek cały dzień i pół nocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy ja nie mam wątpliwości. Po prostu nie mam zdania. Jeszcze.

server_rank.php?GSID=5596217

Pozycja tego serwera nie wskazuje na działanie reklamy niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, suppatimo napisał:

To znaczy ja nie mam wątpliwości. Po prostu nie mam zdania. Jeszcze.

server_rank.php?GSID=5596217

Pozycja tego serwera nie wskazuje na działanie reklamy niestety.

Reklama tego serwera trwa dopiero 40 godzin, mimo iż pasek wykresu się jeszcze nie zaktualizował to ranking serwera od razu podskoczył. 
cU5C4BG.jpg
Wykresy GT nie aktualizują się od razu, stąd za 2 dni powinien być ostry wzrost w górę. 

Bardzo prosiłbym też, aby nie był robiony OFFTOPIC. Jeśli mają Państwo taką potrzebę prosiłbym aby dyskusja była prowadzona w odpowiednim do tego dziale - tam chętnie możemy podyskutować. W tym temacie chcielibyśmy się skupić przede wszystkim na promocji dla klientów.

Edit: @Qesik Aktualizacja miała miejsce 2 dni przed zakupem reklamy. Na wykresie z ostatnich 7 dni zaznaczyłem Panu moment, gdy została zakupiona reklama: 

bYnHFNZ.jpg

Stąd też błędnym stwierdzeniem jest, że serwer poszedł w górę po update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mu oto, że serwer był już popularny, lecz spadł w ranking przez problemy czy coś (tak wynika z tematu na forum), a zaczął iść w górę po update z darmowym CS

@Kacper GOSetti.p no tak. Zapomniałem, że aktualizacja Valve nie wyrządziła żadnych "szkód" na serwerach i wszystko działało poprawnie ^ ^

Edytowane przez Qesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Kacper GOSetti.p napisał:

@Qesik Nie odpowiadamy za zarządzanie serwerami, my dostarczamy jedynie graczy na serwer. Jeśli serwer ma 33 sloty i stoi pełny przez 14 godzin w ciągu doby to wymaga on kontroli i opieki ze strony adminów. Stąd nie wiem o co dokładniej Panu chodzi, bo odbiega to od treści tematu. 

Zapomniałeś, że ten serwer jeszcze dopuszcza non-steam 😛 Tam nie ma nic szczególnego, co zachęciłoby potencjalnego gracza... 

4 godziny temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Pan dostarczył, serwer ten był pełny po czubek cały dzień i pół nocy. 

Nie ma się co dziwić, jak ta sieć funkcjonuje tylko dlatego, że pakuje nonsensownie reklamy na swoje serwery 😄 Stawki były po 8-9 PLN na gosetti, a oni wpieprzyli swój ONLY AWP ze stawką 18-20 - śmiech na sali 😄

@Qesik nie ma sensu z nimi dyskutować 😛 Jak to kiedyś ktoś tam pisał "jakość obroni się sama". Szkoda tylko, że dokładają do niej w tysiącach, bo bez reklam byliby niczym 😞 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się tu nie zgadza. Bo podaliście tutaj przykład serwera który ma reklamę i że jest pełny przez cały dzień. Otóż przyglądałem się cały dzień i z tego co widziałem to gracze tam wahali się. To normalne, że gametracker odświeża się co X minut i nie jest w stanie kontrolować serwera na bieżąco. Aczkolwiek zadziwiło mnie to, że od kilku godzin serwer nie jest pełny, a GT i tabelka serwerów nadal pokazuje, że jest więc wychodzi na to że przedstawianie tutaj wykresów tego serwera jako rzekomy dowód działania gosetti.pl jest chyba nie na miejscu. Jeśli się mylę lub piszę jakieś głupoty to przepraszam i proszę mnie poprawić. Oczywiście, osobiście nie mam nic do tej sieci serwerów.

STATYSTYKI Z GODZINY 23:20

SB:

20181210171013_1.jpg

TABELKA:

20181210171203_1.jpg

GT: (POZ 121)

20181210171249_1.jpg

Edytowane przez KaMix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam korzystałem z pomocy GOSETTI a raczej CSSETTI to praktycznie to samo i mialem caly czas full serwer w 1.6 mimo iz ostrzegali ludzie ze nikt nie grał więc ta strona pomaga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, KaMix napisał:

Aczkolwiek zadziwiło mnie to, że od kilku godzin serwer nie jest pełny, a GT i tabelka serwerów nadal pokazuje, że jest więc wychodzi na to że przedstawianie tutaj wykresów tego serwera jako rzekomy dowód działania gosetti.pl jest chyba nie na miejscu. Jeśli się mylę lub piszę jakieś głupoty to przepraszam i proszę mnie poprawić. Oczywiście, osobiście nie mam nic do tej sieci serwerów.

To nie jest przypadkiem bug z pustym ID? Temacik

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2529931

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Miałem to samo parę miesięcy temu na Mirage (serwer był full nawet o 4 w nocy, a tak naprawdę grało 5 osób - gameme pokazywał inną ilość graczy), a ostatnio na jednym nowym serwerze z ustawionym trybem Survival. 

#EDIT

Ta, to problem z ID o którym wspomniałem

Edytowane przez Qesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podałem przykładowo serwer, w ciągu dnia nie było widać iż jest z nim coś nie tak. Wcześniej podałem dla przykładu inne oraz jeden serwer wrzucił @zorix oraz @Samiec1shot2kill.

Tak czy inaczej nikomu niczego nie próbujemy narzucać, każdy może samodzielnie przetestować nasze usługi i wyciągnąć wnioski. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem czemu robi się tu lekki offtop mimo iż Kacper prosił o zaprzestanie robienia syfu w temacie. 

Szanowny Panie K. A czy Pan przypadkiem nie korzysta i nie korzystał od dłuższego czasu z gosseti? Jeżeli pamiętam i widzę to reklamy są praktycznie ciągle. Więc troszkę dziwi mnie takie podejście. 

Od dwóch dni surf 20/20, dziś zmiana slotów na -> 25. 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ktoś zaczyna porównywać reklamy 1.6 z CS:GO i z góry mówi, że to działa także i na CSGO bo musi... Darujcie sobie takie brednie, bo to nie ma porównania i nigdy nie będzie to przynosić taki samych efektów w obu grach.

Fajnie by było, by pojawiały się tutaj jakieś opinie ludzi, którzy zaczną korzystać z tego serwisu. Oczywiście ludzi obiektywnych, bo posługiwanie i się czytanie jakie to super daje efekty przez założycieli tego serwisu, bądź innych osób im przychylnych ze względu na jakieś współprace, nie jest obiektywne. Od kilku miesięcy, kiedy bym nie wszedł na tą stronę, to spora cześć serwerów z topki, wydając multum na reklamę leży i kwiczy, albo błąka się tak paru randomów którzy szukali pustego serwera. A serwery, które są zapełnione to mają już swoją renomę i stoją na tyle długo, że o graczy martwić się nie muszą, a co robią na tej liście? Tego nie wiem, ale nie będę słuchał, że to jest zasługą reklam. Co drugi serwer z listy tej strony, czy z głosowania, czy z reklam - jest pusty, albo prawie pusty. Nie chcę już naprawdę być aż tak krytyczny, no ale nagle GOSetti nawiązuje jakąś dziwną współpracę mającą przynieść więcej graczy, zaraz po tym jak CSGO został oficjalnie darmowy. Nie trzeba być naukowcem by odkryć, że to przyniesie więcej graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Marshall napisał:

ajnie by było, by pojawiały się tutaj jakieś opinie ludzi, którzy zaczną korzystać z tego serwisu. Oczywiście ludzi obiektywnych, bo posługiwanie i się czytanie jakie to super daje efekty przez założycieli tego serwisu, bądź innych osób im przychylnych ze względu na jakieś współprace, nie jest obiektywne.

Z tego co zauważyłem, reklama jest skierowana głównie do serwerów ogólnodostępnych

Kupiłem reklamę dla swojego serwera Mirage (serwer kickuje graczy z darmową wersją i informuje, że mają napisać podanie na forum by dostać dostęp do serwera)

Cytat

L 12/10/2018 - 13:38:57: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457677395
L 12/10/2018 - 13:46:07: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457526312
L 12/10/2018 - 13:49:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:29494773
L 12/10/2018 - 13:49:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457575291
L 12/10/2018 - 13:49:27: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457573828
L 12/10/2018 - 13:52:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457159620
L 12/10/2018 - 13:57:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457064667
L 12/10/2018 - 13:58:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457643121
L 12/10/2018 - 14:00:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:211303734
L 12/10/2018 - 14:01:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457568280
L 12/10/2018 - 14:08:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457106155
L 12/10/2018 - 14:10:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457330757
L 12/10/2018 - 14:10:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457177960
L 12/10/2018 - 14:12:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457380058
L 12/10/2018 - 14:12:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:190888079
L 12/10/2018 - 14:12:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:449592299
L 12/10/2018 - 14:14:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457575647
L 12/10/2018 - 14:20:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:447641286
L 12/10/2018 - 14:24:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457641277
L 12/10/2018 - 14:24:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:430443057
L 12/10/2018 - 14:27:41: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457187695
L 12/10/2018 - 14:28:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457006225
L 12/10/2018 - 14:28:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:444603520
L 12/10/2018 - 14:29:52: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457601306
L 12/10/2018 - 14:34:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457643121
L 12/10/2018 - 14:35:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457563965
L 12/10/2018 - 14:36:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457537255
L 12/10/2018 - 14:36:52: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:82058285
L 12/10/2018 - 14:38:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457563965
L 12/10/2018 - 14:39:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457256436
L 12/10/2018 - 14:41:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:452278926
L 12/10/2018 - 14:42:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:430119381
L 12/10/2018 - 14:44:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457032546
L 12/10/2018 - 14:47:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457373407
L 12/10/2018 - 14:47:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:452376245
L 12/10/2018 - 14:53:30: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457575647
L 12/10/2018 - 14:54:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457591193
L 12/10/2018 - 14:54:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457591193
L 12/10/2018 - 14:57:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457589386
L 12/10/2018 - 15:02:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457630235
L 12/10/2018 - 15:06:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457213486
L 12/10/2018 - 15:09:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:122026718
L 12/10/2018 - 15:10:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457586915
L 12/10/2018 - 15:10:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457541369
L 12/10/2018 - 15:13:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457121390
L 12/10/2018 - 15:15:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:162382097
L 12/10/2018 - 15:24:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:121127251
L 12/10/2018 - 15:26:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457589386
L 12/10/2018 - 15:30:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:210397460
L 12/10/2018 - 15:30:31: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:430391909
L 12/10/2018 - 15:32:34: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457751335
L 12/10/2018 - 15:34:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:139599710
L 12/10/2018 - 15:34:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457728177
L 12/10/2018 - 15:41:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457457250
L 12/10/2018 - 15:44:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456734660
L 12/10/2018 - 15:47:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:438956588
L 12/10/2018 - 15:49:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457396328
L 12/10/2018 - 15:51:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457087621
L 12/10/2018 - 15:52:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457638071
L 12/10/2018 - 15:52:42: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457705220
L 12/10/2018 - 15:52:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457269799
L 12/10/2018 - 16:00:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:181115483
L 12/10/2018 - 16:07:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457038781
L 12/10/2018 - 16:08:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:448256490
L 12/10/2018 - 16:09:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457273920
L 12/10/2018 - 16:09:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457572945
L 12/10/2018 - 16:11:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:112212595
L 12/10/2018 - 16:16:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457520683
L 12/10/2018 - 16:20:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457139005
L 12/10/2018 - 16:21:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:62810301
L 12/10/2018 - 16:22:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457539661
L 12/10/2018 - 16:28:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:230973488
L 12/10/2018 - 16:30:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:10574129
L 12/10/2018 - 16:31:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:445094466
L 12/10/2018 - 16:32:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457596161
L 12/10/2018 - 16:33:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457451361
L 12/10/2018 - 16:37:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457576642
L 12/10/2018 - 16:37:30: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:193581430
L 12/10/2018 - 16:48:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:230973488
L 12/10/2018 - 16:48:34: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457569008
L 12/10/2018 - 16:48:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:455103022
L 12/10/2018 - 16:48:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457573829
L 12/10/2018 - 16:50:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:452921275
L 12/10/2018 - 16:53:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:455103022
L 12/10/2018 - 16:59:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:131708974
L 12/10/2018 - 16:59:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457423658
L 12/10/2018 - 16:59:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457364635
L 12/10/2018 - 17:00:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:150667033
L 12/10/2018 - 17:00:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:131708974
L 12/10/2018 - 17:01:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:131708974
L 12/10/2018 - 17:02:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457648522
L 12/10/2018 - 17:02:20: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457648522
L 12/10/2018 - 17:02:48: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:131708974
L 12/10/2018 - 17:02:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457294845
L 12/10/2018 - 17:03:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:245766322
L 12/10/2018 - 17:03:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:424984030
L 12/10/2018 - 17:03:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:33898705
L 12/10/2018 - 17:03:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457582800
L 12/10/2018 - 17:04:44: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457573829
L 12/10/2018 - 17:06:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456825567
L 12/10/2018 - 17:06:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:131708974
L 12/10/2018 - 17:07:47: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457545919
L 12/10/2018 - 17:07:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457586972
L 12/10/2018 - 17:09:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456961251
L 12/10/2018 - 17:09:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457294845
L 12/10/2018 - 17:11:48: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:428151994
L 12/10/2018 - 17:12:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:245766322
L 12/10/2018 - 17:12:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457446071
L 12/10/2018 - 17:13:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457536554
L 12/10/2018 - 17:14:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457607809
L 12/10/2018 - 17:22:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457645698
L 12/10/2018 - 17:23:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457559904
L 12/10/2018 - 17:32:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457451361
L 12/10/2018 - 17:32:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457581659
L 12/10/2018 - 17:34:47: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457707145
L 12/10/2018 - 17:37:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457647620
L 12/10/2018 - 17:38:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457657223
L 12/10/2018 - 17:38:44: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457640821
L 12/10/2018 - 17:39:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456971962
L 12/10/2018 - 17:42:44: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457476051
L 12/10/2018 - 17:44:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457720243
L 12/10/2018 - 17:44:52: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:245766322
L 12/10/2018 - 17:44:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457752543
L 12/10/2018 - 17:44:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457720243
L 12/10/2018 - 17:52:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457582800
L 12/10/2018 - 17:54:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457805823
L 12/10/2018 - 17:54:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457805823
L 12/10/2018 - 17:57:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457037454
L 12/10/2018 - 17:58:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457581659
L 12/10/2018 - 18:00:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:423943339
L 12/10/2018 - 18:02:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:200052003
L 12/10/2018 - 18:07:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:448598935
L 12/10/2018 - 18:11:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457648367
L 12/10/2018 - 18:13:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457560276
L 12/10/2018 - 18:13:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457667399
L 12/10/2018 - 18:17:18: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457722527
L 12/10/2018 - 18:17:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457135049
L 12/10/2018 - 18:17:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:452817635
L 12/10/2018 - 18:18:43: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457545377
L 12/10/2018 - 18:19:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457681047
L 12/10/2018 - 18:21:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457542342
L 12/10/2018 - 18:25:57: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457569199
L 12/10/2018 - 18:26:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457116778
L 12/10/2018 - 18:26:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:455103022
L 12/10/2018 - 18:28:18: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457676060
L 12/10/2018 - 18:30:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:423604669
L 12/10/2018 - 18:31:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457589386
L 12/10/2018 - 18:44:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:93058226
L 12/10/2018 - 18:46:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457560325
L 12/10/2018 - 18:47:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:452647169
L 12/10/2018 - 18:55:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457186755
L 12/10/2018 - 19:03:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456046685
L 12/10/2018 - 19:04:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456046685
L 12/10/2018 - 19:04:43: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456046685
L 12/10/2018 - 19:09:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457288192
L 12/10/2018 - 19:15:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:454229260
L 12/10/2018 - 19:16:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457751574
L 12/10/2018 - 19:17:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457466274
L 12/10/2018 - 19:19:19: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457693844
L 12/10/2018 - 19:28:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457654659
L 12/10/2018 - 19:29:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457543245
L 12/10/2018 - 19:30:42: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457640282
L 12/10/2018 - 19:34:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457655677
L 12/10/2018 - 19:35:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457484924
L 12/10/2018 - 19:37:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457356213
L 12/10/2018 - 19:38:28: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:422584093
L 12/10/2018 - 19:43:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457659981
L 12/10/2018 - 19:44:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457074651
L 12/10/2018 - 19:44:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457117922
L 12/10/2018 - 19:47:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457271928
L 12/10/2018 - 19:48:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457653116
L 12/10/2018 - 19:50:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457475363
L 12/10/2018 - 19:53:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:445473936
L 12/10/2018 - 19:53:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457087425
L 12/10/2018 - 19:56:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457433695
L 12/10/2018 - 20:00:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457751574
L 12/10/2018 - 20:02:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457549393
L 12/10/2018 - 20:07:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457716687
L 12/10/2018 - 20:14:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:208001502
L 12/10/2018 - 20:14:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457543245
L 12/10/2018 - 20:14:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457543245
L 12/10/2018 - 20:15:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:205243235
L 12/10/2018 - 20:29:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:291516143
L 12/10/2018 - 20:33:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:454614737
L 12/10/2018 - 20:37:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457523241
L 12/10/2018 - 20:38:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:454951246
L 12/10/2018 - 20:38:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:155743800
L 12/10/2018 - 20:38:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:219835033
L 12/10/2018 - 20:38:30: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457086674
L 12/10/2018 - 20:38:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:454951246
L 12/10/2018 - 20:44:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457639196
L 12/10/2018 - 20:46:57: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457668362
L 12/10/2018 - 20:48:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457751574
L 12/10/2018 - 20:51:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:196652946
L 12/10/2018 - 21:05:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457789435
L 12/10/2018 - 21:12:20: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:450119367
L 12/10/2018 - 21:13:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457527750
L 12/10/2018 - 21:13:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457702574
L 12/10/2018 - 21:15:34: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456937228
L 12/10/2018 - 21:17:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:427644561
L 12/10/2018 - 21:20:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457650221
L 12/10/2018 - 21:21:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457693668
L 12/10/2018 - 21:21:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457676060
L 12/10/2018 - 21:21:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457666064
L 12/10/2018 - 21:26:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:189930908
L 12/10/2018 - 21:28:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457284744
L 12/10/2018 - 21:29:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457284744
L 12/10/2018 - 21:30:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457777751
L 12/10/2018 - 21:31:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457358752
L 12/10/2018 - 21:33:48: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457335309
L 12/10/2018 - 21:34:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457612011
L 12/10/2018 - 21:39:31: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:146451953
L 12/10/2018 - 21:44:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:454550220
L 12/10/2018 - 21:47:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457762215
L 12/10/2018 - 21:49:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457521300
L 12/10/2018 - 21:50:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457521300
L 12/10/2018 - 21:53:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457542836
L 12/10/2018 - 21:57:34: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457451361
L 12/10/2018 - 21:58:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457733423
L 12/10/2018 - 21:58:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457762674
L 12/10/2018 - 21:58:41: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:441076640
L 12/10/2018 - 21:59:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457315164
L 12/10/2018 - 22:00:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457765154
L 12/10/2018 - 22:01:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457734127
L 12/10/2018 - 22:02:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457096529
L 12/10/2018 - 22:04:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:421202272
L 12/10/2018 - 22:07:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457678255
L 12/10/2018 - 22:08:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457670936
L 12/10/2018 - 22:10:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457497316
L 12/10/2018 - 22:11:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457217259
L 12/10/2018 - 22:12:31: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457729116
L 12/10/2018 - 22:12:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:168966113
L 12/10/2018 - 22:13:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457020774
L 12/10/2018 - 22:15:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457777751
L 12/10/2018 - 22:16:18: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457514564
L 12/10/2018 - 22:19:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:244720313
L 12/10/2018 - 22:20:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:244720313
L 12/10/2018 - 22:24:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457777751
L 12/10/2018 - 22:27:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457738551
L 12/10/2018 - 22:28:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457777751
L 12/10/2018 - 22:29:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:95920272
L 12/10/2018 - 22:36:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457514564
L 12/10/2018 - 22:39:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457516953
L 12/10/2018 - 22:41:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457796383
L 12/10/2018 - 22:42:48: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457487203
L 12/10/2018 - 22:46:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457688516
L 12/10/2018 - 22:47:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:149383130
L 12/10/2018 - 22:59:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457707145
L 12/10/2018 - 23:08:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:448495798
L 12/10/2018 - 23:21:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457484924
L 12/10/2018 - 23:22:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457656997
L 12/10/2018 - 23:24:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457709688
L 12/10/2018 - 23:29:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457198057
L 12/10/2018 - 23:47:19: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457631351
L 12/10/2018 - 23:48:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457311998
L 12/11/2018 - 00:11:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457358752
L 12/11/2018 - 00:13:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457358752
L 12/11/2018 - 02:14:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457636120
L 12/11/2018 - 05:44:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457744440
L 12/11/2018 - 05:46:45: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:162424877
L 12/11/2018 - 05:56:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:221957502
L 12/11/2018 - 06:03:30: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:221957502
L 12/11/2018 - 06:23:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:133907754
L 12/11/2018 - 06:25:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:133907754
L 12/11/2018 - 06:28:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457495885
L 12/11/2018 - 06:36:18: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:454426710
L 12/11/2018 - 06:47:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:133907754
L 12/11/2018 - 06:49:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:133907754
L 12/11/2018 - 06:57:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457718055
L 12/11/2018 - 07:06:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457634429
L 12/11/2018 - 07:12:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456480419
L 12/11/2018 - 07:16:20: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457369238
L 12/11/2018 - 07:20:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:423020590
L 12/11/2018 - 07:39:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:423020590
L 12/11/2018 - 07:46:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457463131
L 12/11/2018 - 07:46:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:423020590
L 12/11/2018 - 07:52:45: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457258436
L 12/11/2018 - 07:56:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:439396671
L 12/11/2018 - 08:01:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457748317
L 12/11/2018 - 08:01:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457748317
L 12/11/2018 - 08:07:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:424626592
L 12/11/2018 - 08:11:42: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:429177417
L 12/11/2018 - 08:13:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:423020590
L 12/11/2018 - 08:14:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456938448
L 12/11/2018 - 08:19:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:450756028
L 12/11/2018 - 08:21:00: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457692554
L 12/11/2018 - 08:24:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:439177849
L 12/11/2018 - 08:30:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457364586
L 12/11/2018 - 08:32:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457817029
L 12/11/2018 - 08:35:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457930567
L 12/11/2018 - 08:39:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457879375
L 12/11/2018 - 08:46:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456026376
L 12/11/2018 - 08:47:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456929548
L 12/11/2018 - 08:49:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457692971
L 12/11/2018 - 08:52:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457285120
L 12/11/2018 - 08:52:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:94634712
L 12/11/2018 - 08:55:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457364586
L 12/11/2018 - 08:55:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:451244660
L 12/11/2018 - 08:56:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457285120
L 12/11/2018 - 08:56:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457727776
L 12/11/2018 - 08:56:42: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:451244660
L 12/11/2018 - 08:57:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457372991
L 12/11/2018 - 08:59:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:195203931
L 12/11/2018 - 09:00:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457440155
L 12/11/2018 - 09:00:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456026376
L 12/11/2018 - 09:01:31: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457677741
L 12/11/2018 - 09:01:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457104884
L 12/11/2018 - 09:03:43: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:455112348
L 12/11/2018 - 09:09:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457021011
L 12/11/2018 - 09:12:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457813568
L 12/11/2018 - 09:19:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:434988498
L 12/11/2018 - 09:20:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457574113
L 12/11/2018 - 09:21:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:176837922
L 12/11/2018 - 09:22:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457259060
L 12/11/2018 - 09:24:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457337648
L 12/11/2018 - 09:26:52: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457221105
L 12/11/2018 - 09:27:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:84059262
L 12/11/2018 - 09:27:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:75780627
L 12/11/2018 - 09:28:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457221105
L 12/11/2018 - 09:48:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457431860
L 12/11/2018 - 09:48:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457498056
L 12/11/2018 - 09:53:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457813425
L 12/11/2018 - 09:55:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:448994631
L 12/11/2018 - 09:55:28: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:448994631
L 12/11/2018 - 09:55:34: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457850656
L 12/11/2018 - 09:55:45: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:448994631
L 12/11/2018 - 09:59:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457837195
L 12/11/2018 - 10:01:28: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:429644102
L 12/11/2018 - 10:01:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:454426710
L 12/11/2018 - 10:03:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:429644102
L 12/11/2018 - 10:10:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:191853090
L 12/11/2018 - 10:12:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457305302
L 12/11/2018 - 10:12:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457707145
L 12/11/2018 - 10:14:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:450933368
L 12/11/2018 - 10:16:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457636897
L 12/11/2018 - 10:17:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457285120
L 12/11/2018 - 10:19:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457721596
L 12/11/2018 - 10:23:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:192198400
L 12/11/2018 - 10:24:33: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457071854
L 12/11/2018 - 10:25:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457252212
L 12/11/2018 - 10:27:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457517240
L 12/11/2018 - 10:28:28: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457160518
L 12/11/2018 - 10:29:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457377928
L 12/11/2018 - 10:31:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:455848905
L 12/11/2018 - 10:32:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457228213
L 12/11/2018 - 10:35:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:453082907
L 12/11/2018 - 10:35:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457116778
L 12/11/2018 - 10:40:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:420001506
L 12/11/2018 - 10:41:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457637452
L 12/11/2018 - 10:49:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:219818266
L 12/11/2018 - 10:51:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457704075
L 12/11/2018 - 10:52:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:442640883
L 12/11/2018 - 10:52:29: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457425912
L 12/11/2018 - 10:53:52: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457425912
L 12/11/2018 - 10:57:48: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:441942082
L 12/11/2018 - 11:02:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:455360127
L 12/11/2018 - 11:02:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457616473
L 12/11/2018 - 11:06:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457630243
L 12/11/2018 - 11:06:41: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:449802740
L 12/11/2018 - 11:08:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457925742
L 12/11/2018 - 11:09:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457837740
L 12/11/2018 - 11:10:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457108036
L 12/11/2018 - 11:11:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457010713
L 12/11/2018 - 11:11:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457342200
L 12/11/2018 - 11:12:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457285120
L 12/11/2018 - 11:13:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457548753
L 12/11/2018 - 11:16:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457138679
L 12/11/2018 - 11:17:50: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456959086
L 12/11/2018 - 11:24:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457548721
L 12/11/2018 - 11:24:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457726768
L 12/11/2018 - 11:27:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457071854
L 12/11/2018 - 11:29:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457184047
L 12/11/2018 - 11:29:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:454628859
L 12/11/2018 - 11:32:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457792977
L 12/11/2018 - 11:33:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457836821
L 12/11/2018 - 11:34:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457840340
L 12/11/2018 - 11:35:44: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457858892
L 12/11/2018 - 11:38:59: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457399614
L 12/11/2018 - 11:39:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457858892
L 12/11/2018 - 11:40:16: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457121674
L 12/11/2018 - 11:40:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457740774
L 12/11/2018 - 11:42:07: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457840340
L 12/11/2018 - 11:43:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457399614
L 12/11/2018 - 11:44:23: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457807830
L 12/11/2018 - 11:45:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457468917
L 12/11/2018 - 11:45:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:95811962
L 12/11/2018 - 11:46:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457807830
L 12/11/2018 - 11:48:04: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457726768
L 12/11/2018 - 11:51:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456929772
L 12/11/2018 - 11:51:20: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:176204596
L 12/11/2018 - 11:59:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457707145
L 12/11/2018 - 12:03:47: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457856696
L 12/11/2018 - 12:04:43: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457740774
L 12/11/2018 - 12:08:01: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457778823
L 12/11/2018 - 12:09:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:455991810
L 12/11/2018 - 12:11:27: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457403170
L 12/11/2018 - 12:11:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457858892
L 12/11/2018 - 12:12:41: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457071228
L 12/11/2018 - 12:12:43: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457618158
L 12/11/2018 - 12:14:03: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:168830085
L 12/11/2018 - 12:16:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:151323444
L 12/11/2018 - 12:16:30: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457801208
L 12/11/2018 - 12:18:52: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:151323444
L 12/11/2018 - 12:19:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:171469007
L 12/11/2018 - 12:20:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:453455040
L 12/11/2018 - 12:21:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456956851
L 12/11/2018 - 12:22:24: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:151323444
L 12/11/2018 - 12:23:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457660909
L 12/11/2018 - 12:25:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457852220
L 12/11/2018 - 12:25:46: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:434702222
L 12/11/2018 - 12:25:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457184513
L 12/11/2018 - 12:28:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457797606
L 12/11/2018 - 12:29:41: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457377928
L 12/11/2018 - 12:30:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:439280722
L 12/11/2018 - 12:32:07: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:441335072
L 12/11/2018 - 12:33:45: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456728228
L 12/11/2018 - 12:34:45: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:442640883
L 12/11/2018 - 12:37:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457810372
L 12/11/2018 - 12:38:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:421515946
L 12/11/2018 - 12:41:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457165511
L 12/11/2018 - 12:43:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457915824
L 12/11/2018 - 12:50:12: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457445417
L 12/11/2018 - 12:56:48: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456601379
L 12/11/2018 - 13:04:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:226826649
L 12/11/2018 - 13:04:41: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457951418
L 12/11/2018 - 13:23:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457769154
L 12/11/2018 - 13:26:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:454781412
L 12/11/2018 - 13:27:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457286572
L 12/11/2018 - 13:32:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:454628859
L 12/11/2018 - 13:34:21: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457769849
L 12/11/2018 - 13:36:44: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:439766764
L 12/11/2018 - 13:38:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457768260
L 12/11/2018 - 13:41:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457368811
L 12/11/2018 - 13:43:05: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457954899
L 12/11/2018 - 13:49:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457702155
L 12/11/2018 - 13:51:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457355208
L 12/11/2018 - 13:52:32: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457842797
L 12/11/2018 - 13:56:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457776479
L 12/11/2018 - 14:08:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457704196
L 12/11/2018 - 14:14:54: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:452376245
L 12/11/2018 - 14:16:08: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457512990
L 12/11/2018 - 14:23:18: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:451709028
L 12/11/2018 - 14:23:27: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:230611388
L 12/11/2018 - 14:29:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:439066456
L 12/11/2018 - 14:32:07: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456956851
L 12/11/2018 - 14:35:35: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457397913
L 12/11/2018 - 14:38:36: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:50666246
L 12/11/2018 - 14:40:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457458053
L 12/11/2018 - 14:43:47: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457761593
L 12/11/2018 - 14:57:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457581529
L 12/11/2018 - 14:57:26: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:453520459
L 12/11/2018 - 15:06:13: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456660255
L 12/11/2018 - 15:09:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457873537
L 12/11/2018 - 15:09:15: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457873537
L 12/11/2018 - 15:09:31: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457343205
L 12/11/2018 - 15:09:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457873537
L 12/11/2018 - 15:10:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457558859
L 12/11/2018 - 15:11:14: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457494116
L 12/11/2018 - 15:14:57: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457503287
L 12/11/2018 - 15:14:58: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457622915
L 12/11/2018 - 15:17:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456695771
L 12/11/2018 - 15:24:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457873537
L 12/11/2018 - 15:27:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457273042
L 12/11/2018 - 15:27:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:454614737
L 12/11/2018 - 15:32:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457951418
L 12/11/2018 - 15:32:47: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457636002
L 12/11/2018 - 15:33:55: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:456971727
L 12/11/2018 - 15:36:42: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457139005
L 12/11/2018 - 15:41:51: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457633292
L 12/11/2018 - 15:45:20: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:455976665
L 12/11/2018 - 15:48:25: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457175433
L 12/11/2018 - 15:48:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457956402
L 12/11/2018 - 15:50:06: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457038684
L 12/11/2018 - 15:51:38: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456400166
L 12/11/2018 - 15:53:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457070135
L 12/11/2018 - 15:53:40: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457084053
L 12/11/2018 - 15:56:27: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:456167571
L 12/11/2018 - 15:59:27: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:453939957
L 12/11/2018 - 16:00:09: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457582321
L 12/11/2018 - 16:02:17: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457440810
L 12/11/2018 - 16:02:39: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457777058
L 12/11/2018 - 16:02:49: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457305436
L 12/11/2018 - 16:03:44: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457792587
L 12/11/2018 - 16:04:37: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457158698
L 12/11/2018 - 16:05:22: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:447384599
L 12/11/2018 - 16:13:53: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457440810
L 12/11/2018 - 16:15:10: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:1:457892400
L 12/11/2018 - 16:17:11: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457305436
L 12/11/2018 - 16:25:30: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457822886
L 12/11/2018 - 16:27:56: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:457986356
L 12/11/2018 - 16:30:02: [z_blokada.smx] NON PRIME: STEAM_1:0:448085353

Jest trochę cziterów pokrywających się z bazą sourcebans 1s2k.
Dodam, że to nie są sami gracze z reklamy, bo serwer już jest dość wysoko w ranking i istnieje długi czas, dlatego też pewnie wchodzą tam osoby spoza tej listy (lista Valve)

Powtórzę to co pisałem wcześniej,
Reklama na pewno działa, lecz nie oczekujmy cudów. Gracze główne pobierają ją dla skin changera i jest spory przemiał osób, bo duża ilość to gracze NON PRIME, którzy w większości są cziterami. Wystarczy spojrzeć na bazę 1s2k, są oni najlepszym przykładem tego co daje "otwarty serwer". Masa banów za czitowanie i żale ludzi na forum. 

Zbieram też graczy na innym serwerze (gdzie dostęp jest dla wszystkich) i sprawdzam ich Steam ID by porównać właśnie z bazą 1s2k - zobaczymy co z tego wyjdzie

2 godziny temu, Samiec1shot2kill napisał:

Nie rozumiem czemu robi się tu lekki offtop mimo iż Kacper prosił o zaprzestanie robienia syfu w temacie. 

Kacper przedstawił efekt reklamy:

W dniu 9.12.2018 o 00:47, Kacper GOSetti.p napisał:

Poniżej prezentujemy parę screenów z serwerów posiadających reklamę wraz z ich gwałtownym skokiem zapełnienia:

Więc go komentujemy. Dodam tylko, że ten błąd z pustymi graczami jest traktowany dla GT jako łamanie regulaminu, dlatego warto zapoznać się się z tym tematem

Ja polecam każdemu sprawdzić sobie efekt reklamy, bo nawet przy niskich stawkach można zauważyć ruch, lecz jesli miałbym to komuś polecić, to tylko osobom, które mają zamiar otwierać serwer dla dla graczy z darmową jak i płatną wersją gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Samiec1shot2kill napisał:

Szanowny Panie K. A czy Pan przypadkiem nie korzysta i nie korzystał od dłuższego czasu z gosseti? Jeżeli pamiętam i widzę to reklamy są praktycznie ciągle. Więc troszkę dziwi mnie takie podejście. 

Od dwóch dni surf 20/20, dziś zmiana slotów na -> 25. 

Pozdrawiam 🙂

Chyba do mnie skierowane więc odpowiem. Nie, nie korzystam od dłuższego czasu z gosetti.pl. Korzystałem z tego serwisu tylko na początku jego powstania oraz wczoraj lub w niedzielę wykupiłem tam reklamę na serwer mirage1 w celach testowych, aczkolwiek nie było takiej sytuacji bym miał u nich reklamę na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi