Skocz do zawartości
Kacper GOSetti.p

GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

Rekomendowane odpowiedzi

@quesik

Głównie chodzi mi o przykłady serwerów, które ktoś postawił z tydzień temu i przez ten cały czas były puste. Postanowił wykupić reklamę i nagle są efekty. Jeśli większość takich przypadków by się potwierdziła, to można mówić o jakichś efektach. 

Podawanie za przykłady jakiegoś mirage z 1sk2, który już grubo x czasu temu świetnie się miał, bądź nawet takiego surfa, który tutaj też został jako przykład podany, a był to mój serwer który został sprzedany właśnie tam, a miał już swoich stałych graczy i przynajmniej w połowie był rozkręcony, do tego trafił na dość sporą sieć która ma pokaźną społeczność, to nie jest naprawdę problem by taki serwer się zapełnił.

Teraz dużo graczy z bezpłatną wersją gry będzie wchodzić na serwery, niezależnie od tego czym jest gosetti i czy działa. Ja chciałbym zobaczyć realne efekty i przypadki, gdzie faktycznie mogę powiedzieć "no fakt, coś to dało". Przypadki, gdzie serwer stoi pusty i naprawdę ma problem z pozyskaniem graczy. Bo dawanie za przykładów serwerów, które już mają od dawien dawna swoich zwolenników i staż, jest niezbyt mądre. Serwery CSGO same pozyskują graczy i nie potrzebują takich reklam w przeciwieństwie do serwerów 1.6, gdzie bez tego to możesz jedynie śnić o jakimkolwiek ruchu. Ja tylko nie chcę sztucznego szprycowania i karmienia ludzi, by wydawali majątki na reklamy, gdzie to nie przynosi takich efektów jak się opisuje 🙂 

Podawajmy konkrety odzwierciedlające faktyczny wpływ tego serwisu na frekwencję. Nie jakieś bzdury i przypisywanie każdego wzrostu na rzecz gosetti, jeszcze dodatkowo w czasie gdy csgo stał się darmowy. Ja dla przykładu mogę za 5min postawić serwer na którym zrobi się ruch, bez żadnej reklamy i pomocy ludzi. A jeśli bym z automatu kupił reklamę to miałbym przypisać zasługi reklamie? No nie. Pokażmy naprawdę przykłady takie, gdzie widać efekt.

Edytowane przez Marshall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Marshall napisał:

Głównie chodzi mi o przykłady serwerów, które ktoś postawił z tydzień temu i przez ten cały czas były puste. Postanowił wykupić reklamę i nagle są efekty. Jeśli większość takich przypadków by się potwierdziła, to można mówić o jakichś efektach. 

https://gosetti.pl/serwery/145.239.236.15:27015

Ten serwer poszedł lekko do przodu, mimo iż stał totalnie pusty. Nie było na nim graczy, teraz ktoś gra, lecz to serwer do testów i nie ma tam żadnego admina. Porównuje sobie tam cziterów z bazy 1s2k i sprawdzam ilu tak naprawdę lata odpalonych (po Steam ID, które zapisuje) + oczywiście zbieram sobie w pliku osoby non prime. No i dodałem tam SMAC

Lista banów

http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=9&advType=where_banned

https://gosetti.pl/serwery/54.38.134.12:27015

+ to, lecz te modyfikacje ciężko rozkręcić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Qesik 

Powiem Ci tak. Trochę śmieszy mnie informacja ze strony GOSetti o podpisaniu jakiegoś tam mega kontraktu z kimś, dzięki czemu teraz reklamy to już w ogóle będą mega efektowne. Tak, 3 dni po tym jak csgo jest darmowe 🙂 Wystarczyło pomyśleć i wykorzystać ten fakt, bo graczy przybędzie a więc można korzystając z sytuacji sztucznie podbić efekt swojej oferty wmawiając ciemnej masie jakieś tam bajki. No ale dobra, takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

12 minut temu, Qesik napisał:

https://gosetti.pl/serwery/145.239.236.15:27015

Ten serwer poszedł lekko do przodu, mimo iż stał totalnie pusty. Nie było na nim graczy, teraz ktoś gra, lecz to serwer do testów i nie ma tam żadnego admina. Porównuje sobie tam cziterów z bazy 1s2k i sprawdzam ilu tak naprawdę lata odpalonych (po Steam ID, które zapisuje) + oczywiście zbieram sobie w pliku osoby non prime. No i dodałem tam SMAC

Powiedz mi od kiedy stoi serwer i od kiedy zaczął się na nim ruch, w sensie czy głównie po reklamie. No i jeszcze jedna ważna kwestia, czy Ci gracze to są głównie z darmową wersją gry czy płatną? No jak w 70% z darmową, to nie jest to efekt reklamy. Poza tym, wystarczy kilku graczy (2-4) na serwerze, którzy pograją z kilkanaście minut i zaraz pojawią się inni = tak działa csgo.

Edytowane przez Marshall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Marshall napisał:

Powiedz mi od kiedy stoi serwer i od kiedy zaczął się na nim ruch, w sensie czy głównie po reklamie. No i jeszcze jedna ważna kwestia, czy Ci gracze to są głównie z darmową wersją gry czy płatną? No jak w 70% z darmową, to nie jest to efekt reklamy. Poza tym, wystarczy kilku graczy (2-4) na serwerze, którzy pograją z kilkanaście minut i zaraz pojawią się inni = tak działa csgo

1. Serwer powstał we wrześniu, lecz przez długi czas stał prawie że pusty. W ciągu dnia grały może z 4 osoby (4 graczy w ciągu dnia) i piszę to całkowicie szczerze. Ruch zaczął się od zakupu reklamy 

2. To są głownie gracze z darmowej wersji

Nie jestem w stanie Ci potwierdzić, że to 100% ruchu z reklamy, ale wygląda to tak jakby był to ruch z reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Qesik napisał:

1. Serwer powstał we wrześniu, lecz przez długi czas stał prawie że pusty. W ciągu dnia grały może z 4 osoby (4 graczy w ciągu dnia) i piszę to całkowicie szczerze. Ruch zaczął się od zakupu reklamy 

2. To są głownie gracze z darmowej wersji

Nie jestem w stanie Ci potwierdzić, że to 100% ruchu z reklamy, ale wygląda to tak jakby był to ruch z reklamy

Jaka stawka reklamy? I konkretnie od kiedy jest ta reklama?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawka 9zł/dzień (TOP1)

Stoi tam od niedzieli jeśli się nie mylę

@Marshall niestety nie ma i nie było go na GT 😞

Edytowane przez Qesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. W godzinach gdzie najwięcej graczy gra, to jest jakiś ruch. Tak ogółem to nie. Nie wiem czy do GT dodałeś, czy ja coś źle robię, ale chciałem według GT zobaczyć i nie ma tam nawet tego serwera. 

Skoro reklama jest od niedzieli, to ja żadnego ruchu nie widzę większego według gosetti, bo gametrackera nie mogę znaleźć. Nie wiem, no jeśli chodzi o tą niedzielę, to nawet jeszcze jest spadek według ich wykresu 😄 Także no nie wiem, jak za 9zł dziennie to niezłe efekty. Z tego co mówisz to tu żadnej poprawy nie widać, co było to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ta reklama to czarna dziura dla nowych osób w tym temacie. Co z tego, że cssetti działa? CSGO nigdy nie był nawet podobny do 1.6 i żaden pseudo boost nic nie przyniesie. Ja postawiłam nowe serwery, stały puste i nagle zaczynają ludzie grać. Bez żadnej reklamy, list i bóg wie czego... Przecież Wy dajecie się naciągać jakimś oszustom, którzy poprzez działanie cssetti wcisną Wam, że tak samo działa GO, bo to ta sama gra tylko w nowej odsłonie 😂 Nawet jeżeli mają własną nakładkę, to jaki przeciętny gracz będzie wiedział o ich istnieniu, wejdzie na ich stronę i specjalnie pobierze, żeby pomagać im w rozkręcaniu biznesu? 😂😂 W 1.6 też nie każdy wiedział w jaki sposób to działa, często gęsto ludzie dostawali po prostu jakieś przekierowanie z dupy i tyle albo pobierali ich csa z ich zawartością, bo pobieranie 1.6 było mega popularne. Z CSGO już kotki tak nie jest... 😕

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam gdy kobiety biorą się za zarządzanie serwerami i komentowanie czegoś powiązanego z nimi 😐

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KaMix napisał:

Chyba do mnie skierowane więc odpowiem. Nie, nie korzystam od dłuższego czasu z gosetti.pl. Korzystałem z tego serwisu tylko na początku jego powstania oraz wczoraj lub w niedzielę wykupiłem tam reklamę na serwer mirage1 w celach testowych, aczkolwiek nie było takiej sytuacji bym miał u nich reklamę na dłużej.

Przyjacielu! 

Nie, nie do twej osoby. 

2 godziny temu, Marshall napisał:

@quesik

Podawanie za przykłady jakiegoś mirage z 1sk2, który już grubo x czasu temu świetnie się miał, bądź nawet takiego surfa, który tutaj też został jako przykład podany, a był to mój serwer który został sprzedany właśnie tam, a miał już swoich stałych graczy i przynajmniej w połowie był rozkręcony, do tego trafił na dość sporą sieć która ma pokaźną społeczność, to nie jest naprawdę problem by taki serwer się zapełnił.

Teraz dużo graczy z bezpłatną wersją gry będzie wchodzić na serwery, niezależnie od tego czym jest gosetti i czy działa. Ja chciałbym zobaczyć realne efekty i przypadki, gdzie faktycznie mogę powiedzieć "no fakt, coś to dało". Przypadki, gdzie serwer stoi pusty i naprawdę ma problem z pozyskaniem graczy. Bo dawanie za przykładów serwerów, które już mają od dawien dawna swoich zwolenników i staż, jest niezbyt mądre. Serwery CSGO same pozyskują graczy i nie potrzebują takich reklam w przeciwieństwie do serwerów 1.6, gdzie bez tego to możesz jedynie śnić o jakimkolwiek ruchu. Ja tylko nie chcę sztucznego szprycowania i karmienia ludzi, by wydawali majątki na reklamy, gdzie to nie przynosi takich efektów jak się opisuje 🙂 

Podawajmy konkrety odzwierciedlające faktyczny wpływ tego serwisu na frekwencję. Nie jakieś bzdury i przypisywanie każdego wzrostu na rzecz gosetti, jeszcze dodatkowo w czasie gdy csgo stał się darmowy. Ja dla przykładu mogę za 5min postawić serwer na którym zrobi się ruch, bez żadnej reklamy i pomocy ludzi. A jeśli bym z automatu kupił reklamę to miałbym przypisać zasługi reklamie? No nie. Pokażmy naprawdę przykłady takie, gdzie widać efekt.

Hipokryzja i pajacerstwo. Chce przypomnieć, że gdy odbierałem ten "twój serwer" to GT wynosił 8 graczy, a później ktoś usunął mi PRZYPADKIEM GT i się zresetowało =D. Śmieszne jak podpisywanie się pod pluginami nie swej osoby =D 

#NoOffence

12 minut temu, Qesik napisał:

Uwielbiam gdy kobiety biorą się za zarządzanie serwerami i komentowanie czegoś powiązanego z nimi 😐

Karol +1 😄 

#PowracamyDoTematu:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.108:27050

Stawka 8 złotych, robiłem 2 dni temu. 

Edytowane przez Samiec1shot2kill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to gosetti gówno daję, kasa w błoto. Raz doładowałem tam konto za dużą kwotę, zleciłem zrobienie unikat paczki, kupiłem reklamę za duża stawkę i efektów żadnych. Nagle po aktualizacji CS:GO pojawił się nowy dostawca ruchu, super ale dało to coś? Wątpię, pomimo że było milion pobrań tego to i tak efektów nie dawało. Przedwczoraj zakupiłem paczkę Arenki, po włączeniu serwera zaraz zaczęli pojawiać się gracze, pomimo braku wykupionej reklamy na gosetti. Efekty taki jak na GT wyżej, gracze są, ale niewiele jest z Prime. Banów przez te 2 dni już 60 poleciało, więc cziterow nie brakuję. Czy to coś daję? - raczej nie, a jeśli daję to niewiele. Wszyscy praktycznie nonsteam, chociaż to tak samo gracze jak inni. Postawię kolejną arenę na identycznej paczce tylko bez reklamy i dam znać, czy to faktycznie coś daję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Samiec1shot2kill Ale gdzie tu Ty człowieku widzisz hipokryzję? Przecież napisałem, że serwer w połowie rozkręcony, a wiec na 20 slotów te 8 graczy to chyba nie jest zakłamywanie rzeczywistości, dodatkowo nie takie tylko 8, bo z pewnością patrzysz tylko na jakieś najniższe wykresy. Napomniałem tylko, by nie sugerować się aż tak serwerami ze stażem, a przykład Twój podałem na zasadzie wsadzenia serwera do takiej społeczności, chodzi o tą Twoją sieć, a więc niech mi nikt nie wmawia że przy tylu ludziach nie będzie wzrostu frekwencji na surfie.

Poza tym nie chce wchodzić w dyskusje na temat gosseti z ludźmi z 1sk2 ani samymi właścicielami tego serwisu, bo nie uważam by opinie te były obiektywne 🙂

Zależy mi na podawaniu przykładów i ocenie efektów na zasadzie takiej jak już wspomniałem wcześniej kilka razy. Wszyscy nagle kupują reklamy po tym jak csgo jest darmowe, albo po prostu każdy wzrost potrafią przypisać gosseti. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie surf stał przez ponad miesiąc i byli na nim 1/2 gracze - praktycznie pusty nawet po aktualizacji ,a aktualnie jest sporo os i potwierdzają że z gosetti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Marshall napisał:

@Samiec1shot2kill Ale gdzie tu Ty człowieku widzisz hipokryzję? Przecież napisałem, że serwer w połowie rozkręcony, a wiec na 20 slotów te 8 graczy to chyba nie jest zakłamywanie rzeczywistości, dodatkowo nie takie tylko 8, bo z pewnością patrzysz tylko na jakieś najniższe wykresy. Napomniałem tylko, by nie sugerować się aż tak serwerami ze stażem, a przykład Twój podałem na zasadzie wsadzenia serwera do takiej społeczności, chodzi o tą Twoją sieć, a więc niech mi nikt nie wmawia że przy tylu ludziach nie będzie wzrostu frekwencji na surfie.

Poza tym nie chce wchodzić w dyskusje na temat gosseti z ludźmi z 1sk2 ani samymi właścicielami tego serwisu, bo nie uważam by opinie te były obiektywne 🙂

Zależy mi na podawaniu przykładów i ocenie efektów na zasadzie takiej jak już wspomniałem wcześniej kilka razy. Wszyscy nagle kupują reklamy po tym jak csgo jest darmowe, albo po prostu każdy wzrost potrafią przypisać gosseti. 

8-10, nie oszukujmy się max. Może zbyt mocne słowa z mojej strony, lecz mimo wszystko zobacz ostatnie dni, wzrost jest. Rozumiem teraz o co Ci chodziło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Samiec1shot2kill 

Spoko. Ja nie mam zamiaru wszystkich odwodzić od wykupu reklam, ale czytając większość opinii mam wrażenie, że ludzie nie wiedzą jak te serwery funkcjonują. Wzrost graczy jest spowodowany różnymi czynnikami. Tak samo jak wsadzając średnio rozwinięty serwer w sieć ze sporym ruchem, to też przyniesie korzyści. Dodatkowo csgo od paru dni jest darmowy, więc to też swoje robi. A tutaj nagle dziwnym trafem pojawia się temat od gossetii, który według mnie wykorzystuje logiczną sytuację przypływu graczy ze względu na darmową wersję gry i wszystko sprowadza się do zasług z reklam.

Jak ludzie chcą to niech kupują, nie będę na siłę walczył i uświadamiał, że w dużej części jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie (i panie), proszę nie robić offtopu. Przypominam raz jeszcze, że każda osoba może wykupić testową reklamę i sprawdzić efekt. Trudno opierać swoje zdanie jedynie na domysłach, stąd takich opinii nie uważamy za rzetelnych. Do tej pory wypowiedziało się już parę osób posiadających reklamę. Na chłopski rozum te opinie są najtrafniejsze i można z nich uzyskać najwięcej informacji. 

13 tysięcy odświeżeń listy serwerów naprawdę daje efekt, zwłaszcza przy małej ilości reklamowanych serwerów.

Wbrew pojawiającym się opiniom - nasz zwiększony ruch nie jest spowodowany darmowym CS:GO. Jeśli ktoś uważa, że zawarcie tak dużej umowy to kwestia jednego dnia bardzo się myli. A z tego co mi wiadomo cała aktualizacja CS:GO była owiana tajemnicą. 

Edytowane przez Kacper GOSetti.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na to czy ktoś gra na serwerze czy nie to nie jest tylko kwestia reklamy ale też m.in. czy jest i jaka - administracja, paczka, czy znajomi gają, czy trafiliśmy na osoby ,które polubiły serwer i grają na nim cały czas czy tylko wejdą i od razu wychodzą.

Aktualizacja cs go f2p podnosi liczbę graczy albo dokładniej może bo nie musi ale przy top 3 z głosowania widać efekty jak na ss dopiero przy reklamie podniósł się serwer. Osobiście uważam ,że gosetti daje efekty ale jakie to zależy nawet może czasami i od farta.

suf.png

Edytowane przez zorix
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Gosetti takie super zajebiste teraz po aktualizacji CS:GO, która była zapowiadana od jakiegoś czasu. Nagle podpisali umowę i jest 4 krotnie większy ruch na stronie, są efekty, których dawniej nie było przed aktualizacją pomimo większej stawki. Super, karmijcie dalej Gosetti a będzie to co z csseti, 120 zł dziennie za pierwszą pozycję. Miłego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Qesik napisał:

Uwielbiam kiedy hipokryci piszą takie bzdury gdziekolwiek. Kobieta czy nie, często gęsto potrafi zrobić więcej niż przeciętny internetowy burak Twojego pokroju.

• Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy tu pitu-pitu, a cheaterzy prędzej Wam te serwery rozpieprzą nim udławicie się tym efektem przepływu graczy... 🙂 Na miejscu @Samiec1shot2kill zamiast serwera 20/20 przez 24/7 z pełną ilością cheatów, dzieciaków czy z zerową atmosferą wolałbym serwer między 14-16 graczy przez 10h, gdzie ta atmosfera jest 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko chciałbym nadmienić.. błędnym myśleniem jest, że jak się wszystko kupi - a gówno o tym wie, to wszystko się osiągnie.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Nonie napisał:

Wy tu pitu-pitu, a cheaterzy prędzej Wam te serwery rozpieprzą nim udławicie się tym efektem przepływu graczy... 🙂 Na miejscu @Samiec1shot2kill zamiast serwera 20/20 przez 24/7 z pełną ilością cheatów, dzieciaków czy z zerową atmosferą wolałbym serwer między 14-16 graczy przez 10h, gdzie ta atmosfera jest 😉 

Przyjacielu na surfie jest wyjątkowo mało cheaterów, są admini. Jest spora ilość osób młodych, ale jest również spora liczba osób już dojrzałych i starszych. Lecz surf od zawsze charakteryzował się przewagą osób młodszych- tutaj nie ma co się oszukiwać...

Według mnie twoje porównanie jest całkowicie bezsensowne, miałem już się nie udzielać, ale jak widać nadal trzeba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Marshall napisał:

Takim przykładem jest np: serwer, który podałem, lecz sam widziałeś efekt.

Cytat

Nawiązaliśmy stałe partnerstwo z największym na świecie skin changerem. Wraz ze skin changerem każdy gracz ma możliwość zainstalowania naszego dodatku GlobalServerify.

Gracze w większości biorą się z pobierania skin changera, który jest na topowych frazach, czyli mamy wyjaśnienie skąd biorą się gracze

Cytat

Tutaj GT tego serwera: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.201:27195/
Reklama została zakupiona w sobotę, godzinach wieczornych i od razu przyniosła pożądany efekt. Wcześniejsze dni tego serwera nie wyglądały zbyt okazale (mimo aktualizacji). Po dodaniu reklamy ten serwer jako jedyny z czołówki był grywalny całą noc. Dlatego też monitorując poszczególne serwery jesteśmy w pełni przekonani, iż nasze starania przynoszą coraz większy sukces.

Ten serwer był używany jako przykład siły tej reklamy, lecz okazało się, że był tam problem z tzn "pustym" ID gracza po zbanowaniu

+ serwer był już wcześniej popularny

Rozmawiałem na ten temat z @Samiec1shot2kill i napisałem, że nie dziwi mnie wzrost na serwerach CS:GO, ze względu na wyjście darmowej wersji

image.png

Serwer był jednym z pierwszych zaktualizowanych i pierwszego dnia był ogólnodostępny, więc gracze grali dosłownie cały dzień, a liczba cziterów była ogromna, także tak, da się bez reklamy mieć skok graczy na serwerze, jeśli ma on jakiś staż lub/i grają już na nim ludzie (+wiadomo, dostęp dla darmowej wersji gry)

Jeżeli chodzi o surf, to także napisałem, że nie uważam tego za cud reklamy, ponieważ:

https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.238:27060/

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.34:27040/

https://www.gametracker.com/server_info/77.79.225.163:27035/

https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.57:28140/

itd. Można sprawdzić na https://www.gametracker.com/search/csgo/PL/?query=surf 
Wszystkie serwery tego typu poszły w górę po aktualizacji, więc to niekoniecznie musi być efekt tej reklamy

Reklama jest bardziej nastawiona na serwer ogólnodostępne, ponieważ mój serwer COD

http://classicffa.gameme.com/csgo7

Otrzymał skok graczy co widać na ss

image.png

Lecz ta liczba graczy nie jest jakaś duża + nie ma tam adminów, więc zapewne latają odpały + bardzo duża ilość graczy to gracze z darmowej wersji.

Dodam to co pisałem wcześniej,
To serwer testowy, nie -> oficjalny, dlatego nie ma tam admina, a reklamę kupiłem, ponieważ chciałem sprawdzić czy tak naprawdę zdobywanie graczy w taki sposób daje jakiś efekt, poza tym że zwiększa się ich ilość w bazie. Pisałem o tym z innym support i dodałem też, że sprawdzimy jak to się będzie miało w przypadku bardziej skomplikowanej modyfikacji oferującej masę opcji, jak NDM

https://gosetti.pl/serwery/54.38.134.12:27015 (Diablo Mod)

Tutaj jest gorzej, lecz sam wiem z doświadczenia, ze tak rozbudowaną modyfikację, mało kto jeszcze to ogarnia i ma chęć by grać na tego typu serwerze - nie to co w 1.6. Także tutaj reklama totalnie nic nie dała.

COD jest TOP1 na liście płatnej (czyli TOP4 w zakładce), a NDM jest na stawce niższej o 1zł i zajmuje miejsce w przedziale od 2-5 (TOP5-TOP8 w zakładce)

Ja uważam, że reklama mimo takiego skoku nie daje jakiś super efektów i większość z nich jest zauważalna tylko na serwerach z prostą modyfikacją oraz z dostępem dla graczy z darmową wersją gry, lecz po co udostępniać ot tak serwer graczom z darmową wersją skoro wiadomo, że większość z nich to cziterzy? Można bawić się z różnymi zabezpieczeniami, lecz ja jestem zdania, że ważniejsi w takiej sytuacji są stali gracze, którzy po prostu nie chcą się męczyć z takimi osobnikami.

Dodałem też serwer only mirage

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.203:27015/

Tutaj znajduje się wyjaśnienie.

Cały zamysł z zakupem tej reklamy był taki, by sprawdzać graczy w liście banów surcebans 1s2k, bo był to najlepszy sposób by porównać efekt tej reklamy i sprawdzić liczbę cziterów.

Co do pewnych postów,

15 godzin temu, Beskidek napisał:

W 1.6 też nie każdy wiedział w jaki sposób to działa, często gęsto ludzie dostawali po prostu jakieś przekierowanie z dupy i tyle albo pobierali ich csa z ich zawartością, bo pobieranie 1.6 było mega popularne

OD 2013 roku prowadziłem boost pod CS 1.6, który przez pewien czas był dość popularny (potem CsSetti zaczęło korzystać ze śmiesznych praktyk jak TrackerUI modyfikujący plik hosts w plikach systemowych gracza i przekierowujący ruch z mojej domeny na ich adres), więc mam nadzieję, że MOJE DOŚWIADCZENIE (które podobno jest małe), pozwoli mi się wypowiedzieć w tym temacie.

Nie, gracze z CS 1.6 wiedzieli o tym, że taka zakładka sama w sobie istnieje, więc albo nie wiesz o czym piszesz, albo piszesz o czymś innym niż myślisz. Zakładka INTERNET wielu osobom nie działała (wiele osób korzystało na początku z "CS 1.6 by lukasz", itp) i wiele osób szukało rozwiązań szukając tego w internecie, wpisując coś w stylu "brak serwerów w zakładce internet cs 1.6", potem zaczęły powstawać frazy typu "masterserver cs 1.6", itd. Ludzie wiedzieli jak to mniej więcej działa, lecz nie wiedzieli kto nad tym stoi i dlaczego. Z CS 1.6 była też inna sytuacja, bo gra sama w sobie nie jest darmowa i od początku dużo osób korzystało z wersji Non Steam.

Przez pewien okres miałem naprawdę spory ruch we wpisie z szukaniem samych plików od listy, więc jednak ludzie szukali tego sami, a więc mieli o tym jakąś wiedzę. Dodam, że to był już rok 2013-2014, a więc CsSetti już wtedy miało dość sporą bazę graczy + o wiele większe możliwości niż ja.

15 godzin temu, Beskidek napisał:

Nawet jeżeli mają własną nakładkę, to jaki przeciętny gracz będzie wiedział o ich istnieniu, wejdzie na ich stronę i specjalnie pobierze, żeby pomagać im w rozkręcaniu biznesu?

Normalnie, bo tak to też działa.

Większość graczy to gracze ze skin changera, którzy (chyba - mam taką nadzieje) mieli opcję z akceptowaniem instalacji zakładki z listą serwerów, więc oni mają pewnie małe pojęcie o tym i tutaj się zgodzę, lecz jak dobrze wiesz, GoSetti postanowiło wykorzystać fakt rankingu by zdobywać kolejnych graczy

image.png

Najprostszy sposób "manipulacji" ludźmi. Zabawa kolorami + ta smutna buźka oraz tekst by pokazać użytkownikowi, że pobranie ich aplikacji jest super i bardzo dużo daje. Same plusy, zero wad, trzeba pobierać i co robią tacy gracze? Pobierają

https://gosetti.pl/

Proszę sobie sprawdzić ilość punktów w "Promuj". Wiele sieci proponuje ludziom pobieranie ich aplikacji tylko po to by zdobywać kolejne punkty i wtedy te osoby wiedzą co robią/pobierają, bo wszystko mają podane jak na tacy. Takich graczy wbrew pozorom na pewno trochę zdobyli + rozwiązali to w bardzo inteligentny sposób, ponieważ punkty i tak znikają po wygraniu w cotygodniowym losowaniu.

5 godzin temu, suppatimo napisał:

Ja tylko chciałbym nadmienić.. błędnym myśleniem jest, że jak się wszystko kupi - a gówno o tym wie, to wszystko się osiągnie.

Jako jeden z pierwszych informowałem jak działa gosetti gdy dodali temat na forum.

Trochę tam przesadziłem, bo potem okazało się, że użytkownik sam akceptował instalację tego, więc poniosło mnie pisząc cały ten post, lecz wydaje mi się, że już jako pierwszy alarmowałem, a potem też SPRAWDZAŁEM efekt tej reklamy i wtedy efekt przez długi czas był.
Rozmawiałem też o dalszym rozwoju GoSetti, lecz w końcu znaleziony został przez nich lepszy sposób, który po długim czasie w końcu zadziałał = duży skok graczy (skok graczy - nie samej reklamy).

Teraz chciałem sprawdzić efekt, a dopiero potem go skomentować. Nie spodziewałem się jednak, że dostanę dwie zupełnie różne opinie z tej samej strony

18 godzin temu, Marshall napisał:

Podawajmy konkrety odzwierciedlające faktyczny wpływ tego serwisu na frekwencję

16 godzin temu, Beskidek napisał:

Przecież ta reklama to czarna dziura dla nowych osób w tym temacie. Co z tego, że cssetti działa? CSGO nigdy nie był nawet podobny do 1.6 i żaden pseudo boost nic nie przyniesie. Ja postawiłam nowe serwery, stały puste i nagle zaczynają ludzie grać. Bez żadnej reklamy, list i bóg wie czego... Przecież Wy dajecie się naciągać jakimś oszustom, którzy poprzez działanie cssetti wcisną Wam, że tak samo działa GO, bo to ta sama gra tylko w nowej odsłonie

Uważam, że właściciele serwerów, którym zależy na samych graczach, a nie rankingu i kasie, będą utrudniać (nie blokować) dostęp graczom z darmową wersją gry, ponieważ w takiej postaci nie daje to super efektów, poza skokiem graczy, który można porównać do botów na serwerze. Oczywiście taki rodzaj blokady niekoniecznie musi pasować do każdej modyfikacji ze względu na sam jej typ, np: Surf nie jest tym samym co Mirage.

No i na koniec dodam, że Kacper powinien się cieszyć z ruchu w temacie, a nie narzekać na komentowanie efektu o którym sam wspominał. Każdy tutaj dobrze wie, że zależy im na rozgłosie, a wbrew pozorom takie tematy dają go dość dużo.

Mam nadzieję, że wszystko zostało dokładnie przeze mnie wyjaśnione i nie ma tu żadnych nieścisłości. Proszę wybaczyć mi błędy znalezione w poście i liczę że zostanę poprawiony 🙂

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Qesik dziękujemy za tak wyczerpującą opinię opartą na wiedzy oraz własnych spostrzeżeniach odnośnie działania naszej reklamy. 

Edit: Według moich spostrzeżeń przy rozkręcaniu serwera raczej bardziej potrzebny jest rozgłos i zapełnienie. Wtedy po czasie można zrobić serwer only prime i ustabilizować sytuację. O tyle opłacalna taktyka, gdyż wiadomo jak ciężko rozkręcić serwer bez żadnych graczy. 

Edytowane przez Kacper GOSetti.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Samiec1shot2kill napisał:

Przyjacielu na surfie jest wyjątkowo mało cheaterów, są admini. Jest spora ilość osób młodych, ale jest również spora liczba osób już dojrzałych i starszych. Lecz surf od zawsze charakteryzował się przewagą osób młodszych- tutaj nie ma co się oszukiwać...

Mój drogi, nie chodziło mi stricte o samego w sobie surf'a (mogłeś to źle zrozumieć ze względu na to, że podałem 20 slotów, przepraszam), lecz ogólnie o prowadzenie serwerów. Moim zdaniem ktoś taki jak Ty marnuje się na sieci 1s2k, bo jak chcesz to potrafisz dyskutować i być sympatycznym człowiekiem 🙂 

4 godziny temu, Qesik napisał:

(potem CsSetti zaczęło korzystać ze śmiesznych praktyk jak TrackerUI modyfikujący plik hosts w plikach systemowych gracza i przekierowujący ruch z mojej domeny na ich adres)

I właśnie dlatego cssetti powinno dostać pozew za nieuczciwe działanie. Dziwię się, że tego nie zgłosiłeś. Dłuższa moja wypowiedź na ten temat tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi