Skocz do zawartości
Kacper GOSetti.p

GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło już 12 dni od update CS:GO a więc można wyciągnąć pewne wnioski. Czy reklama faktycznie działa, czy wzrost na serwerach to wynik aktualizacji? Zademonstruję poniżej poszczególne przykłady serwerów, które obiektywnie to zobrazują.

Na początek zobaczmy, czy aktualizacja wpłynęła znacząco na czołowe i najbardziej stabilne serwery w Polsce:

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.95:27015/
Obecny ranking: 24
Obraz sytuacji: 
ovb2LFU.jpg
Jak widać serwer w żaden sposób nie odczuł aktualizacji - nie przełożyła się ona na ilość graczy.

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.43:27015/
Obecny ranking: 126
Obraz sytuacji: 
5xdd6XO.jpg
Tutaj także nie widać efektów aktualizacji, serwer stoi stabilnie tak jak wcześniej stał mimo iż jest to SURF, a pojawiły się głosy, że tutaj najłatwiej o nowych graczy.

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/
Obecny ranking: 51
Obraz sytuacji:
tZdEHEn.jpg
Kolejny stabilny serwer z czołówki, który nie odnotował żadnych zmian. 

Teraz zaprezentuję serwery, które posiadały u nas reklamę, lecz im się już skończyła. Zobrazuje to jak wygląda zapełnienie z, a jak bez reklamy:

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.108:27050/
Obecny ranking: 214
Obraz sytuacji: 
Z1COPAn.jpg
W zaznaczonym miejscu skończyła się reklama. Widać gwałtowny spadek zapełnienia. O tym serwerze wcześniej wspomniano tutaj:

W dniu 11.12.2018 o 19:33, Samiec1shot2kill napisał:

PowracamyDoTematu:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.108:27050

Stawka 8 złotych, robiłem 2 dni temu. 

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.0.162:27051/
Obecny ranking: 1801
Obraz sytuacji: 
R1h9NEJ.jpg
W zaznaczonym miejscu widać koniec reklamy TOP4, jak duży efekt ona dawała można samemu sprawdzić. Wcześniej ten serwer został wrzucony tutaj przez @zorix.

A teraz zademonstruję przykłady serwerów posiadających reklamę, których ranking podczas jej trwania wzrósł blisko dwukrotnie:

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.68:27015/
Obecny ranking: 168
Obraz sytuacji:
hmVwFbk.jpg
Serwer stale posiada reklamę na naszym serwisie od dłuższego czasu. Efekt i w rankingu i zapełnieniu jest widoczny gołym okiem, nie można mieć co do tego żadnych zastrzeżeń.

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125/
Obecny ranking: 674
Obraz sytuacji: 
F2a96qS.png
Na serwer zakupiono reklamę 7 dni temu (przypominam, iż aktualizacja miała miejsce 12 dni temu). Efekt? Zdecydowanie! 

Jest to naprawdę wycinek z paru serwerów przez nas monitorowanych. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii, lecz osobiście zachęcam do wypróbowania efektów. Zakup reklamy w ramach testu za 21 zł nie jest kosztowną inwestycją, a jak widać warto ją mieć. Dopóki ilość serwerów na liście nie jest zbyt duża efekty są naprawdę spore, dzięki czemu najwięcej korzystają osoby z obecnie aktywną reklamą

W razie pytań pozostaję do dyspozycji tutaj lub prywatnie na GG: 64044029

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Teraz zaprezentuję serwery, które posiadały u nas reklamę, lecz im się już skończyła. Zobrazuje to jak wygląda zapełnienie z, a jak bez reklamy:

Obraz sytuacji: 
Z1COPAn.jpg
W zaznaczonym miejscu skończyła się reklama. Widać gwałtowny spadek zapełnienia. O tym serwerze wcześniej wspomniano tutaj:

@zorix

Sory ziomuś, ale nie przypisuj sobie tej zasługi, skoro serwer był reklamowany na innych forach, u Youtuberów itp. Codziennie byli praktycznie dostępni admini, którzy grali i pilnowali porządku na serwerze. To po pierwsze, po drugie nie wiem czy zauważyłeś, ale na większości serwerów nie działało prawidłowo GT, bugowało się ciągle i było 32/32 przez parę godzin, pomimo że na serwerze było np 20/30 graczy. Kupiłem tą reklamę za środki z portfela, które miałem tam od paru miesięcy (możesz przecież sprawdzić) tylko po to, żeby sprawdzić Wasze usługi. Przez dwa dni, wchodząc raz, dwa razy na serwer pytałem graczy skąd o nim wiedzą, to średnio 5/30 osób było z tego waszego super dodatku. Czy warto wydawać tyle pieniędzy na taką reklamę? Moim zdaniem nie, ale to tylko moja ocena.

Ps. Pozdrawiam ludzi którzy karmią gosetti, za rok, może dwa będzie to samo co z csseti. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uWujka nie ma przypadkiem only prime w ciągu dnia?

1s2k mirage

image.png

Z tego co wiem, mieli w czasie spadków only prime, a potem go wyłączyli (mieli w nazwie PRIME + tak mi napisano). Teraz serwer jest ogólnodostępny 

I tak jak napisałem, reklama daje coś w przypadku serwerów, które nie mają blokady dla darmowej wersji gry, a więc fajnie jakby pojawiały się przykłady serwerów non prime, a nie prime, bo logicznym jest, że w takiej sytuacji efekt nie będzie ten sam.

Serwer gdzie są admini + ma reklamę + jest only prime. Reklama kupiona za 6zł/dzień i ma już około 9-10 dni

image.png

Jak widać, sytuacja podobna do uwujka

Edytowane przez Qesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, pcku napisał:

Sory ziomuś, ale nie przypisuj sobie tej zasługi, skoro serwer był reklamowany na innych forach, u Youtuberów itp. Codziennie byli praktycznie dostępni admini, którzy grali i pilnowali porządku na serwerze. To po pierwsze, po drugie nie wiem czy zauważyłeś, ale na większości serwerów nie działało prawidłowo GT, bugowało się ciągle i było 32/32 przez parę godzin, pomimo że na serwerze było np 20/30 graczy. Kupiłem tą reklamę za środki z portfela, które miałem tam od paru miesięcy (możesz przecież sprawdzić) tylko po to, żeby sprawdzić Wasze usługi. Przez dwa dni, wchodząc raz, dwa razy na serwer pytałem graczy skąd o nim wiedzą, to średnio 5/30 osób było z tego waszego super dodatku. Czy warto wydawać tyle pieniędzy na taką reklamę? Moim zdaniem nie, ale to tylko moja ocena.

Ps. Pozdrawiam ludzi którzy karmią gosetti, za rok, może dwa będzie to samo co z csseti. 

Dziwne, że w momencie dodania reklamy właśnie u nas serwer poszedł w górę, a wtedy gdy się skończyła ostro podpadł. Czyżby reklama na Youtube działała tylko wtedy gdy jest aktywna u nas? Z tego wynika Pana post. Akurat Pana serwer obserwowałem z niezwykle dokładnie każdego dnia, ruch się skończył wraz z reklamą.

Rozumiem oburzenie związane z tym tematem

aczkolwiek całkowite umniejszanie naszej reklamie jest po prostu niesmaczne. Wbijanie szpilek nie ma sensu, bo za jakiś czas na pewno znów się spotkamy i przypomnę Panu o tym poście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę od początku, a zarazem skończę swój udział w tym temacie, lecimy:

Arenki, które rzekomo miały 3 dni (1 post autorstwa Kacpra) tak naprawdę istnieją kilka lat, nastąpiła jedynie zmiana IP. Więc to jest wprowadzanie w błąd w jakimś stopniu. 

5 godzin temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125/
Obecny ranking: 674
Obraz sytuacji: 
F2a96qS.png
Na serwer zakupiono reklamę 7 dni temu (przypominam, iż aktualizacja miała miejsce 12 dni temu). Efekt? Zdecydowanie! 

Mija się to lekko z prawdą. Czemu?

Serwer posiadał ataki, leży na etopie, wcześniej miał 16 slotów= był praktycznie zapełniony. W okresie gdy widać drastyczny spadek 12dni był atakowany tym razem ze strony byłego opiekuna, który wgrał syf na przyszłość. 

5 godzin temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Obraz sytuacji: 
Z1COPAn.jpg

Na tym serwerze był wcześniej wykorzystywany bug o którym napisał wyżej chociażby sam @pcku.

12 minut temu, Qesik napisał:

1s2k mirage

image.png

Z tego co wiem, to mieli w czasie spadków only prime, a potem go wyłączyli (mieli w nazwie PRIME + tak mi napisano). Teraz serwer jest ogólnodostępny 

I tak jak napisałem, reklama daje coś w przypadku serwerów, które nie mają blokady dla darmowej wersji gry, a więc fajnie jakby pojawiały się przykłady serwerów non prime, a nie prime, bo logicznym jest, że w takiej sytuacji efekt nie będzie ten sam.

Serwer gdzie są admini + ma reklamę + jest only prime. Reklama kupiona za 6zł/dzień i ma już około 9-10 dni

image.png

"tymczasowo wyłączone zostało kickowanie graczy f2p w godzinach nocnych, ponieważ wygląda na to że rozpoznawanie licencji na grę nie działa prawidłowo w przypadku osób, które zakupiły Prime Upgrade", lecz posiadają ograniczenia, inne traktowanie widoczne w temacie https://uwujka.pl/topic/13288-serwery-uwujkapl-changelog/?page=4

Podsumowując:

W jakimś stopniu reklama działa, lecz spadły sporo zarobki- dla mnie jest to zbyt odrażająca kwestia. Według Pana Kacpra "nowa fala graczy póki co się bardziej bawi możliwością gry", być może i tak jest. Wypada czekać. 🙂 

Edytowane przez Samiec1shot2kill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Qesik napisał:

1s2k mirage

image.png

Z tego co wiem, mieli w czasie spadków only prime, a potem go wyłączyli (mieli w nazwie PRIME + tak mi napisano). Teraz serwer jest ogólnodostępny 

image.png

My dostarczamy graczy zarówno PRIME jak i NON-PRIME. Nasza reklama nie ma wpływu na to, czy właściciele blokują część ruchu czy też nie. W podanych przeze mnie serwerach nie było żadnego wzrostu zapełnienia (te bez reklamy) a to było głównie zarzucane od początku istnienia tego tematu. Serwery wcale nie odnotowały wzrostu graczy, co najbardziej ukazują najstabilniejsze polskie serwery.

Serwery only Prime na dłuższą metą nie mają sensu, gdyż ilość graczy NP będzie coraz większa i z czasem podział proporcjonalny będzie podobny jak w 1.6. 

6 minut temu, Samiec1shot2kill napisał:

Serwer posiadał ataki, leży na etopie, wcześniej miał 16 slotów= był praktycznie zapełniony. W okresie gdy widać drastyczny spadek 12dni był atakowany tym razem ze strony byłego opiekuna, który wgrał syf na przyszłość.

Ten serwer także obserwowałem, więc skoro od razu po atakach podniósł się do swojej rekordowej pozycji w historii to jednak uważam to za duży sukces reklamy. Bez reklamy taki proceder nigdy nie mógłby mieć miejsca. 

9 minut temu, Samiec1shot2kill napisał:

Na tym serwerze był wcześniej wykorzystywany bug o którym napisał wyżej chociażby sam @pcku.

Jednak graczy w tym samym czasie było bardzo dużo, w tym momencie gra ich kilku w godzinach szczytu. Poza tym jest reklama na YT jak wspomniał to @pcku, więc graczy aż tyle nie powinno ubyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Ten serwer także obserwowałem, więc skoro od razu po atakach podniósł się do swojej rekordowej pozycji w historii to jednak uważam to za duży sukces reklamy. Bez reklamy taki proceder nigdy nie mógłby mieć miejsca. 

Polecam bliżej zapoznać się z działaniem serwerów. Przykładem może być mirage z 1s2k (jeszcze za czasów bez reklamy). Aczkolwiek nigdzie również nie zarzuciłem, że reklama nic nie dała. 

11 minut temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Jednak graczy w tym samym czasie było bardzo dużo, w tym momencie gra ich kilku w godzinach szczytu. Poza tym jest reklama na YT jak wspomniał to @pcku, więc graczy aż tyle nie powinno ubyć. 

Ale Panie Kacprze, sam Pan kiedyś pisał, że reklamy streamerów, youtuberów to jedynie efekt jedno dniowy 😂. Poza tym mówię tutaj o Bugu, również zauważyłem, że od 2-3 dni został on naprawiony :]  

@Qesik prędzej by to poprawnie opisał, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiesz. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Samiec1shot2kill napisał:

Arenki, które rzekomo miały 3 dni (1 post autorstwa Kacpra) tak naprawdę istnieją kilka lat, nastąpiła jedynie zmiana IP. Więc to jest wprowadzanie w błąd w jakimś stopniu. 

Nikt nie został wprowadzony w błąd. Ja pokazałem jedynie moment zakończenia reklamy z pełną rozwagą tego co robię. Serwer po zmianie IP wystrzelił z ostrej rury po czym tak samo szybko opadł. I nigdzie nie sugerowane były 3 dniowe serwery, także proszę nie przeinaczać moich słów.

6 minut temu, Samiec1shot2kill napisał:

Polecam bliżej zapoznać się z działaniem serwerów. Przykładem może być mirage z 1s2k (jeszcze za czasów bez reklamy). Aczkolwiek nigdzie również nie zarzuciłem, że reklama nic nie dała. 

Działanie serwerów jest mi znane, siedzę w tym od kilku lat. Przykładem czego? Manipuluje Pan faktami przyrównując 2 letni zapełniony serwer do stosunkowo świeżego z małą ilością graczy. 

9 minut temu, Samiec1shot2kill napisał:

Ale Panie Kacprze, sam Pan kiedyś pisał, że reklamy streamerów, youtuberów to jedynie efekt jedno dniowy 😂. Poza tym mówię tutaj o Bugu, również zauważyłem, że od 2-3 dni został on naprawiony :] 

Skoro potwierdził Pan, że jednodniowy efekt to dlaczego utrzymywał zapełnienie tydzień? Tłumaczenie "BUG GT" jest najprostszym przerzuceniem informacji na niekorzystne, bo: https://gosetti.pl/serwery/145.239.237.108:27050. Nasze wykresy jednak ukazują bardzo podobne maksymalne zapełnienie, bez bugu z GT.

2 godziny temu, pcku napisał:

Przez dwa dni, wchodząc raz, dwa razy na serwer pytałem graczy skąd o nim wiedzą, to średnio 5/30 osób było z tego waszego super dodatku. 

99% graczy albo nie jest świadoma zainstalowania GlobalServerify albo nie wie do czego służy i jak działa. Gracz tego dodatku w żaden sposób nie widzi i nie jest w stanie ocenić jak trafił na serwer, po prostu zrobił connect z listy w grze. Mi zapewne nie udałoby się znaleźć ani jednego takiego gracza, ale skoro Pan za każdym razem miał około 5 osób świadomych tego to jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Chciałem Pana uświadomić przed przyszłościowym wypisywaniem tego typu informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal nie rozumiem po co na siłę chcesz wmówić ludziom że gosetti daję duże efekty? Specjalnie dla Ciebie zaznaczyłem miejsce, odkąd występował bug, czyli zamalowane na niebiesko pole to bug GT. dla Kacperka.png
To tak ciężko zrozumieć? Chociażby nawet ten serwer miał ten sam problem, bo obserwowałem go specjalnie jak i parę inncyh np https://www.gametracker.com/server_info/46.242.130.39:27015/  Znaczna część adminów, oraz użytkownicy forum mogą śmiało stwierdzić, że faktycznie był BUG od tego czasu co zaznaczyłem. 

Myślę że czerwona kreska uświadomi Ci po ile osób grało wcześniej gdy nie było BUGU a obecnie, twoim zdaniem spadek o 2-3 graczy to efekt skończenia się reklamy? Nie sądzę, myślę że jest to normalny czynnik. 

14 minut temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Skoro potwierdził Pan, że jednodniowy efekt to dlaczego utrzymywał zapełnienie tydzień? Tłumaczenie "BUG GT" jest najprostszym przerzuceniem informacji na niekorzystne, bo: https://gosetti.pl/serwery/145.239.237.108:27050. Nasze wykresy jednak ukazują bardzo podobne maksymalne zapełnienie, bez bugu z GT.

Z tego co zauważyłem to ilość graczy była identyczna jak na gametracku, czyżby przypadek skoro przez 8 godzin liczba graczy na gosetti jak i zarówno na gametracku się nie zmieniała? 

17 minut temu, Kacper GOSetti.p napisał:

99% graczy albo nie jest świadoma zainstalowania GlobalServerify albo nie wie do czego służy i jak działa. Gracz tego dodatku w żaden sposób nie widzi i nie jest w stanie ocenić jak trafił na serwer, po prostu zrobił connect z listy w grze. Mi zapewne nie udałoby się znaleźć ani jednego takiego gracza, ale skoro Pan za każdym razem miał około 5 osób świadomych tego to jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Chciałem Pana uświadomić przed przyszłościowym wypisywaniem tego typu informacji.

Mam rozumieć że dodatek bierze się z DUPY, instaluję się sam i gracz nie jest świadomy jego posiadania, działania, i nie wie co pobiera, skoro jest wszystko opisane jak działa itp? "Mi zapewne nie udałoby się znaleźć ani jednego takiego gracza" sam sobie zaprzeczasz, jak gracze nie są świadomi tego co pobierają? 

Rozumiem że przyznałeś się do braku efektów działania reklamy na serwerach z długim stażem? Ale co ma piernik do wiatraka? Skoro reklama jest taka świetna i tak świetnie działa to dlaczego nie widać efektów na serwerach z długim stażem? Reklama zaczęła nagle działać po wielkich zmianach valve, skoro przybyło trzykrotnie graczy. Efektów przed aktualizacją nie było.... 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem nie odpowiadać, lecz dla sprostowania grzecznie:

Nikt nie został wprowadzony w błąd. Ja pokazałem jedynie moment zakończenia reklamy z pełną rozwagą tego co robię. Serwer po zmianie IP wystrzelił z ostrej rury po czym tak samo szybko opadł. I nigdzie nie sugerowane były 3 dniowe serwery, także proszę nie przeinaczać moich słów.

"Serwer powstał 3 dni temu:
image.png"

Czytał Pan to co pisał? 😉 

Działanie serwerów jest mi znane, siedzę w tym od kilku lat. Przykładem czego? Manipuluje Pan faktami przyrównując 2 letni zapełniony serwer do stosunkowo świeżego z małą ilością graczy. 

Stosunkowo świeży serwer to według mnie taki serwer co ma maksymalnie 3-4 miesiące, a ilość graczy maksymalnie wynosi 10. Ten serwer stoi ponad pół roku (jak i nie kilka miesięcy więcej). Ciągle posiadał 16 slotów, 64 TR (co odpycha graczy). I był mimo wszystko full. Informacja od PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA "Serwer ma około 15 miesięcy"

Proszę porównać GT oraz Pański wykres, dodatkowo proponuję odpalić niekiedy cs'a i wejść na randomowy serwer z reklamy (ten nowszy). Bo z tego co udało się wywnioskować było kilku graczy gdy pisało 30/30. 

Tyle z moich wypocin, zaznaczę jeszcze raz:

W jakimś stopniu reklama działa, lecz spadły sporo zarobki- dla mnie jest to zbyt odrażająca kwestia. Według Pana Kacpra "nowa fala graczy póki co się bardziej bawi możliwością gry", być może i tak jest. Wypada czekać.  

Miłego wieczorku. 🙂 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pcku Rozumiem, że winna jest aktualizacja cs:go, bug GT, bug gosetti, reklama YT, brak adminów i sprzedaż serwera? Mówi Pan, że reklama nie działa po czym deklaruje, iż za rok gosetti będzie wyglądało tak jak cssetti. Wątpię, by niedziałający produkt aż tak się wybił proszę Pana.

5 minut temu, pcku napisał:

Mam rozumieć że dodatek bierze się z DUPY, instaluję się sam i gracz nie jest świadomy jego posiadania, działania, i nie wie co pobiera, skoro jest wszystko opisane jak działa itp? "Mi zapewne nie udałoby się znaleźć ani jednego takiego gracza" sam sobie zaprzeczasz, jak gracze nie są świadomi tego co pobierają? 

Pobieranie ze strony to nie jest nasz główny ruch. Bezpośrednich pobrań ze strony jest tak naprawdę niewiele w porównaniu do innych źródeł. Postaram się Panu to bardziej uświadomić.

Naszym głównym źródłem ruchu są gracze pobierający CS 1.6  Non Steam oraz CS:GO skin changer. Osoby pobierające te programy podczas instalacji dostają informację, czy wyrażają zgodę na pobranie GlobalServerify - zdecydowana większość nie odznacza tego przycisku. Gracz instaluje nasz dodatek przy okazji, nie zwracając na niego najmniejszej uwagi. Dlatego też napisałem, że 99% osób nie jest uświadomionych lub nie wie co robi ów dodatek. Jest to nawiązanie do Pana słów o tych stałych 5 graczach z naszej reklamy, którzy byli w pełni świadomi skąd się wzięli i dlaczego. Więc jeśli dyskutujemy to proszę poważnie, bez tego typu historii. 😉

18 minut temu, pcku napisał:

Rozumiem że przyznałeś się do braku efektów działania reklamy na serwerach z długim stażem? Ale co ma piernik do wiatraka? 

Tego kompletnie nie rozumiem skąd wziął Pan taką informację, dyskusja dotyczyła odbudowy serwera po atakach a nie skuteczności reklamy w zależności od stażu serwera.

19 minut temu, pcku napisał:

Skoro reklama jest taka świetna i tak świetnie działa to dlaczego nie widać efektów na serwerach z długim stażem? Reklama zaczęła nagle działać po wielkich zmianach valve, skoro przybyło trzykrotnie graczy. Efektów przed aktualizacją nie było.... 

Tutaj odpowiedź jest akurat bardzo prosta - bo te serwery nie posiadają i nie posiadały reklamy u nas. Zapewne właściciele wychodzą z założenia, iż osiągnęli swój własny cel i nie potrzebują się u nas reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://web.archive.org/web/20180317191140/https://gosetti.pl/ 17 marzec, czyli 3 miesiące po otwarciu. Aż tyle pobrań? 600 tysięcy w 3 miesiące, a w  ciągu pozostałych 9 miesięcy tylko 400 tysięcy? Powiem Ci że dawniej lesze statystyki były niż dziś..... Usuń jedynkę przed liczbą pobrań i porozmawiamy. Pozdrawiam 

statystyki.png

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, pcku napisał:

https://web.archive.org/web/20180317191140/https://gosetti.pl/ 17 marzec, czyli 3 miesiące po otwarciu. Aż tyle pobrań? 600 tysięcy w 3 miesiące, a w  ciągu pozostałych 9 miesięcy tylko 400 tysięcy? Powiem Ci że dawniej lesze statystyki były niż dziś..... Usuń jedynkę przed liczbą pobrań i porozmawiamy. Pozdrawiam 

statystyki.png

10 minut temu pytał mnie Pan na PW kiedy powstał serwis. Po co próbuje Pan w ten sposób działać?

Prace i zbieranie bazy graczy rozpoczęło się w styczniu 2017 roku a oficjalny start 18 stycznia 2018. To samo przed chwilą Panu odpisałem.

Był to mój ostatni komentarz, nie ma sensu prowadzić z Panem dalszej dyskusji skoro pyta Pan na PW o informacje by w temacie je celowo przeinaczyć, smutne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kacper GOSetti.p napisał:

10 minut temu pytał mnie Pan na PW kiedy powstał serwis. Po co próbuje Pan w ten sposób działać?

Prace i zbieranie bazy graczy rozpoczęło się w styczniu 2017 roku a oficjalny start 18 stycznia 2018. To samo przed chwilą Panu odpisałem.

Był to mój ostatni komentarz, nie ma sensu prowadzić z Panem dalszej dyskusji skoro pyta Pan na PW o informacje by w temacie je celowo przeinaczyć, smutne.

Nie bez powodu pytałem. Jestem w stanie twierdzić że statystyki nie są prawie, obserwowałem to przez jakiś czas. Zbieranie bazy graczy poszło tak dobrze przez rok? Ci gracze skąd byli, skoro nikt z Nas o tym nie wiedział itp, czyżby to byli twoi znajomi? Nie sądzę. Dawniej gdy były lepsze statystyki nie było efektów, a teraz po aktualizacji Valve nagle zasługa gosetti? Śmieszne. Mógłbym każde zdanie osobno rozwinąć, zacytować, ale po co, skoro nie z tego nie wyniknie. Miłego wieczoru! 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, pcku napisał:

Nie bez powodu pytałem. Jestem w stanie twierdzić że statystyki nie są prawie, obserwowałem to przez jakiś czas. Zbieranie bazy graczy poszło tak dobrze przez rok? Ci gracze skąd byli, skoro nikt z Nas o tym nie wiedział itp, czyżby to byli twoi znajomi? Nie sądzę. Dawniej gdy były lepsze statystyki nie było efektów, a teraz po aktualizacji Valve nagle zasługa gosetti? Śmieszne. Mógłbym każde zdanie osobno rozwinąć, zacytować, ale po co, skoro nie z tego nie wyniknie. Miłego wieczoru! 

Wszystko opisane ma Pan w moim poście 2 razy UP, czas przeczytać i zrozumieć a nie kłamać na każdym możliwym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Wszystko opisane ma Pan w moim poście 2 razy UP, czas przeczytać i zrozumieć a nie kłamać na każdym możliwym kroku.

Ehhh argumenty się kończą... 

Zrób tak: Odinstaluj globalserverify, pobierz cs 1.6 non steam, szukaj informacji gdzieś gdzie jest napisane że będzie instalowany dodatek do CS:GO 

Ślepy jestem czy nie widzę? 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, pcku napisał:

Zrób tak: Odinstaluj globalserverify, pobierz cs 1.6 non steam, szukaj informacji gdzieś gdzie jest napisane że będzie instalowany dodatek do CS:GO 

Skoro wcześniejsze posty nie wystarczają odsyłam tutaj. Jeśli dalej są wątpliwości to zapraszam na GG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Minęło już 12 dni od update CS:GO a więc można wyciągnąć pewne wnioski. Czy reklama faktycznie działa, czy wzrost na serwerach to wynik aktualizacji? Zademonstruję poniżej poszczególne przykłady serwerów, które obiektywnie to zobrazują.

7 godzin temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Naszym głównym źródłem ruchu są gracze pobierający CS 1.6  Non Steam oraz CS:GO skin changer. Osoby pobierające te programy podczas instalacji dostają informację, czy wyrażają zgodę na pobranie GlobalServerify - zdecydowana większość nie odznacza tego przycisku. Gracz instaluje nasz dodatek przy okazji, nie zwracając na niego najmniejszej uwagi. Dlatego też napisałem, że 99% osób nie jest uświadomionych lub nie wie co robi ów dodatek. Jest to nawiązanie do Pana słów o tych stałych 5 graczach z naszej reklamy, którzy byli w pełni świadomi skąd się wzięli i dlaczego. Więc jeśli dyskutujemy to proszę poważnie, bez tego typu historii. 😉

Minęło w cholerę czasu i wnioski można wyciągnąć takie, że przy jakiejkolwiek współpracy, a przede wszystkim tak wysoko postawionej powinno się mieć jakiekolwiek wzmianki na stronach od partnerze, bądź drugiej stronie współpracy. Ani na skinchangerze takiej nie ma, ani na żadnym z dwóch powyżej wymienionych boostów. Na stronie GOSetti można ściągnąć nakładkę, ale nikt tego nie zrobi, bo jest jasno napisane, co to i przede wszystkim kto poleci na "rzekomo darmowe głosy"? Większość ludzi, którzy w tym siedzą i są na tej liście, to nie są jakieś dzieci. Zresztą, aby coś zainstalować trzeba najpierw w to kliknąć, wiedzieć co to i to zainstalować. Nawet największy retard nie kliknie czegoś, co pobrało mu się za przeproszeniem z dupy, gdyby był ślepy i kompletnie nie zauważył znaczka do odznaczenia. 

Gdybyście byli choć trochę rozgarnięci i nie mieli nic do ukrycia, zaproponowalibyście głupie 5zł na test reklamy, aby zbić nasze wątpliwości. Wy w zamian każecie to koniecznie kupić. Nie mówię, żeby każdemu rozdawać coś za free, ale osoby, które miały z tym serwisem styczność również potrafią wyrazić negatywną opinię, więc jednak coś za tym idzie. Nie rozumiem po co robić z ludzi kretynów i zbijać kokosy, skoro z CSSetti już macie mega zysk. Aż tak Wam mało w odbycie?

No jakby to kuźwa działało, to aż bym Wam reklamę zrobiła xD No, ale wiem, że to nie ma prawa działać. 😄 

• Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Beskidek napisał:

Minęło w cholerę czasu i wnioski można wyciągnąć takie, że przy jakiejkolwiek współpracy, a przede wszystkim tak wysoko postawionej powinno się mieć jakiekolwiek wzmianki na stronach od partnerze, bądź drugiej stronie współpracy. Ani na skinchangerze takiej nie ma, ani na żadnym z dwóch powyżej wymienionych boostów. Na stronie GOSetti można ściągnąć nakładkę, ale nikt tego nie zrobi, bo jest jasno napisane, co to i przede wszystkim kto poleci na "rzekomo darmowe głosy"? Większość ludzi, którzy w tym siedzą i są na tej liście, to nie są jakieś dzieci. Zresztą, aby coś zainstalować trzeba najpierw w to kliknąć, wiedzieć co to i to zainstalować. Nawet największy retard nie kliknie czegoś, co pobrało mu się za przeproszeniem z dupy, gdyby był ślepy i kompletnie nie zauważył znaczka do odznaczenia. 

Gdybyście byli choć trochę rozgarnięci i nie mieli nic do ukrycia, zaproponowalibyście głupie 5zł na test reklamy, aby zbić nasze wątpliwości. Wy w zamian każecie to koniecznie kupić. Nie mówię, żeby każdemu rozdawać coś za free, ale osoby, które miały z tym serwisem styczność również potrafią wyrazić negatywną opinię, więc jednak coś za tym idzie. Nie rozumiem po co robić z ludzi kretynów i zbijać kokosy, skoro z CSSetti już macie mega zysk. Aż tak Wam mało w odbycie?

No jakby to kuźwa działało, to aż bym Wam reklamę zrobiła xD No, ale wiem, że to nie ma prawa działać. 😄 

Prosiłbym Panią o zachowanie większej kultury jeśli mamy prowadzić dyskusję. Od początku serwisu rozdaliśmy zainteresowanym wiele testowych reklam oraz wiele reklam zostało objętych promocjami. Nie możemy na zawołanie rozdawać darmowych reklam, gdyż jest to niesprawiedliwe w stosunku do osób, które je regularnie wykupują.

Pierwszego akapitu niestety nie rozumiem, zapraszam na GG i chętnie Pani wytłumaczę jak działa serwis GOSetti i skąd się bierze ruch.

Edytowane przez Kacper GOSetti.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Beskidek napisał:

Nie chce być nie miły, lecz czy Pani włosy są koloru blond? Bo inteligencją Pani nie błyszczy...  (Oczywiście nic do blondynek nie mam)

17 godzin temu, pcku napisał:

Rozmawiałem z supportem cssetti, wszystko jest prawidłowo zrobione. Więcej informacji na GG. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Samiec1shot2kill napisał:

Nie chce być nie miły, lecz czy Pani włosy są koloru blond? Bo inteligencją Pani nie błyszczy...  (Oczywiście nic do blondynek nie mam)

Akurat u każdego wyszczekanego w Waszym gronie, każdy według Was jest nieinteligentny, bo zdanie różni się od Waszego. To jest akurat mega żałosne 😂 Do blondu mi daleko, a stereotypów chwytają się jedynie osoby, którym braknie argumentów. Twoja wypowiedź nic nie wnosi, zatem głupotą jedynie Ty świecisz próbując być cool. 

Gdybyście mieli jakąkolwiek współpracę, kontrakt czy cokolwiek, byłoby o tym gdziekolwiek napisane czy coś. Według Was nikt nie odznacza nakładki przy pobieraniu skin changera bądź cs ns. Dziwnym trafem o nic z tym związanego mnie nie pytało, ale skoro tak, to łamiecie tym jakiekolwiek zasady bycia człowiekiem i jakiekolwiek zasady użytkowania. 

I tak, i tak macie lipę. Proste. O takich rzeczach TRZEBA pisać, uwzględniać to gdziekolwiek, jeśli macie niby być godni zaufania 😂

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Beskidek napisał:

Gdybyście mieli jakąkolwiek współpracę, kontrakt czy cokolwiek, byłoby o tym gdziekolwiek napisane czy coś. Według Was nikt nie odznacza nakładki przy pobieraniu skin changera bądź cs ns. Dziwnym trafem o nic z tym związanego mnie nie pytało, ale skoro tak, to łamiecie tym jakiekolwiek zasady bycia człowiekiem i jakiekolwiek zasady użytkowania. 

Wystarczy napisać a objaśnię jak działa system, bo z tego co czytam jest Pani nieuświadomiona skąd posiadamy ten ruch i czemu milionowa ilość pobrań GlobalServerify jest autentyczna

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015

Od soboty top 1 za głosowanie, widać WIELKI wzrost 🙂 

https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044

Reklama od piątku 12 zł/dzień, lecz wiadomo- reset wszystkiego, więc graczy sporo 😄 

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.113:27015

Reklama od soboty, lecz proszę monitorować jedynie od 2 dni, wcześniej bug był, a graczy nie było. Stawka 12 zł/dzień również. Mod ciężki do rozkręcenia, 7.01 przekonam się czy było warto 😄 

@Beskidek polecam monitorować co i jak, ma Pani tutaj już czarno na białym oraz pokaże czy reklama pomoże rozkręcić ciężki mod 🙂 

Edytowane przez Erwin1s2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak. 😂😂

"ALE PAN JEST GŁUPIUTKI" 

Edytowane przez Beskidek
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi