Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Beskidek napisał:

Tak, tak. ­čśé­čśé

"ALE PAN JEST GŁUPIUTKI" 

Nie wiem po co wypowiadasz si─Ö na dany temat, skoro g├│wno wiesz. Zakupi┼éem reklam─Ö kilkakrotnie(https://gosetti.pl/serwery/147.135.199.68:27015) i zauwa┼╝y┼éem, ┼╝e reklama co┼Ť tam daje, wi─Öc nie wiem na jakiej Ty podstawie wyci─ůgasz wnioski, jasnowidzem jeste┼Ť, czy nadal blondynk─ů?

PS. Niby "reklama" nic nie daje, a masz pod wszystkie serwery podpi─Öte gosetti XDDDD

Edytowane przez SeeQ

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
20 minut temu, SeeQ napisał:

Nie wiem po co wypowiadasz si─Ö na dany temat, skoro g├│wno wiesz. Zakupi┼éem reklam─Ö kilkakrotnie(https://gosetti.pl/serwery/147.135.199.68:27015) i zauwa┼╝y┼éem, ┼╝e reklama co┼Ť tam daje, wi─Öc nie wiem na jakiej Ty podstawie wyci─ůgasz wnioski, jasnowidzem jeste┼Ť, czy nadal blondynk─ů?

PS. Niby "reklama" nic nie daje, a masz pod wszystkie serwery podpi─Öte gosetti XDDDD

A to ju┼╝ nie do mnie, nie ja to nawet dodawa┼éam panie m─ůdry Mateuszku z Knurowa XDDDDD Biedny blondynek z problemami z brzuszkiem. Burak.

Przypomnij sobie jak przyjaci├│┼é na steam szuka┼ée┼Ť kilka miesi─Öcy temu xD

Edytowane przez Beskidek

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, Beskidek napisał:

A to ju┼╝ nie do mnie, nie ja to nawet dodawa┼éam panie m─ůdry Mateuszku z Knurowa XDDDDD Biedny blondynek z problemami z brzuszkiem. Burak.

A (cenzura) mnie to obchodzi kto to dodawał, Twoja sieć, Twoje serwery, więc wnioskuje jedno  XDDDDDDDDDD

Cze┼Ť─ç, jestem Mateusz, mam 185cm wzrostu, 75KG, kaloryferek na brzuchu i jestem pozytywn─ů osob─ů XD.

Ja szuka┼éem? Chyba co┼Ť Ci si─Ö┬á lekko w g┼é├│wce popierdoli┼éo atencyjna 18-stko ­čść┬áPS. Szuka─ç przyjaci├│┼é na steamie? A po cholere mi oni? ┼üadnie tam ich szukasz, znalaz┼éa┼Ť jakiego┼Ť? XD A no i wyjd┼║ z domu.

Edytowane przez SeeQ
  • Haha 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Wyjd┼║ z domu XDDDDDD M├│wi to ledwo wyro┼Ťni─Öte gowno z kompleksami, kt├│re od rana do nocy na ts siedzi. My┼Ťlisz, ┼╝e nie wiem jakim atencyjnym pajacem jeste┼Ť? Zawsze lecisz tam, gdzie Ci w to knurowskie dupsko dobrze ­čśé Walisz komu┼Ť po dupie, a za chwil─Ö z tym kim┼Ť na ts siedzisz. I to ja przyjaci├│┼é szukam, haha, nawet zabawne ­čśů

Dziecko, kt├│re sapie do wszystkich mord─Ö i udaje si─Ö za wielkiego technika. Zajebal tabelk─Ö naxe i nawet statystyk nie umia┼é poprawi─ç ­čśé

Sam do mnie pisa┼ée┼Ť na invisionize jak mia┼éam problem i potem dzie┼ä w dzie┼ä pisa┼ée┼Ť podrzucaj─ůc mi co┼Ť. Szkoda, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç rzeczy w├│wczas mia┼éa jaki┼Ť syf, albo nie dzia┼éa┼éa dobrze ­čĄö

Ehhh, (cenzura) atencyjny syfie z kompleksami pryszczatego 13-latka, który z każdym biłby się, ale jedynie przez kabel.

To forum to jedno wielkie skupisko rak├│w takich jak Ty ­čśĽ

Edytowane przez Beskidek
  • Haha 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, SeeQ napisał:

A (cenzura) mnie to obchodzi kto to dodawał, Twoja sieć, Twoje serwery, więc wnioskuje jedno  XDDDDDDDDDD

Cze┼Ť─ç, jestem Mateusz, mam 185cm wzrostu, 75KG, kaloryferek na brzuchu i jestem pozytywn─ů osob─ů XD.

Ja szuka┼éem? Chyba co┼Ť Ci si─Ö┬á lekko w g┼é├│wce popierdoli┼éo atencyjna 18-stko ­čść┬áPS. Szuka─ç przyjaci├│┼é na steamie? A po cholere mi oni? ┼üadnie tam ich szukasz, znalaz┼éa┼Ť jakiego┼Ť? XD A no i wyjd┼║ z domu.

Odpu┼Ť─ç, bo to nie ma sensu. Nawet jak dasz dowody na tacy to i tak powie- NIC NIE DAJE. Pr├│buje oszuka─ç sama siebie i b┼é─ůdzi, jest typow─ů blondynk─ů z zaburzeniami + pr├│buje si─Ö dowarto┼Ťciowa─ç w internecie. Nie warto ­čÖé┬áW tym momencie wsp├│┼éczuj─Ö dla @Marshall┬ábo jest na jednej ┼éajbie z ni─ů, lecz tylko on wios┼éuje i trzyma┬ádobre imi─Ö┬ádla sieci­čÖé┬á

3 minuty temu, Beskidek napisał:

Wyjd┼║ z domu XDDDDDD M├│wi to ledwo wyro┼Ťni─Öte gowno z kompleksami, kt├│re od rana do nocy na ts siedzi. My┼Ťlisz, ┼╝e nie wiem jakim atencyjnym pajacem jeste┼Ť? Zawsze lecisz tam, gdzie Ci w to knurowskie dupsko dobrze ­čśé Walisz komu┼Ť po dupie, a za chwil─Ö z tym kim┼Ť na ts siedzisz. I to ja przyjaci├│┼é szukam, haha, nawet zabawne ­čśů

Dziecko, kt├│re sapie do wszystkich mord─Ö i udaje si─Ö za wielkiego technika. Zajebal tabelk─Ö naxe i nawet statystyk nie umia┼é poprawi─ç ­čśé

Sam do mnie pisa┼ée┼Ť na invisionize jak mia┼éam problem i potem dzie┼ä w dzie┼ä pisa┼ée┼Ť podrzucaj─ůc mi co┼Ť. Szkoda, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç rzeczy w├│wczas mia┼éa jaki┼Ť syf, albo nie dzia┼éa┼éa dobrze ­čĄö

Te twoje "­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé" "XDDDDDD" pokazuj─ů dojrza┼éo┼Ť─ç, sko┼äcz i nie r├│b syfu ­čÖé┬á

Edytowane przez Erwin1s2k
  • Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Erwin1s2k napisał:

Te twoje "­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé" "XDDDDDD" pokazuj─ů dojrza┼éo┼Ť─ç, sko┼äcz i nie r├│b syfu ­čÖé┬á

Jeszcze, ┼╝eby Tw├│j przydupas tak nie robi┼é, to m├│g┼éby┼Ť gada─ç tu o doros┼éo┼Ťci. Od 1 postu w temacie tych Waszych ┼Ťmiesznych boost├│w by┼éam ci┼Ťni─Öta tylko za p┼ée─ç, wi─Öc temat dojrza┼éo┼Ťci i koloru w┼éosu postaw sobie przed lustrem.

@Marshall┬áma swoje za uszami, tak┼╝e no... Ka┼╝dy z nas co┼Ť ma, a decyzja odno┼Ťnie sieci by┼éa tylko i wy┼é─ůcznie jego decyzj─ů, a nawet propozycj─ů z jego strony. Facet decyzji nie ┼╝a┼éuje. To, ┼╝e Wy macie jakie┼Ť pokurwione zdanie, nie znaczy, ┼╝e on b─Ödzie takie mia┼é.┬á

Najwi─Ökszym rakiem Panie Erwinku jest nazwa tej sieci, kt├│r─ů masz w nicku ­čśä

Poza tym, co do nerdzenia ca┼ée ┼╝ycie przed kompem - to Ty Mateuszku siedzisz dalej o 7 rano z pryszczatym pyskiem przed kompem, bo ┼╝ycia nie masz, a ja o tej porze dopiero k┼éad─Ö si─Ö spa─ç, bo jestem 7h w ty┼é, wi─Öc sam si─Ö pogr─ů┼╝asz. Pisa┼éam o tym ju┼╝ niejednokrotnie, a┼╝eby ludzie nie oczekiwali ode mnie odpowiedzi na PW o porze, o kt├│rej oni chc─ů. Tak czytasz nami─Ötnie moje posty, a nadal tego nie wiesz. Czy┼╝by┼Ť mia┼é takie same problemy z czytaniem jak z likwidacj─ů NaN w statystykach tabeli serwer├│w, kt├│r─ů komu┼Ť ukrad┼ée┼Ť? ­čśů┬áCi─ůgle tu jeste┼Ť, ci─ůgle jeste┼Ť tak┼╝e w innych miejscach, zatem smutnym jest fakt wygadywania komu┼Ť czego┼Ť maj─ůc g├│wno poj─Öcie o tym co robi i gdzie si─Ö znajduje, co powoduje obsuni─Öcie w czasie. Nas┼éucha┼éam si─Ö na Tw├│j temat i w sumie... Cz─Ö┼Ť─ç rzeczy mia┼éam okazj─Ö do┼Ťwiadczy─ç sama.┬á┬áP┼éacze, ┼╝e 1s2k mu wtyczki sprzedaje, a teraz dup─Ö typowi z┬á tego psiego kr─Ögu li┼╝e. To ┼Ťwiadczy o Twojej sprzedajno┼Ťci dupska. Zawsze musisz 10gr wpierdoli─ç, cho─ç Ci─Ö nikt o nie nie prosi.┬áTypowy internetowy pawian. ­čśĽ

Ka┼╝ecie mi ko┼äczy─ç, a nadal si─Ö tam u┼╝alacie, wyzywacie i b├│g wie co jeszcze. Typowy ┼Ťmietnik. Czas zwija─ç z tej piaskownicy. Ludzie dobrze robi─ů, ┼╝e st─ůd uciekaj─ů, przenosz─ů si─Ö na swoje itd.┬á­čśé

Edytowane przez Beskidek

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Beskidek napisał:

Jeszcze, ┼╝eby Tw├│j przydupas tak nie robi┼é, to m├│g┼éby┼Ť gada─ç tu o doros┼éo┼Ťci. Od 1 postu w temacie tych Waszych ┼Ťmiesznych boost├│w by┼éam ci┼Ťni─Öta tylko za p┼ée─ç, wi─Öc temat dojrza┼éo┼Ťci i koloru w┼éosu postaw sobie przed lustrem.

@Marshall┬áma swoje za uszami, tak┼╝e no... Ka┼╝dy z nas co┼Ť ma, a decyzja odno┼Ťnie sieci by┼éa tylko i wy┼é─ůcznie jego decyzj─ů, a nawet propozycj─ů z jego strony. Facet decyzji nie ┼╝a┼éuje. To, ┼╝e Wy macie jakie┼Ť pokurwione zdanie, nie znaczy, ┼╝e on b─Ödzie takie mia┼é.┬á

Najwi─Ökszym rakiem Panie Erwinku jest nazwa tej sieci, kt├│r─ů masz w nicku ­čśä

Poza tym, co do nerdzenia ca┼ée ┼╝ycie przed kompem - to Ty Mateuszku siedzisz dalej o 7 rano z pryszczatym pyskiem przed kompem, bo ┼╝ycia nie masz, a ja o tej porze dopiero k┼éad─Ö si─Ö spa─ç, bo jestem 7h w ty┼é, wi─Öc sam si─Ö pogr─ů┼╝asz. Pisa┼éam o tym ju┼╝ niejednokrotnie, a┼╝eby ludzie nie oczekiwali ode mnie odpowiedzi na PW o porze, o kt├│rej oni chc─ů. Tak czytasz nami─Ötnie moje posty, a nadal tego nie wiesz. Czy┼╝by┼Ť mia┼é takie same problemy z czytaniem jak z likwidacj─ů NaN w statystykach tabeli serwer├│w, kt├│r─ů komu┼Ť ukrad┼ée┼Ť? ­čśů┬áCi─ůgle tu jeste┼Ť, ci─ůgle jeste┼Ť tak┼╝e w innych miejscach, zatem smutnym jest fakt wygadywania komu┼Ť czego┼Ť maj─ůc g├│wno poj─Öcie o tym co robi i gdzie si─Ö znajduje, co powoduje obsuni─Öcie w czasie. Nas┼éucha┼éam si─Ö na Tw├│j temat i w sumie... Cz─Ö┼Ť─ç rzeczy mia┼éam okazj─Ö do┼Ťwiadczy─ç sama.┬á┬áP┼éacze, ┼╝e 1s2k mu wtyczki sprzedaje, a teraz dup─Ö typowi z┬á tego psiego kr─Ögu li┼╝e. To ┼Ťwiadczy o Twojej sprzedajno┼Ťci dupska. Zawsze musisz 10gr wpierdoli─ç, cho─ç Ci─Ö nikt o nie nie prosi.┬áTypowy internetowy pawian. ­čśĽ

Ka┼╝ecie mi ko┼äczy─ç, a nadal si─Ö tam u┼╝alacie, wyzywacie i b├│g wie co jeszcze. Typowy ┼Ťmietnik. Czas zwija─ç z tej piaskownicy. Ludzie dobrze robi─ů, ┼╝e st─ůd uciekaj─ů, przenosz─ů si─Ö na swoje itd.┬á­čśé

No, jestem "g├│wnem", a jak @Marshall┬ázawsze mi spami┼é "We, pom├│┼╝ mi z tym", to mu to w minute robi┼éem, tak samo inne osoby, kt├│re spamuj─ů mi do tej pory... Maj─ů zrobione wszystko do 10min, ale co tam, z takim ryjem jak Ty, to nie pokazywa┼ébym si─Ö na mie┼Ťcie, wi─Öc jakim prawem Ty mnie oceniasz? XD

• Haha 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Beskidek napisał:

Masz co┼Ť do blondyn├│w?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 minut temu, Beskidek napisał:

"Jeszcze, ┼╝eby Tw├│j przydupas tak nie robi┼é, to m├│g┼éby┼Ť gada─ç tu o doros┼éo┼Ťci. Od 1 postu w temacie tych Waszych ┼Ťmiesznych boost├│w by┼éam ci┼Ťni─Öta tylko za p┼ée─ç, wi─Öc temat dojrza┼éo┼Ťci i koloru w┼éosu postaw sobie przed lustrem."- Nie zrozumia┼éa┼Ť sarkazmu BLONDYNECZKO. By┼éa┼Ť ci┼Ťni─Öta za g┼éupot─Ö i debilizm.┬á

"┬áma swoje za uszami, tak┼╝e no... Ka┼╝dy z nas co┼Ť ma, a decyzja odno┼Ťnie sieci by┼éa tylko i wy┼é─ůcznie jego decyzj─ů, a nawet propozycj─ů z jego strony. Facet decyzji nie ┼╝a┼éuje. To, ┼╝e Wy macie jakie┼Ť pokurwione zdanie, nie znaczy, ┼╝e on b─Ödzie takie mia┼é. "- Masz racj─Ö, ka┼╝dy co┼Ť ma. Tylko nie wiem jak by┼é zdesperowany do posuni─Öcia si─Ö ku wsp├│┼épracy z Tob─ů.

"Najwi─Ökszym rakiem Panie Erwinku jest nazwa tej sieci, kt├│r─ů masz w nicku ­čśä"- Bo nigdy wi─Öcej ni┼╝ ta sie─ç nie osi─ůgniesz? B├│l dupy ┼Ťciska?┬á

"P┼éacze, ┼╝e 1s2k mu wtyczki sprzedaje, a teraz dup─Ö typowi z┬á tego psiego kr─Ögu li┼╝e. To ┼Ťwiadczy o Twojej sprzedajno┼Ťci dupska. Zawsze musisz 10gr wpierdoli─ç, cho─ç Ci─Ö nikt o nie nie prosi.┬áTypowy internetowy pawian. ­čśĽ"- Ton─ůcy brzytwy si─Ö chwyta, jak nie ma si─Ö o co dopierdoli─ç to najlepiej o sprawy z przesz┼éo┼Ťci XD┬á

Teraz idź się wyżal swojej jedynej przyjaciółce, tej z lustra ;] adijos. 

Edytowane przez Erwin1s2k
  • Haha 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Wsp├│┼éczu─ç nikt mi nie musi, bo wyrazy wsp├│┼éczucia raczej oddaje si─Ö osobom poszkodowanym i to te┼╝ raczej nie z w┼éasnych g┼éupich wybor├│w kt├│re si─Ö podejmuje. Akurat co mojej wsp├│┼épracy kt├│ra rzekomo jest dla mnie niekorzystna, przynajmniej tak tutaj by┼éo napisane, to si─Ö nie zgadzam. Jest to jedyna osoba kt├│r─ů znam z kt├│r─ů czegokolwiek by┼éem w stanie si─Ö podj─ů─ç, inaczej dalej dzia┼éa┼é bym sam. Czyli uzna┼éem, ┼╝e jest tego warta. Og├│lnie zaznacz─Ö tylko, ┼╝e wypraszam sobie takie teksty i wcinanie si─Ö w takie sprawy.

Po paru postach widz─Ö, ┼╝e troch─Ö za daleko to zachodzi i wytykanie komu┼Ť czego zwi─ůzanego z pomoc─ů, gdzie kto┼Ť tak samo do Ciebie przychodzi to niezbyt. Tak samo wytykanie komu┼Ť jaki jest, jak wygl─ůda czy obra┼╝anie ju┼╝ dochodz─ůce do kompletnego braku szacunku do kobiet jest ┼╝a┼éosne. W og├│le pisanie ju┼╝ takich rzeczy o sobie na forum publicznym jest naprawd─Ö nie na miejscu, wi─Öc prosi┼ébym o troch─Ö rozwagi ka┼╝dego i je┼Ťli ego nie pozwala, to przej┼Ť─ç na priv albo stara─ç sobie nie wchodzi─ç w drog─Ö.

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tak┼╝e prosi┼ébym o powstrzymanie tego typu komentarzy, s─ů one niestosowne i niepotrzebne. ┼Üwi─Öta s─ů, warto by┼éoby chocia┼╝ w tym czasie wywiesi─ç bia┼é─ů flag─Ö.┬á

Zapraszam r├│wnie┼╝ do sprawdzenia us┼éug, statystyki s─ů kolejny raz rekordowe i tych graczy serio jest du┼╝o. ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dla tego boostÔÇÖa musi by─ç zainstalowany RevEmu na serwerze?┬á

Czy wszystkie graczy nagrywaj─ů ze SteamÔÇÖa?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Wszyscy gracze to gracze steam ­čśë

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 24.12.2018 o 15:54, Erwin1s2k napisał:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.113:27015

Reklama od soboty, lecz prosz─Ö monitorowa─ç jedynie od 2 dni, wcze┼Ťniej bug by┼é, a graczy nie by┼éo. Stawka 12 z┼é/dzie┼ä r├│wnie┼╝. Mod ci─Ö┼╝ki do rozkr─Öcenia, 7.01 przekonam si─Ö czy by┼éo warto ­čśä┬á

No i jak na t─ů chwil─Ö jest okej, widocznie reklama daje efekt w jakim┼Ť stopniu. Za okres 2 tygodni, mo┼╝e miesi─ůc odstawi─Ö serwer na kilka dni, b─ůd┼║ tygodni bez reklamy. Wtedy te┼╝ sprawdzimy jak b─Ödzie si─Ö zachowywa─ç ju┼╝ po ko┼äcu.­čÖé

Co do mirage:

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015- po zako┼äczeniu si─Ö reklamy otrzyma┼é mocno po dupie, ataki- to pokazuje te┼╝, ┼╝e┬áludzie to kurwy,┬á┼╝yj─ůcy┬áw┬ázazdro┼Ťci (za to (cenzura) w dupe im).┬á

Tym razem TOP 2:

https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125

• Haha 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Postawi┼éem ostatnio serwer areny dla jednej sieci, ca┼éy czas full. Pytanie - jak to? Odpowied┼║: wygrana z g┼éosowania gosetti. Mo┼╝e jednak dzia┼éa?­čĄĘ­čĄö

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, suppatimo napisał:

Postawi┼éem ostatnio serwer areny dla jednej sieci, ca┼éy czas full. Pytanie - jak to? Odpowied┼║: wygrana z g┼éosowania gosetti. Mo┼╝e jednak dzia┼éa?­čĄĘ­čĄö

Dzia┼éa─ç dzia┼éa, zauwa┼╝alne jest, ┼╝e arenka i mirage maja najwi─Ökszy wzrost. Wida─ç efekty ┼éadne i to nie jest tajemnic─ů, przyk┼éadowo szanowna Pani B. okre┼Ťli to jako czysty przypadek, dziwne tylko, ┼╝e m├│j mod na reklamie co ma dwa tygodnie, mia┼é ataki jest mocniej rozkrecony ni┼╝ ┼éatwiejszy mod u nich, bez reklamy z kilkukrotnie d┼éu┼╝szym sta┼╝em.. ­čśä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Chyba zrobi─Ö test, i postawi─Ö superheromod na reklamie ­čśë jak to bujnie, to uk┼éony ­čÖé

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Erwin1s2k napisał:

Dzia┼éa─ç dzia┼éa, zauwa┼╝alne jest, ┼╝e arenka i mirage maja najwi─Ökszy wzrost. Wida─ç efekty ┼éadne i to nie jest tajemnic─ů, przyk┼éadowo szanowna Pani B. okre┼Ťli to jako czysty przypadek, dziwne tylko, ┼╝e m├│j mod na reklamie co ma dwa tygodnie, mia┼é ataki jest mocniej rozkrecony ni┼╝ ┼éatwiejszy mod u nich, bez reklamy z kilkukrotnie d┼éu┼╝szym sta┼╝em.. ­čśä

Ta i mo┼╝e jeszcze dojebiesz, ┼╝e ataki s─ů z naszej strony? Przesta┼ä pajacowa─ç. To, ┼╝e tam sobie czym┼Ť naszprycowa┼ée┼Ť serwer nie znaczy, ┼╝e my b─Ödziemy p┼éaci─ç b├│g wie jakie pieni─ůdze za jaki┼Ť syf. ­čśä┬áErwinek 1s2k z rakiem w nazwie dalej si─Ö sadzi. I po co? Mentalno┼Ť─ç totalnego dzieciaka...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam

Szczerze to czyta┼éem ten w─ůtek by zweryfikowa─ç czy gosetti daje jakie┼Ť wymierne korzy┼Ťci (chocia┼╝ jestem sceptycznie nastawiony do tego, to widz─Ö ┼╝e w temacie zar├│wno na "tak" jak i na "nie" wypowiadaj─ů si─Ö mo┼╝na powiedzie─ç ci─ůgle te same osoby, czy znajdzie si─Ö kto┼Ť bezstronny by wyrazi─ç swoje zdanie, tak by temat mia┼é jak─ůkolwiek warto┼Ť─ç merytoryczn─ů? ­čśë

I by nie było tak sztywno, pozdrawiam pana z Knurowa ;D

Świat jednak jest mały, a człowiek dowiaduje się o tym w najmniej oczekiwanym momencie - jestem mieszkańcem Ornontowic

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 9.01.2019 o 19:39, Angelofdeath napisał:

Witam

Szczerze to czyta┼éem ten w─ůtek by zweryfikowa─ç czy gosetti daje jakie┼Ť wymierne korzy┼Ťci (chocia┼╝ jestem sceptycznie nastawiony do tego, to widz─Ö ┼╝e w temacie zar├│wno na "tak" jak i na "nie" wypowiadaj─ů si─Ö mo┼╝na powiedzie─ç ci─ůgle te same osoby, czy znajdzie si─Ö kto┼Ť bezstronny by wyrazi─ç swoje zdanie, tak by temat mia┼é jak─ůkolwiek warto┼Ť─ç merytoryczn─ů? ­čśë

I by nie było tak sztywno, pozdrawiam pana z Knurowa ;D

Świat jednak jest mały, a człowiek dowiaduje się o tym w najmniej oczekiwanym momencie - jestem mieszkańcem Ornontowic

Witaj, najlepszym rozwi─ůzaniem jest wykupienie testowej reklamy i ocenienie jej efekt├│w na podstawie w┼éasnych spostrze┼╝e┼ä. Nie b─Öd─ů to jednak ┼║le zainwestowane pieni─ůdze. W razie pyta┼ä zapraszam do kontaktu┬áhttps://gosetti.pl/kontakt.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez pcku
      Opis:           Sprzedam 473 pkt na gosetti.pl 
      Cena:          przelicznik 0,8
      P┼éatno┼Ť─ç:┬á ┬áprzelew
      Kontakt:     priv 
      Allegro (nie wymagane):┬á ┬áje┼Ťli kupuj─ůcy pokryj─Ö prowizj─Ö
      Zdjęcia:      
    • Przez stancel1234
      Opis: Kupi─Ö WPLN na gosetti Cena: Do uzgodnienia P┼éatno┼Ť─ç: przelew┬á Kontakt:┬áPW lub gg: 5067068
    • Przez damin19951
      Opis: WPLN CSSetti / GoSetti
      Cena:cssetti do 0.75 / GoSetti do ustalenia
      P┼éatno┼Ť─ç: Paypal
      Kontakt: PW
    • Przez razdwatrzy
      Opis: Kupi─Ö┬áwPLN GOsetti.pl z dobrym przelicznikiem w du┼╝ych ilo┼Ťciach.┬á
      Cena: -
      P┼éatno┼Ť─ç: Przelew, PayPal
      Kontakt: PW.
    • Przez Kinet
      Hejka. Widzia┼éem, ┼╝e ostatnio powsta┼é nowy projekt z reklamami. Korzysta┼é ju┼╝ kto┼Ť z tego i mo┼╝e si─Ö wypowiedzie─ç co┼Ť wi─Öcej o efektach reklamy?
├Ś