Jump to content
Kacper GOSetti.p

GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

Recommended Posts

Niestety nie mogę edytować posta wyżej, więc piszę kolejny.

A więc zacznę może od tego, iż reklama działa nieprzerwanie od momentu aktualizacji GOsetti.pl. Serwer z modem DR+KLASY widnieje ze stawką początkowo 10PLN/dzień (pozycja 5-7), aktualnie 17PLN/dzień (pozycja 1-2), jednak efekty są co najmniej rozczarowujące. Pojawiają się sporadycznie nowi gracze, jednak nie więcej niż 3-4 osoby na dzień (wcześniej gosetti zapełniało serwery z niższymi stawkami bezproblemowo). Kolejnym rozczarowaniem z mojej strony była obiecana rekompensata po "trefnych" dniach związanych z aktualizacją, której nie dostałbym, gdybym się sam nie upomniał (mimo, że w PANELU zapewniali, że przyznali wszystkim rekompensaty). Cóż, może zdarzyć się każdemu, jednak znajomemu z innej sieci zrobili tak samo, mimo, że ładował ok. 70PLN/dzień za swoje reklamowane serwery łącznie!!!

Wniosek nasuwa się tylko jeden: Serwis GOSetti.pl nie daje już efektów z przed 2-3 miesięcy. Zdecydowanie ODRADZAM za te pieniądze. Gdyby ta reklama kosztowała 50PLN/miesiąc, to może byłoby warto się skusić.

3 godziny temu, Karol Dybała napisał:

A więc zacznę może od tego, iż reklama działa nieprzerwanie od momentu aktualizacji GOsetti.pl. Serwer z modem DR+KLASY widnieje ze stawką początkowo 10PLN/dzień (pozycja 5-7), aktualnie 17PLN/dzień (pozycja 1-2), jednak efekty są co najmniej rozczarowujące. Pojawiają się sporadycznie nowi gracze, jednak nie więcej niż 3-4 osoby na dzień (wcześniej gosetti zapełniało serwery z niższymi stawkami bezproblemowo). Kolejnym rozczarowaniem z mojej strony była obiecana rekompensata po "trefnych" dniach związanych z aktualizacją, której nie dostałbym, gdybym się sam nie upomniał (mimo, że w PANELU zapewniali, że przyznali wszystkim rekompensaty). Cóż, może zdarzyć się każdemu, jednak znajomemu z innej sieci zrobili tak samo, mimo, że ładował ok. 70PLN/dzień za swoje reklamowane serwery łącznie!!!

Wniosek nasuwa się tylko jeden: Serwis GOSetti.pl nie daje już efektów z przed 2-3 miesięcy. Zdecydowanie ODRADZAM za te pieniądze. Gdyby ta reklama kosztowała 50PLN/miesiąc, to może byłoby warto się skusić.

Tak właśnie ja wydawałem na reklamy 70zł na dzień i co, jak bym sam się nie upomniał, to własnie bym stracił swój tydzień reklam :), chodz właśnie w panelu pisało, że wszystko zostało zwrócone, jestem ciekaw czy wszyscy otrzymali swoje reklamy. Po zrezygnowaniu dostawcy, Reklama praktycznie nic, nie daje, gdzie wczesniej naprawde serwery już dało się rozwinąć za 3zł, a teraz jak widze  17zł i nic praktycznie reklama nie daje,  jeszcze najmniejsza stawka teraz jest za 5zl 😄, gdzie jest mniejszy ruch na gosetti 😛  

Pojawiło się tu kilka niejasności które z chęcią wytłumaczę:

@beken1996 "Po zrezygnowaniu dostawcy" - z nikogo nie zrezygnowaliśmy, musieliśmy tymczasowo wyłączyć część ruchu ze względu na kolizję z innym oprogramowaniem. Łatka została wypuszczona, wszyscy klienci zaktualizowani. Co ciekawe, jest ich jeszcze więcej niż było! W ten weekend po raz kolejny bijemy rekord odświeżeń. "Jeszcze najmniejsza stawka teraz jest za 5zl" - system sam reguluję stawkę tak żeby utrzymać odpowiednią liczbę reklam. To nie jest nasze ręczne sterowanie tylko wynik tego że reklam jest w okolicach limitu.

@Karol Dybała Wybacz, niestety pomyliliśmy się przy przyznawaniu rekompensaty i w pośpiechu objęliśmy nimi z automatu tylko te reklamy które wygasły w trefnym okresie, pomijając te ciągle aktywne. Ale szybko się poprawiliśmy, biję się w pierś! Łącznie dodaliśmy 32 dodatkowe reklamy.

Ostatni tydzień to rekord za rekordem, średnia tygodniowa przebiła się przez 10.000 odsłon dziennie. Jeśli reklama miała kiedyś mieć kopa to właśnie teraz!

19 godzin temu, Karol Dybała napisał:

Znamy tylko 2 przypadki, w których nie zostały zwrócone rekompensaty z naszego niedopatrzenia. Nasz błąd, zwróciliśmy to ręcznie. Poza tym nie było problemów i sieci, które były w tych dniach zaniepokojone sytuacją otrzymały rekompensaty i reklamują się po staremu. 

Odnośnie działania reklamy nie wiem za bardzo w czym problem, bo we wczorajszą sobotę statystyki pobiły rekord w historii naszego serwisu. Bardzo bym prosił o wiadomość na GG i je Panu zademonstruję jak to wyglądało w ostatnich kilkunastu dniach aby rozwiać Pana wątpliwości. 

2-3 miesiące efekty były równo 3 razy gorsze, co chyba każdy na tym serwisie potwierdzi. Reklamowanych serwerów także jest 2 razy więcej, co jednak sugeruje pewne zaufanie do świadczonych przez nas usług. 

Akurat Pana serwery od początku grudnia bardzo dużo zyskały reklamując się na naszym serwisie, obserwowałem jak dodawał Pan sloty gdy ich brakowało. Być może rozmawiając prywatnie uda nam się znaleźć przyczynę Pana problemu. 

@beken1996 Zwróciliśmy Panu rekompensatę po czasie z powodu naszego niedopatrzenia za co przepraszamy. Ruch jest o kilka procent lepszy niż przed felernym update, po uporaniu się z problemem udało się pozyskać dodatkowych graczy. Również zapraszam na GG i zademonstruję Panu szczegółowe statystyki na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni. Dziwi mnie, czemu twierdzi Pan iż reklama nic nie daje a wcześniej, że rozwinęła Pana serwery za jedyne 3 zł dziennie. 😊

Edited by Kacper GOSetti.p

@Kacper GOSetti.p Fajnie że podniosłeś cenę 7 dni z 21,00 PLN na 28,00 PLN, staty serwerów są bez zmian, jeśli jest tak bardzo fajnie i macie tych dodatkowych ludzi to dla czego serwery nie stoją pełne te co są boostowane??????

23 minuty temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Akurat Pana serwery od początku grudnia bardzo dużo zyskały reklamując się na naszym serwisie, obserwowałem jak dodawał Pan sloty gdy ich brakowało. Być może rozmawiając prywatnie uda nam się znaleźć przyczynę Pana problemu

No to chyba mnie z kimś Pan pomylił xD

Ponadto, klienta nie interesuje co jest na papierze, tylko to, co widać w GT 🙂 

Jeszcze raz mimo wszystko, jako obiektywny użytkownik zarówno gosetti i mygo zdecydowanie odradzam. Nie wydałbym w tej chwili ani grosza z własnej kieszeni na tę reklamę.

Edited by Karol Dybała
  • Haha 1

13 minut temu, MichaelKosa napisał:

@Kacper GOSetti.p Fajnie że podniosłeś cenę 7 dni z 21,00 PLN na 28,00 PLN, staty serwerów są bez zmian, jeśli jest tak bardzo fajnie i macie tych dodatkowych ludzi to dla czego serwery nie stoją pełne te co są boostowane??????

Nigdy nie będą wszystkie serwery pełne, bo to gracze decydują gdzie chcą pograć. W historii CSa też nie przypominam sobie aby jakikolwiek boost dawał 100% zapełenienia dla wszystkich serwerów. 🙂 Większa jest też ilość reklamowanych serwerów, kiedyś bywało ich po 30-40, teraz jest już po 50-60 i ta liczba rośnie. 

15 minut temu, Karol Dybała napisał:

No to chyba mnie z kimś Pan pomylił xD

Ponadto, klienta nie interesuje co jest na papierze, tylko to, co widać w GT 🙂 

Jeszcze raz mimo wszystko, jako obiektywny użytkownik zarówno gosetti i mygo zdecydowanie odradzam. Nie wydałbym w tej chwili ani grosza z własnej kieszeni na tę reklamę.

Przykro nam, iż postanowił Pan zrezygnować z usług. Może po naszej prywatnej rozmowie uda się Panu zdobyć lepsze efekty na serwerze o którym rozmawialiśmy. 

8 minut temu, Kacper GOSetti.p napisał:

Nigdy nie będą wszystkie serwery pełne, bo to gracze decydują gdzie chcą pograć. W historii CSa też nie przypominam sobie aby jakikolwiek boost dawał 100% zapełenienia dla wszystkich serwerów. 🙂 Większa jest też ilość reklamowanych serwerów, kiedyś bywało ich po 30-40, teraz jest już po 50-60 i ta liczba rośnie. 

To jak to w końcu jest

Wcześniej byłem informowany o tym, że za pierwszym razem pokazywane jest 50 serwerów, a jeśli nie ma tych serwerów w reklamie, to idą z listy /serwery, a z tego co piszesz wynika, że w przypadku 30 serwerów z reklamą, tylko 30 pokazywało się za pierwszym odświeżeniem.

Dobrze by było gdyby ktoś to sprostował, bo albo wprowadzono w błąd mnie, albo teraz Ty wprowadzasz w błąd ludzi. Jeśli zawsze pokazywało 50 serwerów przy pierwszym odświeżeniu, to jakie znaczenie ma liczba reklamowanych serwerów? (wcześniejsze 30-40 to i tak 50 serwerów na liście)

8 minut temu, Qesik napisał:

To jak to w końcu jest

Wcześniej byłem informowany o tym, że za pierwszym razem pokazywane jest 50 serwerów, a jeśli nie ma tych serwerów w reklamie, to idą z listy /serwery, a z tego co piszesz wynika, że w przypadku 30 serwerów z reklamą, tylko 30 pokazywało się za pierwszym odświeżeniem.

Dobrze by było gdyby ktoś to sprostował, bo albo wprowadzono w błąd mnie, albo teraz Ty wprowadzasz w błąd ludzi. Jeśli zawsze pokazywało 50 serwerów przy pierwszym odświeżeniu, to jakie znaczenie ma liczba reklamowanych serwerów? (wcześniejsze 30-40 to i tak 50 serwerów na liście)

Tak, zgadza się. Ja tylko napisałem, że reklamowanych serwerów jest coraz więcej, co może świadczyć o większym zaufaniu klientów. Trochę inaczej to zinterpretowaliśmy. 😉

Edited by Kacper GOSetti.p

Pierwsze odświeżenie zawsze pokazuje TOP4 + wszystkie aktywne reklamy. Sterujemy ceną w taki sposób aby utrzymać ~50 reklam. Ale jeśli zrobi się ich więcej - pokażemy więcej. To takie "łagodne" ograniczanie.

6 minut temu, Qesik napisał:

Wcześniej byłem informowany o tym, że za pierwszym razem pokazywane jest 50 serwerów, a jeśli nie ma tych serwerów w reklamie, to idą z listy /serwery

Tak właśnie jest 🙂

6 minut temu, Qesik napisał:

a z tego co piszesz wynika, że w przypadku 30 serwerów z reklamą, tylko 30 pokazywało się za pierwszym odświeżeniem.

Tak nie jest 😉

7 minut temu, Qesik napisał:

Jeśli zawsze pokazywało 50 serwerów przy pierwszym odświeżeniu, to jakie znaczenie ma liczba reklamowanych serwerów?

Jeśli liczba przekracza 50, system automatycznie reguluję cenę żeby właśnie utrzymać się naturalnie w okolicach 50.

64640220564647519879.png

Jeden z członków supportu tego serwisu stwierdził, że mój serwer najwidoczniej jest mało atrakcyjny, ale z tego co widać na screenie powyżej, chyba każdy ma z tym problem. 😄

• Like 1
  • Haha 1

53 minuty temu, Karol Dybała napisał:

64640220564647519879.png

Jeden z członków supportu tego serwisu stwierdził, że mój serwer najwidoczniej jest mało atrakcyjny, ale z tego co widać na screenie powyżej, chyba każdy ma z tym problem. 😄

Nie zapominaj że im więcej reklam w MasterBoost to jest mniejszy ruch na serwerach, oraz to jak serwer jest rozreklamowany a tak na prawdę to taki system można tylko i wyłącznie traktować jako dodatek do całości a nie magiczny przyrost ludzi, bo tak to nie działa

• Like 1
  • Haha 1

I w żaden inny sposób również nie działa. To nie są puste słowa, odradzam każdemu, no chyba że nie macie na co pieniędzy wydawać :)

• Like 4

W pewnym sensie tak, ale najlepiej swoich ziomali ściągnąć na serwer i grać z nimi a gracze sami będą wchodzić bo będą widzieć że ktoś jest 

• Like 1

Posted (edited)

Patrząc jakie astronomiczne pieniądze ludzie wydaja na reklamę, sam spróbowałem kilka razy. Bo sobie myślałem - no skoro ktoś płaci 20 zł/dzień, no to chyba musi widzieć efekty. I za każdym razem rozczarowanie - efekt zerowy. Tak więc również odradzam. Możliwe, że za jakiś czas znowu spróbuję, żeby się znowu rozczarować.

Fakt, można tego użyć jako dodatek, ale nie za +10 zł/dzień aby być na jakiejś sensownej pozycji. Efekt nie jest proporcjonalny do ceny (w zasadzie brak efektów). A za pozycje powyżej 20, to nie ma sensu płacić nawet grosza. Jeśli macie wydać 70 zł na tydzień reklamy, polecam przeznaczyć to na jakieś nagrody i zorganizować event. Efekt będzie lepszy.

Edited by live4net
  • Like 2
  • Thanks 1

Posted (edited)

W mojej opinii najwięcej zyskują serwery typu ARENA / MIRAGE. Lecz nie zaczynające od zera, a z jakąś garstką graczy. Obecnie na reklamie za top 3 głosowania posiadałem dwa serwery, efekt nie najgorszy- troszkę serwery wzrosły. Lecz no nie jest ta ilość jakoś kosmiczna. Śmieszą mnie natomiast serwery znajdujące się na liście za stawkę bo dla mnie stawka 20zl/dzień to gruba przesada, a przynajmniej jak za taki efekt. 

Natomiast jest spory wzrost względem osób posiadających wspomagacze, wydaje mi się, że to przez te źródło graczy 🙂

Edited by Erwin1s2k

Mnie jedynie zastanawia co tam się popsuło....

Przysięgam, jakieś dobre 0.5 roku temu (może nawet więcej) z pustego serwera zrobił się full (3 miesiące reklamy bez przerwy ze stawką 9PLN/dzień). Uważam, że za taki efekt było warto,ale to co się teraz odp***dala to jakieś nieporozumienie.

• Like 1

Jakie pól roku temu skoro skok nastąpił po akcji z ich skin changerem i darmowym CS:GO?

Najlepszy efekt był po ogłoszeniu istnienia tego serwisu - przez dwa miesiące. Potem było totalne zero aż do momentu gdy ich skin changer nie poszybował dość mocno w górę w pozycji.
Następnie dużo pomógł darmowy CS, ale tutaj też zasługa głównie skin changera, bo Ci gracze zaczęli go szukać i pobierać. Stąd mocny skok, a więc nie żadne pół roku, a 4 miesiące + warto nadmienić, że efekt spadał powoli, ale zgodnie z samym spadkiem graczy CS:GO.

Bardzo duża część graczy, to gracze z darmowej wersji, stąd liczba osób czitujących jest ogromna. Ja nie zauważyłem żadnego większego wzrostu graczy (czasem zerowy) dla serwerów COD/Diablo/itd, więc napisałem o tym @Erwin1s2k, uznając, że najlepszymi serwerami do rozkręcania na tym boost jest arenka/FFA.

• Thanks 1

Ktos kupował teraz i może się wypowiedzieć?! 

2 godziny temu, TerroR napisał:

Ktos kupował teraz i może się wypowiedzieć?! 

Jasne:

Gosetti miało chwilowy wzrost gdzie reklamy dawały sporo- działo tak się po wejściu f2p + masowym downloadem skin changer'a. Lecz za tym szła masa osób używająca wspomagacze. Obecnie reklamy są opłacalne- jedynie za TOP4 głosowania pod warunkiem, że serwer posiada już jakiś graczy (traktuj to jako pomoc). Stawki są kiepskie, ostatnio kolega przy DM na stawce 21 zł/dzień (top 1 stawki, czyli 5 serwer na liście) nic nie otrzymał, kasa totalnie w błoto. Kieruje tutaj pytanie- gdzie są te statystyki ponoć 10 tysięcy odświeżeń listy? Bo ich poza topką kompletnie nie widać. 

• Like 2
  • Thanks 1

@Erwin1s2k Podobno była jakaś tam awaria ktoś pisał, ale kiedyś był lepsze wyniki niż teraz, ludzie też teraz podchodzą negatywnie do CS jak prawie na każdym MM można spotkać odpaleńca 

2 godziny temu, MichaelKosa napisał:

@Erwin1s2k Podobno była jakaś tam awaria ktoś pisał, ale kiedyś był lepsze wyniki niż teraz, ludzie też teraz podchodzą negatywnie do CS jak prawie na każdym MM można spotkać odpaleńca 

Awaria była dawno, dawno temu. I od dawien dawna jest naprawiona :) 

Tak dla sprostowania :P

Posted (edited)

Żadnej Awarii nie było, i reklama nie daje takich efektów jak to było kiedyś :). 

Edited by beken1996

41 minut temu, beken1996 napisał:

Żadnej Awarii nie było, i reklama nie daje takich efektów jak to było kiedyś :). 

Bo to ściema, ta pseudo reklama dawała tylko wtedy efekty jak była fala graczy NS. 

• Like 2