Skocz do zawartości
hunterek1321

Szukamy na Start

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem aktualnie jednym z dwóch właścicieli sieci serwerów CS:GO aktualnie poszukujemy:

Grafików|Redaktorów|Administrację forum/serwerów| Osoby do UnbanTeam'u jak i użytkowników

Serwerów CS:GO być może jak i 1.6

Oferujemy dla Właścicieli serwerów własne działy oraz dla użytkowników Serwer TS3 ze slotami: 256

Oczekujemy: Chęci, zaangażowania oraz ducha wytrwałości abyście swoimi osobami pomogli rozwinąć się sieci.

zapraszamy wszystkich do podjęcia/zaoferowania współpracy

Adres naszego forum to: http://crytic.pl/crytic/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajnie zaczyna wyglądać, powodzenia w rozwoju projektu :)! 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Samiec1shot2kill napisał:

Wygląda tak samo  jak mnóstwo innych forum do cs lul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Samiec1shot2kill dziekujemy. @Mikolajovx  otóż może dla ciebie tak samo jak wszystkie, ale wszystkie ale my oferujemy własny sklep który będziemy mieli i będzie on całkowicie automatyczny a tego mnóstwo innych forów nie ma do cs "lul"

Edytowane przez hunterek1321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, hunterek1321 napisał:

@Samiec1shot2kill dziekujemy. @Mikolajovx  otóż może dla ciebie tak samo jak wszystkie, ale wszystkie ale my oferujemy własny sklep który będziemy mieli i będzie on całkowicie automatyczny a tego mnóstwo innych forów nie ma do cs "lul"

na początku pokażcie ten sklep, bo też sobie mogę powiedzieć, że będę miał 10 hiszpanek wielki dom i te te

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze no tylko mnie śmieszą takie propozycje?

Piszesz na forum, gdzie wypowiadają się głównie osoby zajmujące się serwerami od wewnątrz, że poszukujesz adminów i blablabla, oferujesz własny dział, teamspeaka i forum z stylem simlaina z pecetowicza, do kodu którego nawet nie zajrzeliście, aby coś zmienić?

Może jakieś plany na przyszłość, coś o tym byś napisał?

Bo możesz mi wierzyć na słowo, ale większość z nas takie forum i dwa puste serwery może mieć za 10 minut. 

Nie chcę być ofensywny, no ale kurcze śmieszą mnie takie oferty.. przyjdź, siedź u nas, pilnuj serwerów i w zamian dostaniesz kanał na tsie i dział w którym będziesz mógł napisać post. Wow!

Tego typu oferty raczej na forum stricte o grach, albo w ogóle zajmijcie się promowaniem serwerów, to admini sami się znajdą 🙂

// my mamy własny, automatyczny sklep! - cs-placzabaw.pl/sklep

Edytowane przez suppatimo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jakbys wgl zajrzał na forum to byś zobaczył, że administracja się zbiera, nie chcę się kłócić ale po co mam usuwać kody simlay'a ktorej nazwy nie umiesz napisać będziemy mieli własny styl więc dziękuję, że się rozpisałes. @Husarz spoko jutro postaram sie pokazać jeśli kolega mi udostępni już 😉 chyba że znajdę link gdzieś. A tak na uwadze @suppatimo nie każdy jest tak piękny i mądry jak ty i dostrzeż, że nie którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym i owym 😉 to tyle mam do powiedzenia na ten temat

Edytowane przez hunterek1321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Samiec1shot2kill napisał:

w zaje***fajny sposób nabijasz posty

25pl6ki.png

250rqq8.png

Edytowane przez GoldeneK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, GoldeneK napisał:

w zaje***fajny sposób nabijasz posty

25pl6ki.png

250rqq8.png

Wydaje mi się, że dział opinii to dział od opinii i każdy ma prawo założyć temat- więc w czyn rzecz? Swoją drogą nie mam zamiaru tu nic nabijac, zwykłe życzenie powodzenia. Możesz to interpretować na swój sposób. Lecz skoro zwracasz uwagę na kogoś to najpierw popatrz na siebie, przykładowo:

Myślę, że na tym zakończymy tą dyskusje, aby uniknąć tu większego offtopu. Jeżeli chcesz poprowadzić rozmowę to zapraszam PW.

A teraz trzymaj się i z fartem :)! 

Edytowane przez Samiec1shot2kill
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, hunterek1321 napisał:

ktorej nazwy nie umiesz napisać

SimLay to mężczyzna, z Bydgoszczy jako ciekawostkę dopiszę. Po prostu pomyliłem się przy pisaniu 😛

1 godzinę temu, hunterek1321 napisał:

nie każdy jest tak piękny i mądry jak ty i dostrzeż, że nie którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym i owym

nie wiem co uroda ma do tego co napisałem wyżej.. mądrość też raczej się nie przyda - raczej inteligencja, bo nie trzeba umieć kodować, żeby wiedzieć że głupotą jest pisanie takich tematów na forach tego typu. 

Chyba nie zrozumiałeś treści mojej wypowiedzi.. (cenzura), a starałem się być dosłowny. 😞 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, suppatimo napisał:

Kurcze no tylko mnie śmieszą takie propozycje?

do kodu którego nawet nie zajrzeliście, aby coś zmienić?

Bo możesz mi wierzyć na słowo, ale większość z nas takie forum i dwa puste serwery może mieć za 10 minut. 

Nie chcę być ofensywny, no ale kurcze śmieszą mnie takie oferty.. przyjdź, siedź u nas, pilnuj serwerów i w zamian dostaniesz kanał na tsie i dział w którym będziesz mógł napisać post. Wow!

no widzisz plac zabaw zobacz ile czasu stoi porownaj ta stronkę jakąś do naszej zobaczymy 😉 wcale nie ma różnicy kiedy powstała i nie macie na GOSETTI nic mnie wy śmieszycie bo piszecie do początkujących a sami macie sieć to się nią zajmijcie i tyle nawet nie pisz bo na twoje bez sensowne wiadomości nie mam zamiaru odpisywać xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź wyjdź i napisz jak będzie jakaś sensowna propozycja to się ludzie znajdą. Wiesz ile było takich postów już na mygo ? Widziałeś ile os wyśmiano w jaki sposób piszą ? Dziwisz się że są teraz takie opinie ? Rozumiem że zaczynacie ale ludzie jak piszecie że chcecie osoby do tego i do tego a jest full takich propozycji i tutaj @suppatimo miał rację że każdy może zrobić takie forum samemu . Zróbcie robotę sami a potem pytajcie ludzi a nie na odwrót. Jakby był jakiś większy wkład pracy to i tak by się to doceniło ,a tutaj jest minimalny 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic tylko pozazdrościć takie forum.

Nawet nie umiecie legendy grup zrobić porządnie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, hunterek1321 napisał:

no widzisz plac zabaw zobacz ile czasu stoi porownaj ta stronkę jakąś do naszej zobaczymy 😉 wcale nie ma różnicy kiedy powstała i nie macie na GOSETTI nic mnie wy śmieszycie bo piszecie do początkujących a sami macie sieć to się nią zajmijcie i tyle nawet nie pisz bo na twoje bez sensowne wiadomości nie mam zamiaru odpisywać xD

tą wypowiedzią uświadomiłeś mnie, że jesteś raczej z tych mniej błyskotliwych.. pozazdrościć 😄 

Na GOSETTI mamy serwery dodane, ale nic z tym nie robimy, bo ch*ja to daje 😛 , poza tym raczej nie potrzebujemy sztucznego boostingu.

Nie "piszemy" do początkujących, tylko ja piszę, bo takie oferty są śmieszne i uświadamiam autorów, że albo są debilami, albo liczą na to że ktoś jest debilem i to łyknie. 

Pozdrawiam!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie polecam właściciela critick.pl (Shadow'a).Dajesz typowi rady udzielasz opinii a on kasuje ci konto z forum i daje bana, ponad to idzie płakać na moje forum jak to mu się wszystko nie podoba ( wyrażać "OPINNIE") bo wcześniej powiedziało mu się prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, aleksy32 napisał:

Osobiście nie polecam właściciela critick.pl (Shadow'a).Dajesz typowi rady udzielasz opinii a on kasuje ci konto z forum i daje bana, ponad to idzie płakać na moje forum jak to mu się wszystko nie podoba ( wyrażać "OPINNIE") bo wcześniej powiedziało mu się prawdę.

Aby komuś zwracać uwagę czy dawać rady, najlepiej samemu mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie, żebym chciała Ci dopieprzyć, ale ja na Twoim miejscu z lewym forum, lewą tabelką i błędami na stronie w ogóle bym się nie odzywała. 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi