Jump to content
Radosław Pochopień

ROZWIĄZANE Var na serwerze

Recommended Posts

Jakieś pomysły jak zbić var na serwerze 128tick?

pluginy

Cytat

[SM] Listing 51 plugins:
  01 "Basic Commands" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  01 "Basic Commands" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  02 "Anti-Flood" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  03 "[LR] Core" (v2.3.6) by RoadSide Romeo
  04 "Basic Chat" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  05 "ServerAdvertisements3" (3.1.3) by ESK0
  06 "Client Preferences" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  07 "SMAC Command Monitor" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  08 "TOG Clan Tags" (2.2.7) by That One Guy
  09 "VIP Plugin" (1.2.3) by Hanys
  10 "Stuck Workshop Fix" (0.2) by SM9
  11 "SourceBans++: Main Plugin" (1.6.3) by SourceBans Development Team, SourceBans++ Dev Team
  12 <Failed> "SMAC Anti-Wallhack" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  13 "SMAC Client Protection" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  14 "SMAC AutoTrigger Detector" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  15 "Basic Comm Control" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  16 "Player Commands" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  17 "SourceMod Anti-Cheat" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  18 "SMAC Rcon Locker" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  19 "SMAC ConVar Checker" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  20 "CS:GO Admin ESP" (2.1) by Root
  21 "Gloves" (1.0.3) by kgns | oyunhost.net
  22 "Admin File Reader" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  23 "RankMe" (2.8.3) by lok1
  24 "Sound Commands" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  25 "[LR] Module - FakeRank" (v2.3.2) by RoadSide Romeo
  26 "[LR] Module - Synchronization RankMe" (v2.3.2) by RoadSide Romeo
  27 "Basic Info Triggers" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  28 "Basic Votes" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  29 "Reserved Slots" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  30 "SourceBans++: Bans Checker" (1.6.3) by psychonic, Ca$h Munny, SourceBans++ Dev Team
  31 "Nextmap" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  32 "SMAC Anti-Speedhack" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  33 "[CSS/CS:GO] AbNeR ResetScore" (1.5fix) by AbNeR_CSS
  34 "SMAC Aimbot Detector" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  35 "Weapons & Knives" (1.3.0) by kgns | oyunhost.net
  36 "[CSGO] Advanced Admin" (1.7.1) by PeEzZ
  37 "Admin Menu" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  38 "Fun Votes" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  39 "SourceBans++ Report Plugin" (1.6.3) by RumbleFrog, SourceBans++ Dev Team
  40 "SourceBans++: SourceComms" (1.6.3) by Alex, SourceBans++ Dev Team
  41 "Fun Commands" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  42 "Fortnite player hits" (1.2.0) by GAMMA CASE
  43 "DR.API HIGH PING KICKER" (1.0.1) by Dr. Api
  44 "Admin Help" (1.9.0.6269) by AlliedModders LLC
  45 "SourceBans++: Admin Config Loader" (1.6.3) by AlliedModders LLC, SourceBans++ Dev Team
  46 "csgotokens.com token changer" (1.2.1) by Adi - live4net
  47 "SourceBans++: SourceSleuth" (1.6.3) by ecca, SourceBans++ Dev Team
  48 "Simple Stealth" (1.0) by Potatoz
  49 "Weapon Restrict" (3.1.7) by Dr!fter
  50 "SMAC Spinhack Detector" (0.8.6.0) by SMAC Development Team
  51 "SklepCS.pl" (1.2.7) by Adi - live4net

3 minuty temu, Radosław Pochopień napisał:

OVH vps 4gb ramu i only mirage 

Jaki vps?

Guest DevLogic

Po 1, VPS'y nie nadają się pod SRCDS zdarzają się wyjątki. Aby mieć stabilny serwer to byś musiał mieć min. 50% fizycznego CPU.

Tak się dzieje gdy ktoś próbuje być januszem biznesu

CS:GO potrzebuje mocnego procesora, a nie większej ilości RAM. VAR masz taki dlatego, że serwer pracuje na 1 wątku i do wykorzystania ma tylko 2,4 GHz. Powinieneś mieć co najmniej 3.5 GHz, a najlepiej 4-4.5.

Edited by Nonie

Teraz, Nonie napisał:

CS:GO potrzebuje mocnego procesora, a nie większej ilości RAM. VAR masz taki dlatego, że serwer pracuje na 1 rdzeniu i do wykorzystania ma tylko 2,4 GHz. Powinieneś mieć co najmniej 3.5 GHz, a najlepiej 4-4.5.

nieeee, csgo pracuje na jednym wątku w tym przypadku 1vcpu, wystarczy 3.2 ghz ale pełny wątek lub 4.2 ale pół ?

Teraz, Radosław Pochopień napisał:

to co ja mam kupować dedyka dla jednego serwera XD?'

liveserver.pl 1shot1kill.pl pukawka.pl

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

Guest DevLogic
Teraz, Nonie napisał:

CS:GO potrzebuje mocnego procesora, a nie większej ilości RAM. VAR masz taki dlatego, że serwer pracuje na 1 rdzeniu i do wykorzystania ma tylko 2,4 GHz. Powinieneś mieć co najmniej 3.5 GHz, a najlepiej 4-4.5.

Kolejny który wypowiada się bez wiedzy,

SRCDS nie wykorzystuje większej ilości rdzeni/wątków niż 1 to jest tak zwane nieobsługiwanie wielowątkowości

Teraz, DevLogic napisał:

SRCDS nie wykorzystuje większej ilości rdzeni/wątków niż 1

A co ja napisałem ślepoto? Dokładnie o to samo mi chodziło. Dlatego procesor powinien mieć jak najwyższe taktowanie rdzenia / wątku.

Guest DevLogic
1 minutę temu, Nonie napisał:

A co ja napisałem ślepoto? Dokładnie o to samo mi chodziło. Dlatego procesor powinien mieć jak najwyższe taktowanie rdzenia / wątku.

Rdzeń to nie wątek ? vCPU to wirtualny rdzeń więc może być to 10% wątka a i może być 15% rdzenia i to jest wielka różnica

,,VAR masz taki dlatego, że serwer pracuje na 1 rdzeniu i do wykorzystania ma tylko 2,4 GHz."

3 minuty temu, DevLogic napisał:

Rdzeń to nie wątek ? vCPU to wirtualny rdzeń więc może być to 10% wątka a i może być 15% rdzenia i to jest wielka różnica

Poprawiłem jaśnie Panie post. Poza tym, nic nie wynika z mojego postu, jakobym stwierdził, że CS:GO pracuje na więcej niż 1 wątku. Gdyby tak było, to byśmy mieli 3/4 serwerów 128TR przy +25 slotów.

Edited by Nonie

W tym vpsie masz tylko ram gwarantowany i dysk, masz 1 vcpu które wspoldzielisz między system i srcds, mając więcej vcpu srcds wybierze ten wolny co przełoży się na wydajność. Ogólnie pod takie zastosowania polecam tylko vpsy na dedykach z oferty game, tam procesor jest kręcony i można wyciągnąć więcej. Zwykły vps to tylko 64 tick lub mixowy 128. Pamiętaj, że wiele zależy też od tego jak obciążona jest matka przez innych klientów, nie od dzisiaj wiadomo, że stosuje się overselling czyli sprzedawanie więcej niż się ma

Edited by daffik
  • Super! 1

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Vejderek
      Witam, chciałbym się zapytać czy jest może osoba, która potrafiłaby zedytować/zrobić plugin który po śmierci zostawia Gift, tak aby po jego zebraniu otrzymywałoby się losową liczę kredytów (np. od 5 do 25). Plugin do shopa używam Store by Zephyrus [1.1 - 03.01.2016].
      zgifts_test (1).sp gifts.sp
    • By danski66
      Otóż mam problem z banowaniem na serwerze jak banuje gracza to na stronie sourcebans jest ban i jak wyjde i spróbuje wejść na serwer to również mam bana lecz gdy kogoś zbanuje to on sobie dalej gra . Problem występuje tylko w konsoli przez sm_ban przez menu admina już takiego problemu nie ma. A tutaj błąd nw jak to nazwać 

L 01/27/2020 - 10:13:43: [SM] Exception reported: Invalid data pack position, 24 is out of bounds (11) L 01/27/2020 - 10:13:43: [SM] Blaming: sourcebans.smx L 01/27/2020 - 10:13:43: [SM] Call stack trace: L 01/27/2020 - 10:13:43: [SM] [0] SetPackPosition L 01/27/2020 - 10:13:43: [SM] [1] Line 1063, sourcebans.sp::Verif
    • By danski66
      Ma może ktoś owy plugin blokujący kupno hełmów w pierwszej rundzie pistoletowej oraz 2 . Sam szukałem i znalazłem na AlliedModders nie działające.
    • By KivbiX
      Pomoże ktoś z pluginem z góry dziękuje 
      KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file addons/sourcemod/configs/ServerAdvertisements3.cfg
      (*Messages*), (*8*), 

{
      "Settings"
        {
          "ServerName" "★ [{orange}Skilluje.pl{default}]" // Server tag
          "MySQL" "0" // If 1 -> Messages will be loaded from MySQL
          "ServerType" "default" // Only if MySQL is 1 -> Simply divide messages to groups (e.g. 3 servers uses ServerType surf and 2 servers uses jailbreak)
          "Time" "20" // Time in seconds
          "Languages"  "PL;EN" // List of languages / Keep the main language first (If player connect from Country you did not translated. He will get messages in language which is the first in list).
          "Default language" "geoip" // Value = "geoip" or "ingame"
          "Log expired messages" "0" // 1 = Enabled -> Messages are loged in Sourcemod's error log
          "ServerTracker" "1" // 1 = Enabled, 0 = Disabled
        }
      "Welcome Message"
        {
          "Enabled" "1" // 1 = Enabled / 0 = Disabled,
          "Type" "T" // Type of message - Only T and C types are supported right now
          "PL" " \n Witaj na serwerze {lightgreen}Skilluje OnlyMirage {lightblue}{PLAYERNAME}{default}! \nIP serwera:51.77.34.138:30051 {lightblue} \nAktualnie jest {lightblue}{PLAYERCOUNT} {default}graczy. \n "
          "en" " \n Witaj na serwerze {lightgreen}Skilluje OnlyMirage {lightblue}{PLAYERNAME}{default}! \nIP serwera:51.77.34.138:30051 {lightblue} \nAktualnie jest {lightblue}{PLAYERCOUNT} {default}graczy. \n "
          "Delay" "20.0" // Time in seconds after is client connected to server to show message
          "flags" "" // Client with this flag will get welcome message - Keep empty for all
        } 
      "Messages"
        {
      "1"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "<font color='#abcfcd'>Łamanie regulaminu i cziterów należy zgłaszać na [email protected]!</font>"
            "EN" "<font color='#abcfcd'>Łamanie regulaminu i cziterów należy zgłaszać na [email protected]!</font>"
            "type" "T"
          }
      "2"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "=============== ★ {orange}ADMINISTRACJA {default}★ =============== \n {green}» {default}Właściciel serwera: Kivbi i Shizen {lightgreen} {default} \n=============== ★ {orange} ADMINISTRACJA {default}★ ==============="
            "EN" "=============== ★ {orange}ADMINISTRACJA {default}★ =============== \n {green}» {default}Właściciel serwera: Kivbi i Shizen {lightgreen} {default} \n=============== ★ {orange} ADMINISTRACJA {default}★ ==============="
            "tag" ""
            "type" "T"
          }
      "3"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "{green}Pamiętaj! {default}Gdy ktoś nadużywa mikrofonu, możesz tę osobę zmutować tak samo jak na meczu {green}turniejowym{default}."
            "EN" "{green}Pamiętaj! {default}Gdy ktoś nadużywa mikrofonu, możesz tę osobę zmutować tak samo jak na meczu {green}turniejowym{default}."
            "type" "T"
          }
      "4"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "<font color='#abcfcd'>Łamanie regulaminu i cziterów należy zgłaszać na [email protected]!</font>"
            "EN" "<font color='#abcfcd'>Łamanie regulaminu i cziterów należy zgłaszać na [email protected]!</font>"
            "type" "C"
            "tag" "" // Message without tag
          }
      "5"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "{yellow}VIP {default}Chcesz kupic usługę VIP? Napisz do Kivbiego lub Onesa {blue}https://steamcommunity.com/id/Kivbi{default}."
            "EN" "{yellow}VIP {default}Chcesz kupic usługę VIP? Napisz do Kivbiego lub Onesa {blue}https://steamcommunity.com/id/Kivbi{default}."
            "type" "T"
          }
      "6"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "{darkred}Rekrutacja! {default}Chcesz zostać adminem? Wejdz na naszego discorda i napisz podanie juz dziś {lightblue}https://discord.gg/cBhmsZk{default}."
            "EN" "{darkred}Rekrutacja! {default}Chcesz zostać adminem? Wejdz na naszego discorda i napisz podanie juz dziś {lightblue}https://discord.gg/cBhmsZk{default}."
            "type" "T"
          }
      "7"
          {
            "enabled" "1"
            "PL" "{green}Dodaj nasz serwer do ulubionych {lightblue}IP:51.77.34.138:30051{default}."
            "EN" "{green}Dodaj nasz serwer do ulubionych {lightblue}IP:51.77.34.138:30051{default}."
            "type" "T"
          }  
      "8"
          {
            "enabled" "1"
            "pl" "{darkred}Konkurs! {default}Trwa konkurs na najbardziej skillowego gracza serwera więcej informacji na naszym discordzie {green}https://discord.gg/cBhmsZk{default}."
            "en" "{darkred}Konkurs! {default}Trwa konkurs na najbardziej skillowego gracza serwera więcej informacji na naszym discordzie {green}https://discord.gg/cBhmsZk{default}."
            "type" "T"
          }
        }      
      }
    • By Kuba.
      Witam, 
      zainstalowałem plugin arena 1v1, podpiąłem pod niego bazę danych - wszystko dobrze, brak errorów. Chciałem dodać sobie custom rundy do pliku multi1v1_customrounds.cfg lecz po dodaniu tych rund one  nie działają. A errorów brak. ? Nie wiem gdzie leży problem.

multi1v1_customrounds.cfg
      "CustomRoundTypes" { "scout" { "name" "Scout" "ranked" "1" "ratingFieldName" "scoutRating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_ssg08" "" } } "mp7" { "name" "MP7" "ranked" "1" "ratingFieldName" "mp7Rating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_mp7" "" } } "mp9" { "name" "MP9" "ranked" "1" "ratingFieldName" "mp9Rating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_mp9" "" } } "scar20" { "name" "SCAR-20" "ranked" "1" "ratingFieldName" "scar20Rating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_scar20" "" } } }  
      Na wersji dev 1.1.10 też nie działa.

• Create New...