Skocz do zawartości
zjaranymis

Dołącze do sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów !

Szukam Sieci Counter-Strike !

Kilka informacji o mnie:

Mam na imię Krystian,mam 20 lat interesuję się głównie piłką nożną.

Jestem opanowaną osobą, której można zaufać w 100%. Po kilku latach chciałbym dołaczyc lub stworzyć jakiś dobry projekt cs

W ostatnim czasie mam sporo wolnego czasu dlatego szukam czegoś do zajęcia, mam nadzieję że tu coś znajdę.

Prowadziłem już niejedną sieć jak i serwery dlatego wiem czego potrzeba, żeby je rozreklamować.

Pomogę przy tworzeniu, moderowaniu bądź prowadzeniu sieci jak i serwera.

Jestem w stanie objąc takie stanowiska jak:

-Współwłasciciel forum.

- Administrator forum.

- Moderator forum.

Oferuje:

-Doswoadczenie

-Wolny czas

-Pomoc Finansową

Kontakt ze mną:

GG:67291484

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz stworzyć swój serwer lub dołączyć do społeczności (lub to i to) to zapraszam road2skill.eu

Jak chcesz kontakt to pw na forum te lub r2s lub gg:59607908

Ja nie mam czasu pisać do all osób jak jesteś zainteresowany czymś to możesz napisać , na gg najszybciej odpiszę

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez inside
      Cześć!

Jestem na etapie stworzenia sieci serwerów do Counter-Strike: Global Offensive, i poszukuję osoby/osób do zarządzania siecią.
      Ze swojej strony oferuję:

-Niezbędne środki finansowe do stworzenia sieci
      -Serwery gier/dedykowane w dobrych lokalizacjach
      -Bardzo duże doświadczenie w biznesie, oraz ogólnie w grach/gamedevie

Poszukuję osoby do:

-Administracji oraz zarzadzanie forum
      -Tworzenie serwerów CS:GO zgodnie z wcześniejszym planem (konfiguracja, pluginy itp.)
      -Administracja nad innymi uczestnikami projektu

Osobie która będzie to prowadzić daję sporo swobody w działaniu, jednak musi być to zgodne z polskim prawem.

Wynagrodzenie za pracę oferuję w % (zysk( bądź gotówce za wykonane prace (umowa o dzieło).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW bądź GG: 8235617
    • Przez QQe
      Dołączę do sieci z serwerem csgo
      https://www.gametracker.com/server_info/185.36.169.100:28110/
      Kontakt pw na forum
    • Przez Pietrek1
      Witajcie, jesteśmy "byłą" czołową  siecią serwerów która jest projektem reaktywowanym po dłuższej przerwie. Wracamy jako grupa trochę ale starszych ale bardziej doświadczonych i napalonych ludzi! Projekt powstał równo 5 lat temu w 2013 roku, przez parę lat ciągle się rozwijał ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie... Ale my postanowiliśmy, że nasza sieć będzie!

Kogo szukamy?
      naszym priorytetem są użytkownicy, więc szukamy każdego z Was! rozważymy każdą ofertę współpracy od innych sieci serwerów, od logotypów po fuzję innych projektów chętnie przyjmiemy serwery pod swoje skrzydła, możemy zaoferować Ci przejrzyste forum, pomoc merytoryczną jak i techniczną 🙂 szukamy również osób na różnorakie stanowiska administracyjne, lecz po więcej szczegółów musisz pytać na PW zapraszamy  każdego z jakąkolwiek ofertą współpracy 🙂   
      Czego oczekujemy?
      Chęci, chęci i jeszcze raz zaangażowania. Proszę o w miarę przemyślane i racjonalne propozycję 🙂 

Kontakt :
       GG : 66394247. Wiadomość prywatna na forum.  

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia/usłyszenia 🙂
    • Przez g
      Witam posiadam serwer bez żadnej sieci - https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.124:27015/
      Z chęcią dołączył bym do kogoś.
      Oczekiwał bym działu serwera na forum oraz podłączenia do sourcebans.
      W razie pytań prosiłbym o wiadomość priv na forum.
      Pozdrawiam
    • Przez Kr3atyn
      Witam, mam na imię Adrian i chętnie dołączę do sieci serwerów jako moderator czy też administrator. Zacznijmy od mojego wieku, mam 15 lat. Wiem, że nie jestem najstarszy i oszczędźcie sobie komentarzy typu... Rok szkolny się zaczął etc. Bo zauważyłem połowa użytkowników piszące takie komentarze ma na awatarze pierwsze zdjęcie po wpisaniu w google ,,dziewczyna" ,,kobieta" ortografia 2/10 i myślą że pisząc w ten sposób się dowartościują. Dobra wracajmy do meritum, a więc tak:
      Zajmuje się moderowaniem stron, for czy też grup od prawie 3 lat. Mam znajomość ACP, MCP - znam to praktycznie można powiedzieć na pamięć. Doświadczenie mam duże bo zajmowałem się min. EStrike.pl, Legendary.eu, Cebulandia.pl, csgoland.pl, placzabaw.pl. 3 z tych sieci niestety zamknęły swoją działalność, ale niektórzy mogą je znać :). Posiadałem też własne forum lecz było ono o tematyce ,,stricte" cs 1.6 i nie miało ono zbyt wielkiego grona użytkowników. Oferuje także: + Codzienną aktywność, + Zaangażowanie, + Pomoc finansową w późniejszej współpracy. Chętnych proszę o kontakt GG:66643706 lub pw, w komentarzu. UPRZEDZAM NA PYTANIA,WYPOWIEDZI NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM SIĘ NIE WYPOWIADAM. 

Myślę, że ktoś mi zaufa i pomyśli o współpracy.

Skrót:
      Gwarantuje:
      - Wysokie doświadczenie 
      - Codzienną aktywność
      - Współprace
      - Pomoc finansową *w późniejszych etapach współpracy*

Oczekuje
      - Stanowiska min. Moderator (może być okres próbny)
      - Zaufania
      - Sieci z potencjałem.