Skocz do zawartości
dudekm

WYKONAM Dedykowane aplikacje internetowe/webowe, skrypty PHP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Z racji wolnych mocy przerobowych, chętnie wykonam dedykowane skrypty, boty, aplikacje internetowe/webowe w PHP, JavaScript. Stworzę całą aplikację lub sam back-end.

Po wykonaniu aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi zapewniam support, a kontakt nie urywa się po oddaniu projektu 

Jeśli więc potrzebujesz aplikacji, API, bota, skryptu, coś co automatyzuje zadania/procesy, a może masz inne potrzeby, wymagania... po prostu napisz. Chętnie pomogę 

Kontakt

kontakt[malpka]mateuszdudek.pl

https://mateuszdudek.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, devapp.pl to też twoja strona? Gdyż po kliknięcu na twojej stronie w oferta/usługi właśnie tam nas przekierowywuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś portfolio? Bo oprócz wordpresa i szablonu z internetu nic więcej nie widze

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 hours ago, Znany said:

Mam pytanie, devapp.pl to też twoja strona? Gdyż po kliknięcu na twojej stronie w oferta/usługi właśnie tam nas przekierowywuje.

Tak, kiedys kupilem domene, postawilem WP i brakuje ciagle czasu zeby to dopracowac. Pod ta domena trzymam raczej testowe rzeczy 😉

3 hours ago, DevLogic said:

Jakieś portfolio? Bo oprócz wordpresa i szablonu z internetu nic więcej nie widze

Jesli chodzi o portfolio nie wszystko moge pokazac ale masz racje - nalezaloby uzupelnic 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 hours ago, Botownia.pl said:

Aplikacje pod IPS również wykonujesz? 

Nie. Nie miałem do czynienia z tym oprogramowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez ori52
      Masz serwer cs 1.6 a nie umiesz zrobić moda? napisz na pw a zrobie moda jakiego bedziesz chcial. mod tnz.( FFA,4FUN, TP, 4Maps itd)
    • Przez f00g
      Witam, chętnie podejmę się wykonania sklepu pluginów oraz paczek pod CSGO/CS1.6.
      Cena do dogadania.
      Serdecznie zapraszam do kontaktu.
    • Przez DevLogic
      Witaj,
      Chciał bym przedstawić ci moją ofertę,
      Konfiguracja serwera VPS/Dedykowanego Konfiguracja serwera CSGO cfg/pluginy Tworzenie paczek (dd2,mir,codmod,deathrun itp) Administracja serwerów Linux Kontakt:
      [email protected]
    • Przez Maikovsky
      Dla zainteresowanych jak w nazwie tematu, skonfiguruję serwer, zainstaluje pluginy, wgram przerobione piosenki roundsound "wyciszone", usunięcie błędów z wtyczek etc.
      Posiadam również płatne prywatne pluginy. Cena do ustalenia - start od minimum 20 zł.
      Kontakt steam - https://steamcommunity.com/id/majkovski/
    • Przez GULLSON
      Hej, jeśli odwiedziłeś ten temat to zapewne szukasz osoby która mogła by ci pomóc zwiększyć ilość Aren na serwerze lub po prostu dodać/usunąć coś z mapy.
      Dobrze trafiłeś/aś za niewielką opłatą pomogę ci to osiągnąć

Jestem w stanie dodać do Aren jak i innych map:
      - więcej respawnów na mapie 
      - dodać więcej aren do istniejącej już mapy (przykładowo masz serwer 10 arenami na której zagra 20 osób ja pomogę by zmieściło się nawet i 32 lub 64 graczy)
      - edycja istniejacych map (dodawanie lub usuwanie obiektów,tekstur itp)
      - na zlecenie mogę stworzyć mapy aim map lub am map 
      i wiele innych rzeczy związanych z edycja map

Do kontaktu zapraszam na:
      Pw
      Steam

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane.