Jump to content
BladI

Dzwięk i inny kolor wiadomości [email protected]

Recommended Posts

Witam. Widziałem gdzieś na serwerze gdy admin napisze wiadomość na [email protected], sm_csay itp odtwarza się dźwięk, o ile dobrze pamiętam pobierał się pod nazwą "elevatording", a sam tekst jest napisany na czerwono. Może ktoś wie i podzieliłby się informacją jak takie cudo uzyskać? 😉

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Inter
      Witam, chciałbym wgrać na serwer plugin na brak damage przy używaniu kosy.

Znalazłem taki kod:

Moje pytanie.. Gdzie wpakować informacje na chacie, że kosa nie zadaje dmg?
      PrintToChat("Kosa nie zadaje dmg!");
    • By sdasdas
      public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("say", Say); } public Action Say(int client, int args) { char name[32]; GetClientName(client, name, sizeof(name)); if(IsPlayerAlive(client)) { if(GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM2) Format(message, sizeof(message), " \x07[\x04Poziom \x10%i\x07] \x0E•VIP• \x05%s:\x09 %s", GetClientLevel(client), name, message); else Format(message, sizeof(message), " \x07[\x04Poziom \x10%i\x07] \x05%s:\x01 %s", GetClientLevel(client), name, message); PrintToChatAll(message); } } Jak zrobić żeby nie można było wysyłać pustych wiadomości? Bo aktualnie wystarczy nacisnąć y potem enter i już wiadomość się wyświetla a chce żeby przynajmniej 1 znak występował żeby się wyświetliła :)
    • By qwerty321
      Witam mam takie pytanie. Wgrałem na swój serwer plugin odpowiadający za muzykę i dlaczego jak wpisze komendę !yt_to @all "nazwa muzyki" to ona nie działa i nie mogę pisać " (cudzysłów) ?
    • By Nenshei
      Wszędzie już chyba szukałem :D
      Chodzi mi o plugin !stopsound wiecie wpisuje to i nie słyszę strzałów  broni ewentualnie włącza się menu i tam mogę włączyć bądź wyłączyć strzały albo włączyć "siliencemod"  że strzały są o wiele ciszej.
      Instalowałem wiele pluginów !stopsound lecz większość po prostu nie działa :v
      Mogę liczyć na waszą pomoc w znalezieniu jakiegoś porządnego pluginu?

• Create New...