Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Widziałem gdzieś na serwerze gdy admin napisze wiadomość na [email protected], sm_csay itp odtwarza się dźwięk, o ile dobrze pamiętam pobierał się pod nazwą "elevatording", a sam tekst jest napisany na czerwono. Może ktoś wie i podzieliłby się informacją jak takie cudo uzyskać? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Inter
      Witam, chciałbym wgrać na serwer plugin na brak damage przy używaniu kosy.

Znalazłem taki kod:

Moje pytanie.. Gdzie wpakować informacje na chacie, że kosa nie zadaje dmg?
      PrintToChat("Kosa nie zadaje dmg!");
    • Przez sdasdas
      public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("say", Say); } public Action Say(int client, int args) { char name[32]; GetClientName(client, name, sizeof(name)); if(IsPlayerAlive(client)) { if(GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM2) Format(message, sizeof(message), " \x07[\x04Poziom \x10%i\x07] \x0E•VIP• \x05%s:\x09 %s", GetClientLevel(client), name, message); else Format(message, sizeof(message), " \x07[\x04Poziom \x10%i\x07] \x05%s:\x01 %s", GetClientLevel(client), name, message); PrintToChatAll(message); } } Jak zrobić żeby nie można było wysyłać pustych wiadomości? Bo aktualnie wystarczy nacisnąć y potem enter i już wiadomość się wyświetla a chce żeby przynajmniej 1 znak występował żeby się wyświetliła :)
    • Przez qwerty321
      Witam mam takie pytanie. Wgrałem na swój serwer plugin odpowiadający za muzykę i dlaczego jak wpisze komendę !yt_to @all "nazwa muzyki" to ona nie działa i nie mogę pisać " (cudzysłów) ?
    • Przez Nenshei
      Wszędzie już chyba szukałem :D
      Chodzi mi o plugin !stopsound wiecie wpisuje to i nie słyszę strzałów  broni ewentualnie włącza się menu i tam mogę włączyć bądź wyłączyć strzały albo włączyć "siliencemod"  że strzały są o wiele ciszej.
      Instalowałem wiele pluginów !stopsound lecz większość po prostu nie działa :v
      Mogę liczyć na waszą pomoc w znalezieniu jakiegoś porządnego pluginu?