Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Samoistne nadpisywanie cfg


BladI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem. Dodałem na swój serwer boty w taki sposób 

Cytat

bot_auto_vacate 1
bot_chatter "off" 
bot_difficulty "3"
bot_quota "0"
bot_quota_mode "fill"
bot_join_after_player "1"

Po resecie serwera boty normalnie są na serwerze gdy wchodzi gracz jeden bot wychodzi itd. Problem polega na tym, że po kilku rundach consola je wywala. Wyłapałem taką komendę rcon from ipserwera: command bot_quota 0;bot_kick;sv_hibernate_when_empty 1 i w momencie gdy ta komenda wykonuje się automatycznie, boty wychodzą. Wychodzi na to że tak jakby serwer sam z siebie wyrzuca boty, ustawia ich ilość na 0 i ustawia serwer w hibernację gdy jest pusty. Zauważyłem też że plik cfg jest nadpisywany. Ostatnim razem o 19:00 i w tym momencie nadpisania usuwają się boty. W pliku cfg nie zmienia się nic, tylko wartość bot_quota z "10" ustawia się na "0" tak samoczynnie. Ktoś wie o co chodzi? I to bot_quota zmienia się z 10 na 0 wszędzie gdzie tylko zmieniłem tą wartość. Dodałem do server.cfg, zmienia się, autoexec.cfg - zmienia się, no normalnie w każdym pliku gdzie znajduje się ta komenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...