Jump to content
Sign in to follow this  
maxel

Plugin RTV

Recommended Posts

Cześć, mam problem z pluginem na rtv. Działa normalnie ale po wyświetleniu glosowania urywa nazwy map, np zamiast awp_lego_asia pisze awp_lego_as. W porównaniu do pluginu np. nominate, który działa dobrze. Dodam, że nie jest to plugin z umc, nie wiem co zle robiłem ale tamte pluginy mi nie działały. Co zmienić, żeby wyświetlało pełną nazwę mapy?

rtv.sp

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By thymine
      Siema, mam pewien "problem", czy dałoby radę przerobić ten plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2250515 w ten sposób aby flash działał normalnie? W sensie żeby wybijał w górę tylko żeby nie znikał i normalnie oślepiał. 
      W pliku .sp jest formułka /* Remove flashbangs before detonate */ i na dole są różne komendy, jestem w tym totalnie zielony ale wydaję mi się, że to przez to flashbang znika a nie wybucha.
    • By jojo20012
      witam szukałem pluginu rankme lecz nigdzie nie mogłem znaleść odpowiedniego chodzi mi oto żeby w pluginie znajdowała się topka,ranga na chat,i np za zabicie 5pkt za śmierć 6 coś takiego 
      podeśle ktoś taki plugin ?
    • By wesink123
      Siemka mam problem taki że dodałem plugin z super mocami ale gdy wchodzę na serwer to nic się nie dzieje i teraz takie pytanie czy to dlatego że coś mam źle zrobione czy trzeba jakoś uaktywnić plugin ?
      Bardzo proszę o pomoc bo w sumie pierwszy raz zajmuje się takimi rzeczami

dodam że mój hosting serwera csgo to 1shot1kill
      oczywiście zaistalowałem najnowszego podanego source moda
  • Create New...