Jump to content
Sign in to follow this  
kor3nt

Poszukuje Technika

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubjr1
      heja szukam technika do csgo zeby wgral pluginy oraz naprawial bledy.
      oczywiscie za oplata z mojej strony.
      wszelki kontakt na steam : https://steamcommunity.com/id/MATRIXMONST3R
    • By virek
      Witam wszystkich. Szukam ludzi do projektu który jest juz prawie skończony. Szukam ludzi przede wszystkim z doświadczeniem oraz takich którzy podchodzą poważnie do tematu, ktoś kto ma slomiany zapał niech z miejsca zamknie ten temat i nie czyta dalszej części. 
      Ogólnie potrzebni ludzie na kilka stanowisk. Są to dość wysokie stanowiska dlatego proszę o wiadomość od zdecydowanych najlepiej pełnoletnich oraz ogarnietych osób. 
      Administrator - 2 wolne miejsca
      Junior Admin - 1 stanowisko 
      Moderatorzy Forum - 3 stanowiska
      Szukamy również grafików oraz redaktorów. 
      Jest to dość poważny projekt który startuje lada dzień, trwają ostatnie poprawki etc. . Jeśli ktoś jest zainteresowany to czekam na wiadomość prywatna. Tam udzielę więcej informacji na temat sieci która powstaje można powiedzieć z popiołów. Także szykuje się będzie grubo. 

Pozdrówka. 
    • By Xerioss
      Witam, tak jak w temacie poszukuje pluginów. Chciałem postawić sobie serwer wraz z przyjaciółmi, żeby miło spędzić czas bardzo spodobały się nam pluginy z losowymi supermocami, losową amunicją oraz losową bronią. Co do losowej broni udało mi się znaleźć działający plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalają się i działają, lecz mają błąd, który usuwa teksturę rąk gracza i widać tylko broń nie ukrywam, że przeszkadza to w rozgrywce. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś znalazł chwile czasu na mój post i pomógł. Z góry dziękuje.
    • By keepcalm
      Witam wszystkich.

Poszukujemy na sieć E-Games4You.pl ekipy o której napiszę niżej. 
      W skrócie. E-Games4You.pl został założony przeze Mnie jakieś 4 lata temu. Sieć prosperowała bardzo dobrze (wysokie statystyki,serwery na wysokich miejscach), następnie sieć upadła (była jeszcze pod nazwą dark-games.pl). Teraz robimy reaktywacje!! pod inną nazwą . Mam jak narazie2 administratorów z pełnym zaangażowaniem. Przez okres 2 miesięcy wszystko było przygotowywane (wszystko sam w raz z technikiem dopracowywałem. Jest dopięte prawie na ostatni guzik). 
       Piszę to głównie z myślą o osobach która planuje spojrzeć na nas względem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przejściowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z głową na karku czego większość sieci chyba teraz zapomina "używać".Zachęcam do współpracy i stworzeniu nowej społeczności dzięki której gra stanie się przyjemniejsza, a serwery które lubicie będą w jednym miejscu pod stałym nadzorem osób którym zależy. 

Kogo poszukuję? 
      - Techników TS3, IPS, SM
      - Opiekunów serwerów CS:GO oraz Discord
      - Redaktorów zarówno na główne forum jak i do social media
      - UB Team 
      - Różnej maści ciekawe kreatywne osoby pomagające w rozwoju E-Games4You (tu ofertę przedstawię prywatnie zależnie od pomysłów)
      - Osoby które poświęcą czas na pomoc.
      -Grafików (2-3 max)

Co oferuję?
      Stanowiska zależne od funkcji
      Dla UB teamu dostęp do sourcebansa oraz administratorów na serwerach
      Dla właścicieli reklamę również tę płatną jako cały E-Games4You
      Szybki kontakt i wkład maksymalny właścicieli E-Games4You

Co do zrobienia?
      Ogarnięcie Discorda
      Dopięcie serwera CS:GO (rozkręcenie go, strona techniczna skończona)
      Stworzenie grywalnych paczek pod CS:GO (do kolejnych serwerów które powstaną)
      Rozwinięcie treści na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach
      Rozwinięcie social media

Czym dysponujemy?
      1x serwer dedykowany CS:GO na 1shot1kill.pl
      phpMyAdmin
      Doświadczeniem w organizacji i marketingu
      Dobrym projektem i autorskim systemem zadań

Przyjmuję tylko poważne oferty, i nie odpisuję na wiadomości typu "siema, mogę dołączyć".. opisz się na tyle na ile Twoja kreatywność pozwala. 

Konakt:
      PW tu forum.
      STEAM http://steamcommunity.com/id/Saikoxd/

Sugestie mile widziane, postaram się rozjaśnić niepewności jakie powstaną. 
      Pozdrawiam:)
    • By tenzysk
      Poszukuje osoby która jest w stanie stworzenie autorskiego Forum pod nową serwerownie gier online www.e-wataha.pl.
      Chciałbym stworzyć coś innego niż wszyscy, żygać mi się chce tymi oklepanymi stronami z serwerami GO
      dlatego szukam kogoś kto za monete zrobi mi autorskie forum .. serwerami zajmuje się osobiście lecz moja pięta ahillesowa to forum, przez to nie moge rozłożyć skrzydeł
      w gre wchodzi IPS4. Mam najnowszą licencję 3 serwery:
      [PL] ★★ E-Wataha.pl ★★ Skiny/Noże/Vip/FFA [EU]
      Slotów: 21                               145.239.16.148:27015
      [PL] ★★ E-Wataha.pl ★★ TEAM FORTRESS 2 ★ [EU]
      Slotów:21                                185.73.228.158:25012
      [PL] ★ TeamSpeak III ★ E-Wataha.pl [EU]
      Slotów: 20                                 145.239.16.145:9987
      za 11 dni bedzie w moim posiadaniu kolejny 
      [PL] ★ AWP ★ E-Wataha.pl | !ws !knife !glove
      Slotów: 16                                91.224.117.62:27105