Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Więcej FPSów!


Trawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie! Jako że spora część posiadaczy gry cs:go ma czasami spadki fps'ów, lub nie najlepszy komputer, postanowiłem napisać poradnik który pomoże uzyskać trochę więcej FPSów! 

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć że robicie wszystko na własną odpowiedzialność. Polecam zrobić kopię configu gry. 
Przejdźmy do rzeczy (poradnik opieram na Windowsie 7). 

1. Zmiana wyglądu Windows'a z jakościowego na wydajny:
-Klikamy Start
-Panel sterowania
-W polu wyszukiwania wpiszInformacje wydajności i narzędzia 
-Wybieramy Informacje wydajności i narzędzia
-W liście po lewej stronie klikamy "Dopasuj efekty wizualne", powinno wyskoczyć nam takie okienko: 
jDN33kr.png
Oczywiście wybieramy opcję "Dopasuj dla uzyskania najlepszej wydajności" i klikamy przycisk zastosuj. 

2. Zmiana opcji uruchamiania gry. 
-Wejdź do swojej biblioteki gier steam
-Kliknij ppm na CS:GO
-Wybierz "Właściwości"
-Kliknij na "Ustaw opcje uruchamiania.."
Skopiuj do paska ten kod: 
 

-novid -high -threads x +cl_forcepreload 1 -console

Uwaga! Zamiast X wpisujecie ilość wątków swojego procesora. Aby sprawdzić ile nasz procesor ma wątków, klikamy ctrl+alt+delete -> uruchom menedżera zadań -> wydajność.
Pod napisem Historia użycia procesora mamy np. 2 kwadraciki, więc zamiast X wstawiamy 2, jeżeli mamy 4 to wstawiamy 4 itd.

3. Zmiana opcji graficznych i ustawień gry.
-Wchodzimy do gry
-Przechodzimy w opcje -> ustawienia wideo i ustawiamy wszystko na niskie, lub wyłączone. Tylko renderowanie wielordzeniowe ustawiamy na włączone. Moje opcje przykładowo wyglądają tak: 
26kjOb7.jpg

Oczywiście nie są to wszystkie sposoby które pozwolą Nam wyciągnąć więcej fpsów! 
Myślę że z biegiem czasu będę uzupełniał ten poradnik o nowe rzeczy. 

Poradnik napisałem w 100% ja, screeny również są moje. 
Zakaz kopiowania bez uprzedniej zgody! 

Pomogłem? Zostaw plusa, to motywuje! :D
b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png
b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...