Jump to content
Sign in to follow this  
atakise

Poszukuj臋 ekipy

Recommended Posts

Tak jak w temacie 馃檪

Posiadam serwer only dd2, poszukuj臋 osob臋 kt贸ra doskonale rozumie j臋zyk Sourcemod'a oraz wsp贸艂w艂asciciela聽

Kontakt: Wiadomo艣膰 prywatna na forum

Wi臋cej informacji r贸wnie偶 na pv

Edited by atakise

呕adne zgapianie, potrzebuj臋 tych 2 os贸b i tyle. Dopiero po twojej wiadomo艣ci zobaczy艂em 偶e masz podobnego posta.

13 godzin temu, HOAX | Weed5 napisa艂:

Zgapiaj膮 ode mnie. Tylko ja mam lepsz膮 ofert臋 馃檪

Z艂oto nad z艂otem 馃槃

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By virek
      Witam wszystkich. Szukam ludzi do projektu kt贸ry jest juz prawie sko艅czony. Szukam ludzi przede wszystkim z do艣wiadczeniem oraz takich kt贸rzy podchodz膮 powa偶nie do tematu, kto艣 kto ma slomiany zapa艂 niech z miejsca zamknie ten temat i nie czyta dalszej cz臋艣ci.聽
      Og贸lnie potrzebni ludzie na kilka stanowisk. S膮 to do艣膰 wysokie stanowiska dlatego prosz臋 o wiadomo艣膰 od zdecydowanych najlepiej pe艂noletnich oraz ogarnietych os贸b.聽
      Administrator - 2 wolne miejsca
      Junior Admin - 1 stanowisko聽
      Moderatorzy Forum - 3 stanowiska
      Szukamy r贸wnie偶 grafik贸w oraz redaktor贸w.聽
      Jest to do艣膰 powa偶ny projekt kt贸ry startuje lada dzie艅, trwaj膮 ostatnie poprawki etc. . Je艣li kto艣 jest zainteresowany to czekam na wiadomo艣膰 prywatna. Tam udziel臋 wi臋cej informacji na temat sieci kt贸ra powstaje mo偶na powiedzie膰 z popio艂贸w. Tak偶e szykuje si臋 b臋dzie grubo.聽

Pozdr贸wka.聽
    • By Xerioss
      Witam, tak jak w temacie poszukuje plugin贸w. Chcia艂em postawi膰 sobie serwer wraz z przyjaci贸艂mi, 偶eby mi艂o sp臋dzi膰 czas bardzo spodoba艂y si臋 nam pluginy z losowymi supermocami, losow膮 amunicj膮 oraz losow膮 broni膮. Co do losowej broni uda艂o mi si臋 znale藕膰 dzia艂aj膮cy plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalaj膮 si臋 i dzia艂aj膮, lecz maj膮 b艂膮d, kt贸ry usuwa tekstur臋 r膮k gracza i wida膰 tylko bro艅 nie ukrywam, 偶e przeszkadza to w rozgrywce. By艂bym bardzo wdzi臋czny, gdyby kto艣 znalaz艂 chwile czasu na m贸j post i pom贸g艂. Z g贸ry dzi臋kuje.
    • By keepcalm
      Witam wszystkich.

Poszukujemy na sie膰 E-Games4You.pl聽ekipy o kt贸rej napisz臋 ni偶ej.聽
      W skr贸cie. E-Games4You.pl zosta艂 za艂o偶ony przeze Mnie jakie艣 4 lata temu. Sie膰 prosperowa艂a bardzo dobrze (wysokie statystyki,serwery na wysokich miejscach), nast臋pnie sie膰 upad艂a (by艂a jeszcze pod nazw膮 dark-games.pl). Teraz robimy reaktywacje!! pod inn膮 nazw膮聽. Mam jak narazie2 administrator贸w聽z pe艂nym zaanga偶owaniem.聽Przez okres 2 miesi臋cy wszystko by艂o przygotowywane (wszystko sam w raz z technikiem dopracowywa艂em. Jest dopi臋te prawie na ostatni guzik).聽
      聽Pisz臋 to g艂贸wnie z my艣l膮 o osobach kt贸ra planuje spojrze膰 na nas wzgl臋dem tego co jest teraz, nazwijmy to efektem przej艣ciowym :). Mamy projekt nie napisany na kolenie, a z g艂ow膮 na karku czego wi臋kszo艣膰 sieci chyba teraz zapomina "u偶ywa膰".Zach臋cam do wsp贸艂pracy i stworzeniu nowej spo艂eczno艣ci dzi臋ki kt贸rej gra stanie si臋聽przyjemniejsza, a serwery kt贸re lubicie b臋d膮 w jednym miejscu pod sta艂ym nadzorem os贸b kt贸rym zale偶y.聽

Kogo poszukuj臋?聽
      - Technik贸w TS3, IPS, SM
      - Opiekun贸w serwer贸w CS:GO oraz Discord
      - Redaktor贸w zar贸wno na g艂贸wne forum jak i do social media
      - UB Team聽
      - R贸偶nej ma艣ci ciekawe kreatywne osoby pomagaj膮ce w rozwoju E-Games4You (tu ofert臋 przedstawi臋 prywatnie zale偶nie od pomys艂贸w)
      - Osoby kt贸re po艣wi臋c膮 czas na pomoc.
      -Grafik贸w (2-3 max)

Co oferuj臋?
      Stanowiska zale偶ne od funkcji
      Dla UB teamu dost臋p do sourcebansa oraz administrator贸w na serwerach
      Dla w艂a艣cicieli reklam臋 r贸wnie偶 t臋 p艂atn膮 jako ca艂y E-Games4You
      Szybki kontakt i wk艂ad maksymalny w艂a艣cicieli E-Games4You

Co do zrobienia?
      Ogarni臋cie Discorda
      Dopi臋cie serwera CS:GO (rozkr臋cenie go, strona techniczna sko艅czona)
      Stworzenie grywalnych paczek pod CS:GO (do kolejnych serwer贸w kt贸re powstan膮)
      Rozwini臋cie tre艣ci na forum do efektownego pozycjonowania forum w wyszukiwarkach
      Rozwini臋cie social media

Czym dysponujemy?
      1x serwer dedykowany CS:GO na 1shot1kill.pl
      phpMyAdmin
      Do艣wiadczeniem w organizacji i marketingu
      Dobrym projektem i autorskim systemem zada艅

Przyjmuj臋 tylko powa偶ne oferty, i nie odpisuj臋 na wiadomo艣ci typu "siema, mog臋 do艂膮czy膰".. opisz si臋 na tyle na ile Twoja kreatywno艣膰 pozwala.聽

Konakt:
      PW tu forum.
      STEAM聽http://steamcommunity.com/id/Saikoxd/

Sugestie mile widziane, postaram si臋 rozja艣ni膰 niepewno艣ci jakie powstan膮.聽
      Pozdrawiam:)
    • By tenzysk
      Poszukuje osoby kt贸ra jest w stanie stworzenie autorskiego Forum pod now膮 serwerownie gier online www.e-wataha.pl.
      Chcia艂bym stworzy膰 co艣 innego ni偶 wszyscy, 偶yga膰 mi si臋 chce tymi oklepanymi stronami z serwerami GO
      dlatego szukam kogo艣 kto za monete zrobi mi autorskie forum .. serwerami zajmuje si臋 osobi艣cie lecz moja pi臋ta ahillesowa to forum, przez to nie moge roz艂o偶y膰 skrzyde艂
      w gre wchodzi IPS4. Mam najnowsz膮 licencj臋 3 serwery:
      [PL] 鈽呪槄 E-Wataha.pl 鈽呪槄 Skiny/No偶e/Vip/FFA [EU]
      Slot贸w: 21聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽145.239.16.148:27015
      [PL] 鈽呪槄 E-Wataha.pl 鈽呪槄 TEAM FORTRESS 2 鈽 [EU]
      Slot贸w:21聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽聽185.73.228.158:25012
      [PL] 鈽 TeamSpeak III 鈽 E-Wataha.pl [EU]
      Slot贸w: 20聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽145.239.16.145:9987
      za 11 dni bedzie w moim posiadaniu kolejny聽
      [PL] 鈽 AWP 鈽 E-Wataha.pl | !ws !knife !glove
      Slot贸w: 16聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 91.224.117.62:27105

• By Nikita | AK
      Witam, poszukujemy ekipy na forum AceKill.pl.

Poszukujemy:
      - Serwer贸w CS:GO / CS 1.6 (nieograniczone),
      - Technika Forum, (1 osoba),
      - Moderator贸w forum (2 osoby),
      - UbTeam (2 osoby),
      - Grafika (1 osoba),
      - Redaktor贸w (2 osoby),
      - Administrator贸w serwer贸w CS:GO (5 os贸b),
      - Sponsor贸w (Nie szukamy ich na si艂臋, lecz je偶eli taka osoba by si臋 znalaz艂a, zapraszam do kontaktu).

Oferujemy:
      - Forum na silniku IPS,
      - Unikatowe i rozkr臋cone serwery,
      - Mi艂膮 atmosfer臋 na forum,
      - Pomoc z serwerami CS:GO / CS 1.6.

Kontakt:
      Steam:聽https://steamcommunity.com/profiles/76561198935952212/
      GG:聽67560307